webmaster
 
›
Cevapla
02-05-2012 13:55:40
Ekmek Arası Eti Puf
 

Topbaş, 1 Tezgâh Simit Için 175 Lira Verdiİstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, olası erken seçim için kolları sıvayıp, daha şimdiden sokak çalışmalarına başladı.

Topbaş, bir süredir başlattığı çalışmayla, İstanbul’un ilçelerindeki resmi programlarının ardından, vatandaşlarla buluşuyor. Topbaş önceki gün de Pendik’te temelini attığı Tavşantepe Kavşağı’nın açılış töreninden sonra, Pendik Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret edip polislerle çay içti, daha sonra da Pendik’in en işlek caddesi Hatboyu Caddesi’nde vatandaşlara karanfil dağıttı. Topbaş, sokakta rastladığı bir simitçi tezgâhını kapatıp, toplam 175 TL verdiği simitleri vatandaşlara dağıtıp, birlikte yedi. Topbaş’ın dağıttığı simitler, bir başka tezgâh sahibini üzdü. Simitçi Topbaş’a, “Benden de alın. Siz bedava dağıttığınız için, kimse benden simit almayacak” diye sitemde bulundu.
Öp dedeyi
Topbaş, sokakta bebek arabalarında rastladığı minikleri öpmek için yere eğilip, “Öp bakayım dedeyi” diyerek, çocuklara yakın ilgi gösterdi. Topbaş, bir ara kalabalıkta kendisini görüp heyecanlanan engelli bir genci yanına çağırıp, bir süre şakalaştı. Cadde boyunca esnafı da ziyaret edip çalışanlara karanfil veren Topbaş, kendisine, “Biz de hiç gelmeyeceksiniz sanmıştık. Siyasiler sadece seçimden seçime buraya geliyorlar” sözlerine, gülerek, “Ben her zaman aranızdayım” karşılığını verdi.

Bir önceki yazı Delta 150 Milyon Dolara Rafineri Aldı, Yakıtını Kendisi üretecek hakkında bilgi vermektedir.

Cevapla

"Topbaş, 1 Tezgâh Simit Için 175 Lira Verdi" konusu hakkında etiketler
ait alabilirim alinan alinir aliniyor alirim alma almak beldeyeden bele beleden belelerden belelere belesi biter bld buyuksehir istanbul istanbulda izin izinleri izinli izni kac kadikoy nasil nerden nereden pendik pendikte satmak simit Simitci simitcilik suresi tezgah tezgahi tezgahin tezgahini tezgahlari tezgahlarini tezgahta tltl yapmaliyim yer yeri zaman

Delta 150 Milyon Dolara Rafineri Aldı, Yakıtını Kendisi üretecek Önceki | Sonraki 227 Bin Ton çay üretimi ile 5’inci Sıradayız
Saat: 11:03 - Webmaster Forumu - Rss - Arşiv
İletişim Bilgileri, Contact Us, Kullanım Sözleşmesi, Gizlilik