webmaster
 
Cevapla
13-02-2008 11:40:58
 

USB Bağlantı Noktası Sorunu

Arkadaşlar, bilgisayarımdaki usbler çalışmıyor. Sürekli sorun veriyor. Harici bellek veya yazıcı taktığımda tanımıyor. Sürekli hub bağlantı noktası hatası veriyor. Lütfen yardımlarınızı bekliyorum.

Bir önceki yazı BIOS Ayarları hakkında bilgi vermektedir.

13-02-2008 12:11:50
BatuR
 
Onu pek bilmiyorum ama bilgisayarında sorun olmaması lazım. Çünkü ben kameramı bir USB kablosuyla takıyordum aynı sorunu veriyodu başka bi USB kablosu aldım sorun geçti yani tüm donanımlarını o USB kablosuyla takıyorsan sorun var ama bilgisayarında da sorun olabilir..

14-02-2008 01:01:07
şekerpınar
 
arkadaşım aynı sorun bende de vardı. hp marka 3180 yazıcı vardı durduk yerde bilgisayar yazıcıyı görmemeye basladı. sonrasında ise bilenlere sordum,sorunun usb kablolarında, yazıcıda yada usblerde olacağını söylediler. uzun lafın kısası format ve kablo değiştirme usblere baska cihazlar takımı ve yazıcıyı baska bilg. çcalıstırma dahil akla gelebilecek ne varsa yaptım ve ensonunda rastlantı eseri sorunun nerede olduğuunu buldum. aygıt girisindeki kablo girisinde yaaa... o kadar uğrastırdı ki bu yazıcı beni en sonunda kaldırıq atacaktım.yazıcıyı yukarıda kullanıyordum önceden sonrasında ise yerini değistirmiş ve aşağı koymuştum. sonrasında ise bu problem ortaya çıkmıstı. soruna iyi odaklan bence.

14-02-2008 18:50:11
 
Arkadaşlar, bilgisayara yeni usb aygıtı taktırdım. İlk başta düzgün çalıştı. Şimdi o da hata veriyor. "Aşırı yüklenme sonucu aygıt zarar görmüş olabilir." diye uyarı mesajı veriyor. Vallahi arkadaşlar iyice sinir oldum. Ne yapsak ki.. Bir de arkadaşlar ben yazıcı veya vb. bir aygıtı bağlamayı geçtim. Flash belleği bile tanımıyor yaa. Vallahi sorunu bir çözebilsem moralim düzelecek..

Cevapla

"USB Bağlantı Noktası Sorunu" konusu hakkında etiketler
2003 21960 acilmiyor adi algilamiyor asiri ayarlari aygit aygiti baglanti baglantilari baglantisi bagli belek bellek bilgisayar calismadigindan calismiyor com degistirme disk donanim driver duzgun ekleme eklemek eklerken flash genel giris gormuyor gorunmuyor hangi hata hatali hatasi hatsai hizli htm hub ile iletisim isimleri ismi kablo kablosu kuramiyor manuel nedir nerde neresi noktai noktalari noktas noktasi noktasina noktasinda noktasindan noktasini noktasu numaralari olusturma port portu printer printerim problemi secilmiyor secimi secme sorun sorunlari sorunu takiyorum taktigimda tanimadi tanimama tanimiyor usb usbbaglanti usbbagli uyarisi uzun var varsilayin yapimi yapma yazdirma yazdirmiyor yazici yazicida yazicilar yazicilarda yazicilarin yazicim yazicinin yaziciya yaziciyi yazmiyor yeni yuklenme

BIOS Ayarları Önceki | Sonraki bilgisayar parça bilgileri...
Saat: 17:10 - Webmaster Forumu - Rss - Arşiv
İletişim Bilgileri, Contact Us, Kullanım Sözleşmesi, Gizlilik