webmaster
 
Cevapla
09-03-2012 17:33:05
 

Bir Etiketi Nasıl Kaldırırım?

Kendi etiketinizi kaldırmak için Etiketi Kaldır seçeneğini kullanın.
Etiketlendiğiniz gönderiler için, Etiketi Kaldır seçeneği gönderinin yanındaki açılır menüde bulunur.
Etiketlendiğiniz fotoğraflar için, fotoğrafa gidin, sağ üst köşedeki simgesine tıklayın ve Etiketi Şikayet Et/Kaldır'ı seçin.
Etiket kaldırıldığında, gönderideki profilinize giden bağlantı silinir ve gönderi profilinizden kaldırılır. İlk paylaşan kişi gönderiyi kaldırmadığı sürece, gönderi sitedeki başka yerlerde görünebilir.

Etiketlendiğiniz bir şey hoşunuza gitmezse, şunları yapabilirsiniz:
Sizi etiketleyen kişiye bir mesaj göndererek fotoğrafı kaldırmasını isteyin.
Sizi etiketleyen kişiyi engelleyin. Böylece etiket kaldırılır ve bu kişi sizi bir daha Facebook'ta etiketleyemez veya sizinle iletişime geçemez.
Gönderi kötü niyetliyse, lütfen bize şikayet edin.

Etiketi Profilden Kaldır seçeneğini kullanarak da kaldırabilirsiniz.
Etiketlendiğiniz gönderiler için, bu seçenek gönderinin yan tarafındaki açılır menüde bulunur.
Etiketlendiğiniz fotoğraflar için, fotoğrafa gidin ve sağ üst köşedeki Kaldır'a tıklayın.
Bir etiketi profilinizden kaldırdığınızda, profilinizde bir daha gözükmez. İsterseniz, profilinizde gözükmeden önce tüm etiketlerin onayınıza sunulması için Profil Onayı'nı açabilirsiniz.

Bir önceki yazı Etiketleme Nedir ve Nasıl çalışır? hakkında bilgi vermektedir.

Cevapla

"Bir Etiketi Nasıl Kaldırırım?" konusu hakkında etiketler
akldirabiliirm baglantida baska baskasina baskasinin bilgisayardan bir birden butun durum durumda durumu engellemeden eti etikeleme etme face facebokta facebook facebookda facebookta facebooktan facebooktanasil facede faceden fazla feyste fotodan fotograf fotografinda fotografindan fotograflari fotografta fotograftan gonderi gonderide gonderideki gonderiden gonderilerde gonderinin gonderisinden gonderiyi gozukebilir iayert iayet ilgilikaldirma imi imin ini istiyorum kadiririz kaldir kaldira kaldirabilirim kaldiramiyorum kaldirilir kaldirilmasini kaldiririm kaldiririmim kaldirirkenayet kaldirirm kaldirirsin kaldirma kaldirmadigi kaldirmak kaldirmamasi kalkar kendi keti kisi kisinin ledigi ledigini leme lemeden lendigim lenme leyen nasil nasilkaldiririm netten nikaldirmak nini paylasan sayfa sikayet silinir silinmiyor silme sitedeki sitelerle sitesindenkaldirmak surece takaldirmak tan tum uygulamasi var video videodan yerlerde

Etiketleme Nedir ve Nasıl çalışır? Önceki | Sonraki Benim Olduğum Fotoğrafların Profilimdeki (zaman Tünelimdeki) Fotoğraflar Kısmında Görünmesini Nasıl Sağlarım?
Saat: 08:55 - Webmaster Forumu - Rss - Arşiv
İletişim Bilgileri, Contact Us, Kullanım Sözleşmesi, Gizlilik