webmaster
 
Cevapla
10-03-2012 14:42:22
 

Hesabımın Başkasının Eline Geçtiği veya şifresi çalındığı Için Kapatıldığını Düşünüyorum.

Lütfen aşağıda ilgili bağlantıya tıklayın.
Başkasının Eline Geçen veya Şifresi Çalınan Hesaplar. Hesabınızın başkasının eline geçtiğini veya şifresinin çalındığını ama para +++++++++++lığından etkilenmediğini düşünüyorsanız, lütfen tıklayın.
Para Aktarma Sahtekarlığı. Hesabınıza, genellikle Sohbet veya Durum Güncellemeleri aracılığıyla uzak bir yerde mahsur kaldığınızı ve para yardımına ihtiyaç duyduğunuzu iddia ederek arkadaşlarınızdan para elde etmeye çalışan birisi tarafından erişildiğini düşünüyorsanız, lütfen hesabınızı güvene alın.

Daha fazla bilgi için genel Güvenlik sayfasını görüntüleyebilir veya şifrenizi yenileme talimatları, virüse karşı koruma tarayıcıları indirmek ve diğer faydalı ipuçları için Facebook Güvenlik Sayfası'nı ziyaret edebilirsiniz.


Cevapla

"Hesabımın Başkasının Eline Geçtiği veya şifresi çalındığı Için Kapatıldığını Düşünüyorum." konusu hakkında etiketler
adresim baglantiya baska baskasinin bell calindigi calindigin cikan dacabok duyorsun duyorum duyoson elime eline ellerine fac facebook facebookda facebookta facebookun gecen gecti gectigi gectikce hesabim hesabimin hesabin hesap hesaplar ilur kapatildi kapatildigini nasil nin olur para sayfasi sifreler sifreli sifresi sinin sirfe tikladim

Giriş Yaptığımda, Facebook Sistemleri Kötü Amaçlı Davranışlarda Bulunduğumu Saptadığı Için Hesabımın Durdurulduğunu Görüyorum. Önceki | Sonraki Arkadaşımın Facebook Hesabı Engellendi veya Kapatıldı.
Saat: 19:21 - Webmaster Forumu - Rss - Arşiv
İletişim Bilgileri, Contact Us, Kullanım Sözleşmesi, Gizlilik