webmaster
 
Cevapla
10-03-2012 15:24:01
 

Birisini Engelledikten Sonra O Kişiyle Ilgili Herhangi Bir şey Görebilir Miyim?

Birisini engellediğinizde, kendisi size Facebook'ta görünmez olur ama o kişinin engelleme işleminden önce paylaştığı içeriklerle karşılaşma şansınız vardır.

Görebileceklerinizden bazıları şunlardır:

Mesajlar: Engellenen kişinin engelleme işleminden önce size gönderdiği tüm mesajlar hala orada olacaktır ve engellenen kişinin bir arkadaş grubuyla bir mesaj konuşmanıza eklenmesi durumunda konuşmayı görürsünüz. Ancak, profiline (zaman tüneline) tıklayamazsınız ve o da sizinkine tıklayamaz. İstediğiniz zaman, dahil olmak istemediğiniz bir mesaj konuşmasından çıkabileceğinizi veya hoşlanmadığınız bir mesaj konuşmasını silebileceğinizi unutmayın.

Duvar (Zaman Tüneli) yazıları: Engellenen kişi engelleme işleminden önce Duvarınızda (zaman tünelinizde) bir şey paylaştıysa, o gönderiyi hala görebilirsiniz (hoşunuza gitmeyen Duvar (zaman tüneli) yazılarını kaldırabilirsiniz). Engellemeden sonra, Duvarınızda (zaman tünelinizde) bir şey paylaşamaz ve başka kişilerin Duvarlarında (zaman tünellerinde) paylaşacağı gönderileri göremezsiniz.

Yakınlardaki Hareketler haberleri:Ortak arkadaşlarınızın Yakınlardaki Hareketlerinde engellenen kişi hakkındaki haberleri göreceğinize dair bir değişiklik yapıldı. Örneğin, engellenen kişi bir fotoğrafta ortak bir arkadaşınızı etiketlerse, bu haberi arkadaşınızın profilinde (zaman tünelinde) görebilirsiniz.

Fotoğraflar: Engellenen kişi engelleme işleminden önce sizi herhangi bir fotoğrafta etiketlediyse, bu fotoğrafları yine de görebilirsiniz. Engellenen kişi başka bir arkadaşın albümünde etiketliyse de onun fotoğraflarını görebilirsiniz ama profilini (zaman tünelini) görmek için adına tıklayamazsınız.

Gruplar: Engellenen kişinin oluşturduğu veya üyesi olduğu grupları da görebilirsiniz ama grup üye listesinde o kişiyi göremezsiniz. Ayrıca kişinin grupta paylaştığı hiçbir şeyi göremezsiniz.

Etkinlikler: Hem sizin hem de engellenen kişinin davet edildiği etkinlikleri görebilirsiniz ama etkinlikte o kişinin adını göremezsiniz.

Oyunlar ve uygulamalar: Oyunlar ve uygulamalar harici geliştiriciler tarafından çalıştırıldığı için, Facebook engellemesi onlar için geçerli değildir. Bu nedenle, oyun oynarken, engellediğiniz bir kişiyi görebilirsiniz (örneğin, oyunun sohbet odasında).

Bir önceki yazı Birisini Nasıl Engellerim? hakkında bilgi vermektedir.

Cevapla

"Birisini Engelledikten Sonra O Kişiyle Ilgili Herhangi Bir şey Görebilir Miyim?" konusu hakkında etiketler
646595 arkadas arkadasi arkadasimda arkadasta ben bir bloklayan bulma duvar duvarina duvarini duvarinizi eng engelenen engelledigim engelledigin engellediginde engelledikten engelleme engellemek engellendigim engellendigin engellendigini engellenen engellenip engelleyen engelleyince face facebook facebookda facebookta facede faceden fotograflari fotolarini gonderebilir gonderi gorebilir gorebilirim gorebilirmi gorebilirmiyim gorebilr goremezsin gorenilirmiyim gorme gormek gormesini gorunmeyen hareketler herhangi hicbir htm ilgili insani kisi kisiler kisilere kisileri kisilerin kisinin kisiye kisiyi kisiyle listesi mesaj mesajlar mesajlarini miyim nasil nin niye nolur numara okuma oldugun olur oluyo oluyor ortak oyunda oyunlarda paylasabilir profili profilimi profiline profilini sey sildigin silinen silinir sini sonra tuneli tunelinde tunelindeki ulasma yakinlardaki yardim yazilarini yorumu zaman

Birisini Nasıl Engellerim? Önceki | Sonraki Birisinin Engellemesini Nasıl Kaldırırım?
Saat: 22:32 - Webmaster Forumu - Rss - Arşiv
İletişim Bilgileri, Contact Us, Kullanım Sözleşmesi, Gizlilik