webmaster
 
Cevapla
08-06-2012 22:09:52
 

İpubliker Sitesine Abone Olma Hatası

sitesinde beğendirme hilesini kullanmak için abone olmak ve sayfaları beğenmek lazım ama hata veriyor. Ordaki butonların linklerini verebilecek varmı

Bir önceki yazı Profilim Sayfa Oldu hakkında bilgi vermektedir.

08-06-2012 22:12:14
 
Az Bi html Bılgın Varsa Bulursun sayfa Kaynagına Tıkla Orda Facebook Adresleri Var

08-06-2012 22:39:41
 
Alıntı:
Az Bi html Bılgın Varsa Bulursun sayfa Kaynagına Tıkla Orda Facebook Adresleri Var
O facebook adresi değil iframe kodunda verilen link!

08-06-2012 23:08:43
 
sizde kendinize özel kodunuzu üretebilirsiniz. Ürettiğiniz kodu web sitenize ekleyerek daha çok aboneye ulaşabilirsiniz.

Kendi kodumu nasıl oluşturabilirim?
Kendi kodunuza yaratabilmek için ilk önce tıklayınız.
Açılacak olan sayfada "Profile URL" yazan yere kendi profilinizin linkini yazıyorsunuz. Width kısmından da sitenize ekleyeceğiniz kodun boyutlarını ayarlamıza yardımcı olur.

Gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra ise "Get Code"ye tıklıyorsunuz. Karşınıza gelecek olan kod çeşitlerinden sitenize uygun olanı alıp sitenizin istediğiniz bir yerine ekleyebiliyorsunuz.
Ayrıca bahsetmediğim diğer kısımlar ise, sadece teferruatlardır. Onları siz kendi kafanıza göre değiştirebiliyorsunuz. Örneğin; font kısmından yazı tipini değiştirebilirsiniz.

Kodu Nasıl Alabilirim? Siteme Nasıl Ekleyebilirim?

"GET CODE" yazan kısma tıkladıktan sonra karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecek. Buradan sonra geriye 2 adım kalıyor. Onları da resimli olarak ekledim. Bakınız :Arkadaşlar yorumlarda ençok bu soru sorulduğu için bunu da konuya eklemek istedim.. İlk önce şunu belirtmek isterim ki bu yöntem; TR.GG ve Blogger dahil birçok websitesinde de çalışmaktadır. Kodu alana kadarki herşeyi ben açıklarım. Gerisini yapmak size kalmış bişey. Çünkü her sitenin yönetim paneli farklıdır. Kodu nereye ve nasıl ekleyeceğiniz size kalmış..

Ama Blogger için söylemem gerekirse, Tasarım --> GADGET ---> HTML / Javascript ekle kısmına kodu eklemeniz gerekiyor..

Facebook Abone Ol Kodudur

08-06-2012 23:14:20
 
by_error arkadaş ondan bahsetmemiş galiba.. yada ben yanlış anladım.

08-06-2012 23:39:40
 
Alıntı:
O facebook adresi değil iframe kodunda verilen link!
Bende Aynı Uygulamayı Kullanıyorum Sayfa Kaynagını Göruntule Dedim Lınkler Ap Açık Çıktı Bende Dostum

09-06-2012 00:03:12
 
Hello! xxx, Welcome to iPubLiker v.4 -- We hope you to share this to your friends. The more you share, The more Likes you will have. Don`t forget to visit - Ang PUBoritong Tambayan mo!, and Please Subscribe HERE!, Please be aware that your account will also be used to LIKE other people posts

Koyu yere tıkla profile git abone ol sorun çözülsün

09-06-2012 00:07:30
 
Hocam Şimdi bunu yapmak için profesyone olmaya gerek yok. Abone ol butonunun üstüne gelin ama basmayın. Yazan ismi faceb++++++ aratın.Ve abone olun. Sanırsam 2 taneydi.2 Side sadece o addan insanlar karışık değil yani. Hayırlı Forumlar.

09-06-2012 00:11:59
 
dediğimi yap olur kısayol

Ekledi: http://facebook.com/akosivinmark016 bu adam abone ol

09-06-2012 09:17:20
 
Sayfa begendirmiyor arkadaslar sayfayi begendim abone oldum

09-06-2012 09:37:05
 
kalktı o........

Cevapla

"İpubliker Sitesine Abone Olma Hatası" konusu hakkında etiketler
2012 abona abone aboneler account acilir Ang begendir begendiriyor begendirme begeni begenme bende benzeri butonu calisir calismaz calismiyor calismiyorr calismiyuor cikmiyor code com deki durum error face facebook fotograf geliyor gozukmuyor hata hatalari hatasi hileler hilesi hilesii html ile ipubliker ipublikercalismiyo ipublikergg ipublikerin ipublikerot ipublikers kaliyor kasmiyor kayit kerer kisi kisiler kodu kulanilir kullan kullanilir kullanilirr kullaniliyor kullanim kullanimi kullanir kullanirim kullanma kullanmi link linki make nasi nasil nasill neden new olacak olamiyon olma olmadan olmama olur publi publiker PUBoritong resimli sahibi sayfa sayfalara sayfalari siteler sorun sorunu subscribe Tambayan tarzinda uye var varmi veriyor welcome welipubliker werior yapma yeni yeri

Profilim Sayfa Oldu Önceki | Sonraki Uygulama Kasanların Alayının Hesabı Kapatıldı Resimler İçerde
Saat: 21:05 - Webmaster Forumu - Rss - Arşiv
İletişim Bilgileri, Contact Us, Kullanım Sözleşmesi, Gizlilik