webmaster
 
Cevapla
11-03-2012 14:40:17
 

Başka Bir Siteye Facebook ile Giriş Yapmak Güvenli Midir?

Facebook hesabınızı üçüncü şahıs internet sitelerinde ve uygulamalarında kullanabilirsiniz. Bu siteler ve uygulamalar Facebook Platformu'nu kullanmaktadır. Kayıt aracını veya Facebook ile giriş yapmanızı isteyen Giriş/Bağlan düğmesini bulun. Giriş/Bağlan düğmesine tıklayınca ayrı bir tarayıcı penceresinin açıldığından ve açılan pencerenin internet adresinin (URL) doğru "www.facebook.com" etki alanını içerdiğinden emin olun. Böylece, yasal bir Facebook sayfası olduğunu ve bir e-+++++++++++lık denemesi olmadığını bilerek güvenli şekilde giriş yapabilirsiniz.

Bir önceki yazı Facebook ile Giriş'i Kullanan Sitelerde Gizlilik Nasıl çalışır? hakkında bilgi vermektedir.

Cevapla

"Başka Bir Siteye Facebook ile Giriş Yapmak Güvenli Midir?" konusu hakkında etiketler
baglan baska bilgisayardan bir com face facebook facebooka facebookla facebooktan farkli gir giris girisi girme girmek girs guvenli ile internetten rmek sayfa sayfaya site siteden sitelerden sitelere siteleri siteme sitene sitenize sitesi siteye teler uygulamasi uzerinden yap yapma yapmak yaptirma yaptirmak

Facebook ile Giriş'i Kullanan Sitelerde Gizlilik Nasıl çalışır? Önceki | Sonraki Neden Haber Kaynağı'nda Arkadaşlarımın Diğer Sitelerde Yaptıkları Hakkında Haberler Görüyorum?
Saat: 01:48 - Webmaster Forumu - Rss - Arşiv
İletişim Bilgileri, Contact Us, Kullanım Sözleşmesi, Gizlilik