webmaster
 
Cevapla
26-05-2011 06:36:38
 

Vodafone Fatura Sorgulama

Vodafone - Telsim Fatura Sorgulama - Gsm Kampanyalar - Fatura Sorgulama - Vodafone Online Fatura İşlemleri Sorgulama - Gsm Faturaları İnternet Üzerinden Ödeme - Vodafone Hattı SorgulamaFaturasız Hat Detay Görüntüleme


My Vodafone'u kullanarak son 6 aylık görüşme detaylarınızı inceleyebilirsiniz.
Kalan Lira Bakiyem


My Vodafone'dan lira bakiyenizi anında görüntüleyebilirsiniz.
Lira bakiye miktarınıza My Vodafone'dan bakın...

My Vodafone'dan Cep Lira Yükleme


Abonelik süresi 2 aydan fazla olan faturasız Vodafone abonelerimiz, My Vodafone'dan Cep Lira Yükleme işlemini kullanarak hatlarına anında lira yükleyebilirler.My Vodafone'a giriş yaparak günlük 10 - 40 TL arası, aylık 130 TL'ye kadar kredi kartıyla kolayca cep lira yüklemek mümkündür.
My Vodafone'dan anında cep lira yükleyin...

Fatura GörüntülemeMy Vodafone'u kullanarak hattınıza ait ödenmiş ve ödenmemiş faturalarınızı ve fatura görüşme detaylarınızı görüntüleyebilirsiniz. Eğer Yasal E-Fatura abonesi iseniz hattınıza ait Yasal E-faturanızı görüntüleyip bilgisayarınıza indirebilirsiniz ve başka kişilere e-posta ile gönderebilirsiniz.

Fatura ÖdemeMy Vodafone'u kullanarak hattınıza ait faturalarınızı anında ödeyebilirsiniz.

Analiz ve RaporlamalarMy Vodafone'un fatura analiz ve raporlama fonksiyonlarıyla, fatura bilgilerinizi daha detaylı bir şekilde inceleyebileceksiniz. Böylece, cep telefonu kullanım alışkanlıklarınızı kolayca takip ve kontrol edebilirsiniz.

Şimdi yasal e-faturaya geçme zamanı...Gelin siz de Vodafone faturanızı Yasal E-Fatura'ya çevirin, hem işlemlerinizi kolayca yapın, hem de zamandan kazanın. Biz de yasal e-faturaya geçen Vodafone'lularla beraber fidanlar dikelim, Vodafone Ormanı'nı büyütelim.

Bir önceki yazı Vodafone Bilinmeyen Numaralar Sorgulama hakkında bilgi vermektedir.

19-11-2011 21:18:41
 
Kardeş avea için yokmu?

Cevapla

"Vodafone Fatura Sorgulama" konusu hakkında etiketler
2011 anlik arama aramalar avea aylik ayrintisi bakma baska baskasinin bilgi bilgileri bilgilerim bilgisi cep com detay detaya detayi detayina detayli dokuman dokumani dokumanlari eksrasi ekstrasi ekstre ekstresi fatra fatua fatura faturali faturasi FATURASINI faturasiz gecmisi gelen gorme goruntuleme gorusme gsm gulama guncel hakkinda hat hatlarda hatti hattin hesap ile int intersorgulama interuzerinden islemleri islemlerim kalan kontorlu kullanim myvdofon myvodafone myvodofone numara odeme odemesi odenmis ogren ogrenme okuma onlayn online ozet ozeti platformu programi sifre sitesinden son sor sorgulama sorgulamam sorma tel telefon telefonu telsim ucret ucretsiz vadafon vadafone vodafon vodafona vodafoncom vodafone vodefon vodefone vodofon vodofone wodafone wodofon wodofone yasal

Vodafone Bilinmeyen Numaralar Sorgulama Önceki | Sonraki Avea Turkcell ve Vodafone servis numaraları
Saat: 14:06 - Webmaster Forumu - Rss - Arşiv
İletişim Bilgileri, Contact Us, Kullanım Sözleşmesi, Gizlilik