webmaster
 
Cevapla
09-03-2012 19:24:49
 

Görüntülü Aramayı Nasıl Kurarım?

Arkadaşlarınızı aramadan önce, hızlı, tek seferlik bir kurulumu tamamlamanız gerekir. Siz ilk kez bir arkadaşı ararken veya bir arkadaş sizi ilk kez ararken kurulumu tamamlamanız istenecektir.

Bir arkadaşınızı aramak için:
Profillerinin (zaman tünellerinin) en üstündeki simgesine tıklayın ve sonra Ara'ya tıklayın.
Tarayıcınızda video aramasını kurmak için Kur düğmesine tıklayın ve talimatları izleyin.
Kurulumu başarıyla tamamladıktan sonra, arkadaşınızla başlattığınız arama otomatik olarak bağlanmalıdır. Bağlanmazsa, yeniden arayabilirsiniz.

Bir önceki yazı Video Araması Nedir? hakkında bilgi vermektedir.

09-03-2012 19:25:13
 
Teşekkürler

09-03-2012 20:02:31
 
Önemli değil.

Cevapla

"Görüntülü Aramayı Nasıl Kurarım?" konusu hakkında etiketler
ara arama aramadan aramak aramasi aramasin aramasini aramasinin aramayi aramsini aranmasini ararken arayabilirsiniz arkadas arkadasi arkadasinizi arkadasinizla arkadaslarinizi armayi baglanmalidir baglanmazsa basariyla baslattiginiz bir demek deo diyo dugmesine fabook facabookda facade face facebok facebook facebookta facede facete gerekir geri goruntulu hizli ideo ilk istenecektir izleyin kez kur kurabilirim kuracagim kuramiyorum kurarim kurarsin kurma kurmak kurmam kurr kurulmuyor kurulumu kuruyo kuruyor lazim lutfen mehmet nasil nasilkurarim neden olarak otomatik profillerinin resimli seferlik simgesine sitesinde Siz sonra sorunu surekli talimatlari talimatlarini tamamladiktan tamamlamaniz tarayicinizda tarayicinizin tek tekrar tiklayin tiklayip tunellerinin ustundeki video videolu videoyu vidiyo vidyolu yapmaliyim yapmam yeniden yukle yukleme yuklemek zaman

Video Araması Nedir? Önceki | Sonraki Çok Acill Yardım
Saat: 06:54 - Webmaster Forumu - Rss - Arşiv
İletişim Bilgileri, Contact Us, Kullanım Sözleşmesi, Gizlilik