webmaster
 
Cevapla
04-09-2011 09:23:14
 

Facebook Durumuna Yer Ekleme

Facebook , 3 eylül 2011 tarihinde yaptığı durumuna yer ekleme güncellemesi ile yeniliklerine bir yenilik daha katmış oldu.
Bildiğiniz kadarıyla facebook bu sıralar yoğun bir şekilde siteyi güncelliyor. Temayı güzelleştiriyorlar , yeni uygulamalar ekliyorlar , yeni özellikler ve bir dünya şey.
Bu yeniliklerin içine bugün bir yenisi daha eklendi. Artık facebook durumunuza bir arkadaşınızla bir yere gittiğinizi veya ben şurdayım gibi yazılar yazabileceksiniz. Anlatmak istediğimi anlatamadım bu yüzden örnek vermek istiyorum.
@ ile kopuyoruz – Ada Kafe’de
Bu tip durum güncellemeleri yapabiliyoruz. Merak ettiniz ve hemen facebook hesabınıza girip denemek istiyorsunuz ama bu yazıyı okumadan çıkarsanız bir daha konuşmam küserim.
Bakın aşağıda durum yazma bölümünden bir resim koydum. Durumunu Güncelle’ye tıkladığımızda böyle bir pencere çıkıyor. Tabi burakbayir.com yazmıyor orada , her koyduğum resime imzamı eklerim.
Facebook Lokasyon

Damlaya benzer icon’a tıklayıp yer belirtiyorsunuz. Sonra @ yazıp kimle olduğunuzu yazıyorsunuz. Otomatik olarak etiketleniyor o kişi. Ardından paylaş diyorsunuz ve sizin nerede olduğunuzu herkes görüyor.

Bir dahaki makalede görüşmek üzere , Burak Bayır.


Kaynak:

Bir önceki yazı Facebook Profil Temizleme Nasıl Yapılır ? hakkında bilgi vermektedir.

04-09-2011 09:32:43
 
Bilgilendirme için Sağol Hocam.

30-10-2011 22:58:49
 
Önemli değil ne demek

30-10-2011 23:04:23
 
Konunuz Facebook Yardım'a Taşınmıştır

Cevapla

"Facebook Durumuna Yer Ekleme" konusu hakkında etiketler
2012 aciklama ada adres adresi arkadas arkadasa arkadasi arkadasini bildir bildirimi bildirimine bilgisi bir bolge bulundugu bulundugun cikiyor diger durum duruma durumda durumdaki durumlara durumlarda durumlarin durumu durumuna durumunda ekle eklem ekleme eklemek Eklemesi eklenir elemek facdebook face facebokk facebokta facebook facebooka facebookda facebookta faceboook facede facete faceye feyste for girince gostermek guncelleme guncellemede guncellemeleri guncellemelerinde guncellemesi isme ismi isyerini kaydetme kendi kisi koyma leme lemek lemesi lenme mekan mekanini nasil nedir nerde nokta olmayan otomatik populer resim resime resmi sayfa sayfama sayfasina sayfaya sehir sorunlari surdayim tanimlama ulke yabanci yazma yeni yer yerde yerden yerekleme yerini yerler yerlere yle

Facebook Profil Temizleme Nasıl Yapılır ? Önceki | Sonraki Facebook Friend Adder Kullanım İçin Yardım !
Saat: 05:59 - Webmaster Forumu - Rss - Arşiv
İletişim Bilgileri, Contact Us, Kullanım Sözleşmesi, Gizlilik