webmaster
 
Konu Kilitli
18-09-2010 00:46:00
 

Facebook Hesap Onayı(Sorun)

Facebook'da günlük elliye yakın hesap açmam gerekiyor, poker chip işi ile uğraştığım için müşteriye hazır hesap vermem lazım.

Fakat bir soru[num] var, e-mail ile kayıt oldukdan sonra facebook'da hesap açmayı deniyorum sonuç olarak karşılaştığım ekran.Bu sorun nasıl aşılabilir, yada kayıt olurken çokmu fake görünüyorum.

Bir önceki yazı facebook sayfası hakkında bilgi vermektedir.

23-09-2010 22:47:56
Dr.facebook
 
Facebook önlem aldı sms onayı olmayan hesaplar kesınlıkle acılmayacaktır.


Ha Şimdi ben acdım kullanıyorum dıyende cıkar onlarada eyvllh dıyorum yakın zamanda karsınıza bu ekran cıkacaktır 500 hesabım su anda bloke oldu.. enginden saygılar w-s sevgiler.

23-09-2010 22:51:01
 
Hocam o sorunu çözdüm, günde 15'e yakın hesap açabiliyorum sorunsuz şekilde ve birbirinden farklı hesap e-postaları seçilir vede isimler gerçek olursa hesaplar bloke olmuyor, sorunsuz şekilde kullanabiliyorum.

23-09-2010 22:53:02
Dr.facebook
 
Daha Detaylı yazarsan Bu sorunla karşılasan arkadaşlarımız burada bu sorunu çözer Tşkler.

Konu Kilitli

"Facebook Hesap Onayı(Sorun)" konusu hakkında etiketler
2ehesap acabiliyorum acmam birnden bloke blokesi cep cevirimdisi cevrimdisi cikiyor cozdum demek devami diyor dustu ekranini faccebook face facebbook facebook facebooka facebookhesaponayi facebookta facebooktan facede fakesi farkli gelmiyor gercek gerekmiyor gorunuyorum gunde hazir heabin hedap hesab hesabi hesabim hesabimi hesabin hesabinda hesabini hesabinin hesap hesaplar hesaplari hesaponayi hocam ile isimler kaydolma kayit kimlik kullanabiliyorum lazim link mail mailinin meselesi mobile nasil nedir oku oldu olmadan olmasi olmuyor olursa onay onayi onayim onayina onayini onayla onaylama onaylamasi onaylanmamis onaylanmasi onaylayamiyorum para poker pokerde posta postalari sayfasi secilir sekilde sms sorun sorunlari sorunsuz sorunu tel telefon telefonu tlf vede video yakin yasiyorum yerine

facebook sayfası Önceki | Sonraki Facebook Hesabınızı Güvene Alın
Saat: 11:05 - Webmaster Forumu - Rss - Arşiv
İletişim Bilgileri, Contact Us, Kullanım Sözleşmesi, Gizlilik