webmaster
 
Cevapla
06-05-2011 08:01:35
 

Iphone Kullanma Kulavuzu - iPhone Eşleştirme Ayarları

Iphone Kullanma Kulavuzu - iPhone Eşleştirme Ayarları

iPhone Eşleştirme AyarlarıiTunes içeriğini ve eşleştirilecek bilgileri belirlemek için, iTunes’daki iPhone Settings Pane( iPhone ayarları paneli’ni) kullanın.

iPhone’u bilgisayarınıza USB kablosu aracılığıyla bağlayın ve eğer otomatik olarak açılmadıysa iTunes’u açın. Sol tarafta bulunan Devices sekmesi altından iPhone’nu seçin Her bir ayar sekmesinde gerekli ayarları yaptıktan sonra Sağ alt köşedeki Apply (uygula) tuşuna tıklayın.


iPhone - iTunes Summary PaneiPhone’nunuzun bilgisayara her bağlandığında otomatik olarak eşleştirilmesini istiyorsanız “Automatically sync when this iPhone is connected” seçeneğini tıklayın.


Eğer sadece seçili olan müzik ve videoları eşleştirmek istiyorsanız “Sync only checked songs and videos” seçeneğini tıklayın.
iPhone - iTunes INFO PaneContacts (Rehber), Calendar(Takvim),Mail Accounts(E-mail Hesap) ve Web Browser(Yer imi) ayarlarını yapmanızı sağlar.Contacts: Mac OS X Adress Book, Microsoft Entourage, Yahoo Adress Book, ve Windows Adress Book(Outlook Express) de yer alan rehber bilgilerinizi iPhone ile eşleştirebilirsiniz. Calendars: iCal ve Microsoft Entourage’da yer alan bilgilerinizi iPhone ile eşleştirebilirsini. Mail Accounts: Microsoft Outlook Express ve Mac Mail’de bulunan mail hesap bilgilerinizi iPhone ile eşleştirebilirsiniz. E-mail hesap ayarları tek yönlü olarak, bilgisayardan iPhone’a eşleştirme yapılabildiğinden, bilgisayarınızdaki ayarlarınızı değiştirmeden iPhone’da mail hesaplarınızda özelleştirme yapabilirsiniz. Not: Yahoo mail şifreniz bilgisayarınıza kayıtlı değil ise, Yahoo Adress Book ile eşleştirme yaptığınızda, mail hesabı şifenizi iPhone’da Ayarlar/Mail/Yahoo Account seçip şifrenizi yazın.Web Browser: Safari ve İnternet Explorer da bulunan yer imlerini iPhone ile eşleştirebilirsiniz. Advanced: Daha sonraki eşleştirmelerde iPhone’daki bilgileri bilgisayarınızdakilerle değiştirmenizi sağlar.

iTunes RingTones PaneiPhone ile eşleştirmek istediğiniz zil seslerini seçmek için Ringtones Pane’ı kullanın.

<div>
__________________
Kurda ensen neden kalın demişler, kendi işimi kendim görürüm demiş.


Bir önceki yazı Cep Telefonları Kansere Yol Açar Mı? hakkında bilgi vermektedir.

06-09-2011 05:47:41
 
sağol güzel paylaşim

19-11-2011 21:16:52
 
Keşke hassasiyet ayarlarıda olsaydı ya.

Cevapla

"Iphone Kullanma Kulavuzu - iPhone Eşleştirme Ayarları" konusu hakkında etiketler
address automatically ayarlama ayarlari ayarlarini ayarli baska bilgisaara bilgisayar bilgisayara bilgisayardan bilgisayari bilgisayarla book browser calendar cihaz cihazi connected converter daki degistirme demek diger esleme eslesirmi eslesme eslesti eslestir eslestirebilirim eslestirilir eslestirilmesi eslestirilmis eslestirm eslestirme eslestirmek eslestirmerme eslestirmesi eslestirmeyi etme gerekiyor iki ile Imac indir indirmeleri ipad ipaden iphone iphone4 iphonede iphoneyi iphonu ipodu iptal itunes itunesesleme itunesle itunesten kaydi kula kullan kullanarak kullanim mac macbook macde mail mailleri maillerle maker nasil nedi nedir otomatik outlook pad phone phoneun pro rehber rehberi resimli ringtone rme rrr secenegini sync takvim tek tel telefla telefon telefonla telefonu tiklayin tunes video vuzu yapmamasi yeni yerini

Cep Telefonları Kansere Yol Açar Mı? Önceki | Sonraki Turkcell’den, ” Sınırsız VINN ” Paketi!
Saat: 10:43 - Webmaster Forumu - Rss - Arşiv
İletişim Bilgileri, Contact Us, Kullanım Sözleşmesi, Gizlilik