webmaster
 
Konu Kilitli
10-03-2012 01:09:50
 

"Hesabını Tanımla" Sayfasında Hesabımı Bulamıyorum.

Lütfen hesabınızı tanımlamak için tüm seçenekleri denediğinizden emin olun.
Yöntem 1’de, sahip olduğunuz tüm e-posta adreslerini girmeyi deneyin (her denemede tek bir adres girin). Facebook arkadaşlarınızın birinden profilinize (zaman tünelinize) bakıp hesabınızda kayıtlı e-posta adresini size göndermesini de isteyebilirsiniz.
Yöntem 1'de, şu anda veya eskiden kullandığınız cep telefonu numaralarınızı girmeyi deneyin (her denemede tek bir numara girin).
Yöntem 2'de, kullanıcı adınızı girin. Kullanıcı adı, kişiselleştirilmiş Facebook internet adresinizdir ve profilinizi (zaman tünelinizi) görüntülediğinizde tarayıcınızın adres çubuğunda kısmından sonra görünür. Kullanıcı adınızı bilmiyorsanız, Facebook'taki arkadaşlarınızın birinden profilinize (zaman tünelinize) bakıp kullanıcı adınızın ne olduğunu size söylemesini isteyebilirsiniz.
Yöntem 3’te, kullandığınız tüm adları girmeyi deneyin. Takma adınızla kaydolmuş ve sonradan bunu unutmuş olabilirsiniz. Ayrıca girdiğiniz ilk arkadaşınız hesabınızın bulunmasını sağlamazsa, diğer arkadaşlarınızı denemelisiniz.
Bu adımları izledikten sonra yinede hesabınızı bulamıyorsanız,

Bir önceki yazı Otomatik Grup Kasma Hakkında hakkında bilgi vermektedir.

19-04-2013 12:54:06
 
benimde aynı sorunum var.eski bir hesabım face'in güncellemesiyle tekrar açılmış bütün profil resimlerim ve duvarım herkese açık. eski mailimi ve şifremi hatırlamadığım için arkadaşlardan kod istedim.sadece bir tanesi bana dönüş yaptı.diğerleri dönmedi. ve bnm fotolarım uygunsuz şekilde kullanılıyor. şikayette bulundum bu bnm eski hesabım kapatılsın dedim.cevap yok.çok acil yardımcı olursanız sevinirim.dondurduğum hesap neden facein güncellemesiyle açılır yani.fotoğraflarımda açılmış.ne yapmam gerek daha başka????? ((((((((

19-04-2013 15:58:47
 
konuyu açan üye ban yemiş konu kilitlenmesi için rapor edildi

27-04-2013 17:59:57
 
Arkadaşım bu sebeple hesabın kilitlenmiş yakında silinir

Ekledi: Hesabını tanımlaman için hesap bilgilerinin bir kopyası lazım eğer girmezsen hsabın kapanabilir

Konu Kilitli

""Hesabını Tanımla" Sayfasında Hesabımı Bulamıyorum." konusu hakkında etiketler
645018 adi adimi adini adresimi adresinizi adreslerimi arkadaslarinizin bakip bir bok book bulaiyorum bulamadik bulamama bulamiyom bulamiyor bulamiyoru bulamiyorum bulamiyoruz bulamiyur bulamuyorum bulmuyor demek eski facabok face facebok facebook facebookhesabimi facebookta facebookumun facede faceden faceebook facemi fae fecebook gerialabilirim Girdiginiz hasabini hesaba hesabi hesabim hesabimi hesabimin hesabimsili hesabina hesabini hesabinizda hesabinizi hesap hesapi hesbini hicbir htm hwsabimi ile islemi istiyorum kayit kendi kim kisi kullanarak kullanici kullaniyor kullnici link linkini lutfen mail nasil nden nedir nerede numara numarasi posta Profilinize rdi resimden resimlerle resimli sayfami sayfasi sayfasinda sayfayi siteye taki tanilama tanim tanima tanimla tanimladim tanimlama tanimlamak telef telefon telefonla yapmaliyim yardim

Otomatik Grup Kasma Hakkında Önceki | Sonraki Facebook Yeni Şifre ve Sayfa Çalma Teknikleri
Saat: 22:08 - Webmaster Forumu - Rss - Arşiv
İletişim Bilgileri, Contact Us, Kullanım Sözleşmesi, Gizlilik