webmaster
 
Cevapla
09-03-2012 17:22:27
 

Albümümde "Fotoğraf Ekle" Düğmesi Görmüyorum. Fotoğraf Ekleyebilir Miyim?

Fotoğraf albümlerinde 200 fotoğraf limiti vardır.

200 fotoğraf limitine ulaştığınızda Başka Fotoğraf Ekle seçeneği albümden kaybolur. Yeni bir albüm oluşturabilir veya yeni fotoğraflara yer açmak için albümdeki fotoğrafları başka bir albüme taşıyabilirsiniz.

Bazı albümlere fotoğraf eklemenin farklı bir yöntemi vardır.

Bazı fotoğraf albümü türleri otomatik olarak oluşturulur. Bu albümleri görüntülerken Fotoğraf Ekle düğmesi görmezsiniz:

Mobil Yüklemeler: Bu albüm eklediğiniz tüm mobil yüklemelerden oluşur. Albüme eklemek için, mobil cihazınızdan bir fotoğraf yükleyin.

Profil Resimleri: Bu albüm eklediğiniz tüm profil resimlerinden oluşur. Albüme eklemek için, profil resminizi değiştirin.

Duvar Fotoğrafları: Bu albüm Duvarınıza (zaman tünelinize) eklediğiniz tüm fotoğraflardan oluşur. Albüme eklemek için, ana sayfanızın veya profilinizin (zaman tünelinizin) üstündeki Fotoğraf/Video Ekle'ye tıklayın. Fotoğraf/Video Yükle seçeneğini seçin, sonra bilgisayarınızdan bir görüntü seçin ve paylaşın. Fotoğraf profilinizde ve Haber Kaynağınızda görünür ve Duvar Fotoğrafları albümünüze kaydedilir.

Kapak Fotoğrafları: Bu albüm eklediğiniz tüm kapak fotoğraflarından oluşur. Bu albüme eklemek için, kapak fotoğrafınızı değiştirin.

Bir önceki yazı Fotoğraflarımı Yükleyemiyorum. hakkında bilgi vermektedir.

Cevapla

"Albümümde "Fotoğraf Ekle" Düğmesi Görmüyorum. Fotoğraf Ekleyebilir Miyim?" konusu hakkında etiketler
200 adi album albumden albume albumlere albumu albumum albumume albumune albumunu aulbume ayni baska bir butonu cikmiyor degistirdikten dugmesi duvar ekle ekledigim eklem ekleme eklemek eklenir eklenmiyor ekleyemiyor ekleyemiyorum eski face facebook facebooka facebookta facebooktan faceboookta facede forograf foto fotograf fotografa fotografi fotografini fotograflari fotograflarina fotograflarinda fotograflarindan fotograflarla fotograflarlari fotorgaf gormuyor ile istiyorum istiyorumkapak kapak kaybolmak kaydederim kaydedicez kodu koy koyma koymak limiti mevcut mobil mobilden mobile nasil neden olan olustu olusturma profil profilde profile profiline resim resimler resimleri resimlerinden resimlerine resimli resmi resmimi saatine secenegi sinri sonra tane tasiyabiliriz tuneli tunelinde tuneline var video YEMIYORUM yeni yok yontemi yuklemeler zaman

Fotoğraflarımı Yükleyemiyorum. Önceki | Sonraki Facebook Eklentisi'ni Nasıl Kaldırırım?
Saat: 16:15 - Webmaster Forumu - Rss - Arşiv
İletişim Bilgileri, Contact Us, Kullanım Sözleşmesi, Gizlilik