webmaster
 
Cevapla
03-12-2011 09:10:04
 

Avea'nın Genç Avea Tarifesi Yenilendi Cep Haberi

Avea'nın gençlere yönelik tarifesi 'Genç Avea' yenilendi.

26 Yaşın altındaki tüm Avea'lıların yararlanabileceği 'Genç Avea' Tarifesi ilk ay bedava 100 MB mobil internet paketi ve Müzik İndir aboneliği hediye ediyor. Genç Avea'lılar sonraki aylarda ise internet paketi ve Müzik İndir aboneliğinden yüzde 50 indirimle faydalanabiliyor.


Avantajlı tarifeleriyle Türkiye'nin en çok konuşturan GSM operatörü Avea, gençlere yönelik tarifesi 'Genç Avea'yı yeniledi.

26 yaş altındaki gençlere yönelik olan 'Genç Avea' tarifesi, abonelerine farklı sürpriz ve avantajlar sunuyor. Yenilenen tarifede Avea, 'Genç Avea'lılara ilk ay bedava 100 MB mobil internet paketi ve 'Müzik İndir' aboneliği hediye ediyor. 'Genç Avea' tarifesine abone olanlar sonraki aylarda ise internet paketi ve Müzik İndir servisinden yüzde 50 indirimli faydalanmaya devam ediyor.

'Genç Avea'lı olmak...

Genç AVEA Tarifesi'nde aboneler 100 kontör yükleyerek tüm Avea'lılarla 5 dakikası 2 kontöre konuşurken, 150 kontör ve üzeri yüklemelerde ise 10 dakikası 2 kontöre konuşuyor. Genç Avea'lılar ayrıca, her ay ilk 150 ve üzeri kontör yüklemelerinde tüm Avealılarla 3 saat ücretsiz görüşme süresi, her 250 ve üzeri kontör yüklemelerinde ise her yöne 150 SMS kazanıyor.

Genç Avea Tarifesi 26 yaş altındaki gençlere yönelik olup, tarife gelecek dönemde farklı sürpriz ve avantajlarla zenginleştirilmeye devam edecek.

Genç Avea ve Avea'nın diğer tarifeleri hakkında detaylı bilgiye Avea bayileri, veya 444 1 500 Avea Müşteri Hizmetleri'nden ulaşılabiliyor.
Avea Hakkında
Türkiye'nin en genç ve hızlı büyüyen ilk GSM 1800 mobil iletişim operatörü olan Avea, 2004 yılında kurulmuştur. Şirket, gelişmiş altyapısı ve teknoloji yatırımlarıyla müşterilerine yenilikçi ve kaliteli hizmetler sunmaktadır. Türkiye'nin abone başına en çok konuşturan GSM operatörü olan Avea, 30 Eylül 2009 tarihi itibarıyla 12,1 milyon aboneye sahiptir. 193 ülkede 568 operatörle serbest dolaşım anlaşması bulunan şirket, bir Türk Telekom iştirakidir. Avea'nın %81,37 hissesi Türk Telekomünikasyon A.Ş.'ye, %18,63 hissesi İş Bankası Grubuna aittir.
Avea'nın Genç Avea Tarifesi Yenilendi

Bir önceki yazı Avea, Abonelerine Bir Adım Daha Yakın Cep Haberi hakkında bilgi vermektedir.

Cevapla

"Avea'nın Genç Avea Tarifesi Yenilendi Cep Haberi" konusu hakkında etiketler
100 100mb 250 500 avantajlari avea aveada aveadan aveaea aveali avealilara avealilarin bedava bedavalari bilecegi bilgi cepten genc hakkinda heler her heryone hizmetleri ile ilk indir inter interavea internet internete internetler interpaketi interpaketleri interuyeligi kampanyalari kampanyasi konusma mobil musteri muzik ndirimli nterpaketi ogrencinin olamiyorum olan pakedi paket paketi paketim paketleri saatleri tarife tarifeler tarifesi ucretsiz uye verilen vodafonede yararlana yenileniyor yenilenme yenilenmiyor yuzde

Avea, Abonelerine Bir Adım Daha Yakın Cep Haberi Önceki | Sonraki Bankalar da Android'e Geçiyor Cep Haberi
Saat: 23:50 - Webmaster Forumu - Rss - Arşiv
İletişim Bilgileri, Contact Us, Kullanım Sözleşmesi, Gizlilik