webmaster
 
Konu Kilitli
23-08-2011 22:23:27
 

Facebook’ta Karikatür Olabilirsiniz

Facebook profil resminize sıradan fotoğraflar koymaktan sıkıldıysanız ve çok daha yaratıcı bir şeyler arıyorsanız, profiliniz resminizi karikatür yapmayı deneyin. Hemen, “çizebilsem tabii yaparım yoksa niye yapmayayım” demeyin, bu konuda size yardımcı olabilecek profesyonel çizerler var. Adam Ellis de onlardan biri.
Ellis, ücret karşılığı insanların gönderdiği fotoğrafları kendi yorumunu katarak karikatürleştiren bir sanatçı. Kendisinin bu konuda bir hayli yetenekli olduğunu söyleyebiliriz. Galerimizdeki diğer fotoğrafları gördükçe siz de bize hak verecek hatta belki Ellis’in bir müşterisi olacaksınız.Ellis çizdiği fotoğrafları, kargoyla da müşterilerine yolluyor. Ancak yalnızca ABD’deki müşteriler için ücretsiz kargo kuralı geçerli. Tek kişilik portre fotoğrafını 25$’a, çift kişili fotoğrafları ise 35$’a çizen Ellis’in blog sitesine ulaşabilirsiniz.

Daha fazla karikatüre çevrilmiş profil resmi görmek için diğer sayfalara geçiniz.


Bir önceki yazı İzmirlilerin Yeni Bulusma Mekanı hakkında bilgi vermektedir.

Konu Kilitli

"Facebook’ta Karikatür Olabilirsiniz" konusu hakkında etiketler
facebook facebookda facebookta facebooktan facede facedeki facete fotografi fotograflari fotolari karikator karikatur karikaturleri karikaturu karikaturun karikaturunu kendi portre profil profili profilini resimleri resmi resmim resmime resmimi resmini resminin resminizi resminizin unlu yap yapin yapma yapmak

İzmirlilerin Yeni Bulusma Mekanı Önceki | Sonraki 36 Bin Kişilik Sayfada Reklam 1$
Saat: 01:31 - Webmaster Forumu - Rss - Arşiv
İletişim Bilgileri, Contact Us, Kullanım Sözleşmesi, Gizlilik