webmaster
 
Cevapla
11-03-2012 14:45:03
 

Bir Facebook Sayfasının veya Etkinliğinin Reklamını Nasıl Yapabilirim?

Sayfanız veya Etkinliğiniz hakkında nasıl reklam oluşturulacağını öğrenmek için, Yardım Merkezimizin Sayfalar ve Etkinlikler için Facebook Reklamları kısmını ziyaret edin. Bu kısımda, bu reklamların nasıl çalıştıkları, nasıl oluşturulacakları ve performanslarının nasıl anlaşılacağı konusunda bilgiler sağlanmaktadır.

Bir önceki yazı Hangi Facebook Içeriklerinin Reklamını Verebilirim? hakkında bilgi vermektedir.

Cevapla

"Bir Facebook Sayfasının veya Etkinliğinin Reklamını Nasıl Yapabilirim?" konusu hakkında etiketler
baska bedava bilirim bir daki etkinlik etkinlikler etkinlikleri face facebokta facebook facebookda facebookdan facebookta facede fazla fecebook firma haber haberi hitli isimli isletmenin ismi istiyorum konular kullanarak logo nasil offline olustururum rekalmini reklam reklami reklamini reklamlar reklamlari reklemi sayfa sayfalar sayfalara sayfalarda sayfalardan sayfami sayfamin sayfanda sayfani sayfanin sayfanizin sayfasi sayfasinda sayfasinin sayfasisi sitesi sponsorlu tanitimini ucretsiz ucuz yap yapa yapabilecegim yapabiliri yapabilirim yaparim yapariz yapilabilir yapilir yapiliyor yapmak

Hangi Facebook Içeriklerinin Reklamını Verebilirim? Önceki | Sonraki Kuruluşumun Internet Sitesi Yok. Facebook Sayfası Nedir?
Saat: 12:11 - Webmaster Forumu - Rss - Arşiv
İletişim Bilgileri, Contact Us, Kullanım Sözleşmesi, Gizlilik