webmaster
 
Konu Kilitli
06-07-2012 00:19:08
 

Bilgisayarın Wifi Si Nasıl Açılır ?

TTnette yeni pakete geçtim 600 wifi dakikası verdiler. Modem kablolu laptoptan nasıl bağlanabilirim internete ? Yani hem masaüstü hemde laptoptan internete girmek istiyorum. Bilgisayarın wifi si açılır mı böyle bir şey olur mu ?

Bir önceki yazı Sadece Bilgi : Notebook Tamir Merkezi hakkında bilgi vermektedir.

06-07-2012 01:23:25
 
Öncelikle ttnetten kazandığınız 600 wifi dakikasını malesef her yerde kullanamıyorsunuz.

Bu linke girerek size en yakın yeri bulup dizüstü bilgisayarınızla ya da telefonunuzla orada internete bağlanıyorsunuz. Masaüstü bilgisayarlarda hiç bir yükleme yapmadan wifi açılır mı bilmiyorum ama bir kaç program indirerek rahatça açabilirsiniz.

06-07-2012 03:31:19
 
ttnetin bir başka saçmalığı desenize ulan nasılda kandırıyorlar adamı bedava wifimiz var kullanamıyoruz. Normal internetde olmaz biraz araştırdım modem gibi bir şey var onu almak lazım veya kablosuz modem. Neyse ..

14-07-2012 11:00:58
 
vay be yaptıkları işe bak :S

Konu Kilitli

"Bilgisayarın Wifi Si Nasıl Açılır ?" konusu hakkında etiketler
acabilirim acarim acariz acicam acilir acilircilir acilirir acilirmi acma ama baglanir bilgisarimi bilgisay bilgisayar bilgisayara bilgisayarda bilgisayardaki bilgisayardan bilgisayari bilgisayarim bilgisayarimda bilgisayarimin bilgisayarin bilgisayarlarda bilgisayatimdan bilgisayrdan bilgisyar calisir calistirilir dakikalari diz dizustu donanim etkinlestirilir gime girme gorunur her ile interacma internete interneti internetin internetten intervar interwi iphonum kablolu kabloludan kapali kullanamiyorum kullanilir laptop laptopda laptoplarda laptopta laptoptan laptopun leptopta leptopun lgi masaustu mli modem modemde modemimi modemimin modemin modemwifi nasi nasil nerde nerdedir nerden nereden netimin nin olur olurmu oluyormu resi sayarin sifresi sifresini sini sony ttmodemin ttnet ustu var vifi wifi wifisi wifisini wifiye wifiyi wilan wlan yapabilirim yapilir yukleme

Sadece Bilgi : Notebook Tamir Merkezi Önceki | Sonraki 750gb Harici HDD 99TL ! (Teknosa)
Saat: 20:18 - Webmaster Forumu - Rss - Arşiv
İletişim Bilgileri, Contact Us, Kullanım Sözleşmesi, Gizlilik