webmaster
 
Cevapla
04-02-2012 18:18:12
 

Bir Diğer Adı (örn. Takma Ad veya Kızlık Soyadı) Profilimde (zaman Tünelimde) Nasıl Görüntülerim?

Hesabınızda ikinci bir ad (örn. kızlık soyadı, takma ad veya mesleki ad) listelemek için hesabınıza bir diğer ad ekleyin:
  1. Tüm Facebook sayfalarının sağ üst kısmında bulunan hesap menüsüne () tıklayın.
  2. 'nı seçin.
  3. "Adın" alanının yanındaki Düzenle bağlantısına tıklayın.
  4. Diğer adınızı girin.
  5. Diğer adınızın profilinizde (zaman tünelinizde) gözükmesi için Bunu profilimde (zaman tünelimde) göster onay kutusunda işaretleyin. Aksi takdirde, bu ad sadece insanların sizi aramalarda bulmasına yardımcı olacaktır.
  6. Değişikliklerinizi kaydedin.
Not: Profilinizde (zaman tünelinizde) diğer adınızın gösterilmesi için onay kutuyu işaretlediyseniz, diğer adınız kişisel profil (zaman tüneli) sayfanızın en üstünde, adınızın yanında gözükecektir. Ayrıca, arama sonuçlarında ve gönderdiğiniz arkadaşlık isteklerinde de adınızın yanında gözükecektir.

Bir önceki yazı Doğum Günümü Nasıl Değiştiririm? hakkında bilgi vermektedir.

Cevapla

"Bir Diğer Adı (örn. Takma Ad veya Kızlık Soyadı) Profilimde (zaman Tünelimde) Nasıl Görüntülerim?" konusu hakkında etiketler
2nci acmak adi adin adina adini adla adlar adlari adresine bir bookda bul bulma bulunur demek diger ekleme eklemek eklememek eklenir eklenmesi eklerim ekleyebilirim ekleyebilirimm eski facade facde face facebokun facebook facebooka facebookda facebookta facebooktaki facedde facede facedye faceye fesbuka girme goster gozukmesini guzel ikinci isim isimime isimler isimleri isme ismimize ismin isminin istiyo istiyorum konulan konulur konur koyulacak koyulan koyulucak koyulur kutusu leme MLERI nasil ndaki nerde nerden nna olur onay Orn profile profilimde profilinde soyad soyadi soyadimi soyadin soyadini soyadinin soyadlar soyadlari soyadlariari soyadsiz soyisim soyisimler soyismi soyismii takma takmali talma tuneli tunelimde tunelinde yazi yazilan yazilar yorumlarin zaman

Doğum Günümü Nasıl Değiştiririm? Önceki | Sonraki Diğer Adım Facebook'taki Diğer Kullanıcılara Nasıl Gözükür?
Saat: 14:10 - Webmaster Forumu - Rss - Arşiv
İletişim Bilgileri, Contact Us, Kullanım Sözleşmesi, Gizlilik