webmaster
 
Cevapla
09-02-2012 08:47:39
 

Zaman Tünelimin Başkalarına Nasıl Göründüğünü Nasıl Görebilirim?

Başkasının Gözünden Gör aracını kullanarak profilinizin başkalarına tam olarak nasıl göründüğünü görebilirsiniz.
  1. Profilinize gidin ve sağda, kapağınızın altında bulunan simgesine tıklayın.
  2. Açılır menüden Başkasının Gözünden Gör... seçeneğine tıklayın.
  3. Buradan profilinizin genel olarak nasıl gözüktüğünü görebilirsiniz. Profilinizin örneğin bir arkadaşınız gibi belirli bir kişiye nasıl gözüktüğünü görmek için, adını boş alana girin ve enter tuşuna basın.
Not: Başkasının Gözünden Gör aracı, kişilerin gönderiler, beğenilenler veya yorumlar aracılığıyla zaman tünelinizle etkileşime girip giremeyeceğini göstermez. her zaman geçerlidir ve bir gönderiyi görebilen herkes bu gönderiyi .


Cevapla

"Zaman Tünelimin Başkalarına Nasıl Göründüğünü Nasıl Görebilirim?" konusu hakkında etiketler
abone abonelikleri araci aracini aramada arkadasa arkadasina bak bakma bakmak baskalari baskalarin baskalarina baskalarinin baskasi baskasina baskasindan baskasini baskasinin belirli bir book bulurum disardan disaridan durum face facebokum facebook facebookta facebookunu facebukk facede facemi facene faceni gereken girme gor gorcem gordugu gorebilirim gorebilme gorgorgor gorme gormek gormesi goru gorun gorundu gorundugu gorundugum gorundugumu gorundugun gorundugune gorundugunu goruntule goruntuleyebilirim gorunur gorunuyo gorunuyor gorurum goruyor gozukmeyecegim gozuktugu gozuktugunu gozun gozunde gozunden gozunle gozuyle istiyorum kapali kendi koyarim kullanmak lari linki nasil nereden ookta profi profil profile profili profilim profilimde profilime profilimi profilimin profilin profiline profilini profilinin profilinizi tan tarafindan tunelimde tunelimi tunelimin zaman

Profilimi (zaman Tünelimi) Kimlerin Görebileceğini Nasıl Kontrol Ederim? Önceki | Sonraki Geçmişte Paylaştığım şeyleri Zaman Tünelimde Kimler Görebilir?
Saat: 20:17 - Webmaster Forumu - Rss - Arşiv
İletişim Bilgileri, Contact Us, Kullanım Sözleşmesi, Gizlilik