webmaster
 
Konu Kilitli
26-01-2012 02:24:18
 

Facebook'a Güvenlik Kodu Sebebiyle Giriş Yapamayanlar [ ÇÖZÜM BURADA !! ]

1. Telefonunuza tek mesajda kod geliyorsa ama yanlış diyorsa büyük ihtimal 5 haneli geliyor yani gelen mesajda örnek 11111 diye 5 haneli kod geldiyse 0-9 arası kendiniz sonuna rakam ekleyip girmeye çalışın kesin sonuç alacaksınız

2.Telefonunuza 2 mesaj geliyorsa örnek: ilk mesajda 5 haneli 11111 2. mesajda sadece 1 rakamları geliyorsa 5 haneli koda 2.mesajdaki rakamı ekleyin kodunuz odur.

3.Telefonunuza mesaj geliyor ama eksik yazı yada hiç okunacak birşey gelmiyorsa o mesajı başka telefona iletin (gönderin) o telefonda açılacaktır. açılmazsa 4. maddedekini uygulayın yani hattınızı başka telefona takıp isteyin gelicektir.

4.Benim telefonuma aktifleştirme mesajından sonra başka mesaj gelmedi defalarca istememe rağmen diyorsanız öncelikle hattınızı başka telefona takıp kodu isteyin büyük ihtimalle gelecektir.

Eğer bunların hepsini denediyseniz ve yinede gelmediyse şunları yapıcaksını ; öncelikle yakınlarınızdan birisininiz numarası gerekiyor yada başka hattınız varsa o

1.Facabookta kayıtlı olmayan bir mail adresi alıcaksınız burdan alabilirsiniz.

2.Daha sonra facebooka girip giriş sayfasında şifremi unuttuma basıyorsunuz.Karşınıza ya hesabı tanımla çıkıcak yada sizin hesabınızı gösteren bir kutucuk sizi gösteriyorsa bu ben değilim deyin sizi hesabımı tanımlaya yönlendirecek.

3.Bu ekranda e posta veya numaranı gir bölümüne giriş yaptığınz e postanızı girin ve arama yapın hesabınızı bulucak ve yanındaki bu benim butonuna basın (eğer e postadan sonra hesabınızı bulamadıysanız alttaki formuda doldurun öyle aratın)

4.Şifreni sıfırla diye biyere geliyoruz orda sağ tarafta sizin e postanız yazıcak ve yanında bi kutucuk olucak ordaki işareti kaldrıp 'bunlara artık erişimin yok mu?' ya basın sizden yeni mail adresi isteyecek ilk başta aldığımız adresi oraya yazıyoruz ve önce sizden şifre yenileme isteyecek ve mail gelcek o maili takip ederek şifrenizi yenileyin daha sonra incelemek için 24 saat istecek ve sayaç başlayacak.

5.Zaman dolduktan sonra (giriş yapmaya çalıştığınızda ekranda sayaç olucak) tekrar giriş yapıyoruz ve karşımıza sayaç bittikten sonra gelen ilk ekranda devam'a basıyoruz sonra gelen sayfada ilk başta 2 tane mail adresiniz yazıcak eski mail adresinizi birincil yapın yeni eklediğinizi silin. bir alttaki bölümde numara ekleyi görüceksiniz orda başta dediğim başka bir numarayı ekliceksiniz eğer geçersiz yada fazla kod istenildi gibi bir hata gelirse beni arayın butonu çıkıcak aşağıda ona basın ve anında +1123123 gibi bir numaradan aranacaksınız ve kod gelicek. o kodu girdikten sonra devama basıcaksınız.

6.karşımıza yine en baştaki farklı bir bilgisayardan girdiniz kod girin sayfası gelicek orda kodu gönder diceksiniz. büyük ihtimal kod gelicektir. eğer gelmezse en baştaki maddeleri deneyin mutlaka gelicektir kod.


Bunların hepsini denedim ama yinede açamadım diyorsanız en az 3 en fazla 10 gün hiç birşey yapmadan bekleyin kod telefonunuza gelicektir.

Eğer başka sorunuz olursa mail adresim yada fb.com/a481526a profilimden iletişime geçebilirsiniz

Bir önceki yazı Liked Win Sorunu Yardımcı Olun Arkadaşlar. hakkında bilgi vermektedir.

26-01-2012 02:29:12
 
ya bişey sorucam mobil onay yapamıyorum ben hattım avea türkiye'den bakınca sadece vodafone çıkıyor. bunu nasıl yapıcam pm atarmısınız?

26-01-2012 02:32:08
 
"hesap ayarları/güvenlik/ cep telefon kod" sana sadece yolunu yazdım burdan her türlü ayar çekebilirsin kardeşim

26-01-2012 02:39:03
 
kardeşim güvenliğe girdim ama ''cep telefon kod'' diye bir şey göremedim ?

26-01-2012 02:43:54
 
Bende bulamadım kaldırılmış olabilir.

Konu Kilitli

"Facebook'a Güvenlik Kodu Sebebiyle Giriş Yapamayanlar [ ÇÖZÜM BURADA !! ]" konusu hakkında etiketler
100 598157 adresim avea aveaya ayarlari basit burada cikiyo cozum cozumu cozumzumzum dogrulama eksik eski face facebo facebok facebook facebooka facebookda facebookdan facebookta facebooktan facebookun facede faceden facemin faebook fecobok fesbuk gecebilirim gelemsi gelen geliyor gelmesi gelmir gelmiyo gelmiyor giremiyorum girerken giris girisi giriste girme gonderecek gonderilen guv guvenlik hattima hesabima hile hilesi htm ile iletisime istemeden istememesi istiyor kesin kilit kiliti kod kodlari kodu kodum koduna kodunu kodunun kontrolu leli mesaj mesaji mobil msj nasil nedeniyle numarasi numaraya onay onayi Onaylari ornek ornekleri sayfasi sebebiyle sifre sifrem sifresi sms sorunu stemeye telef telefon telefona telefonla telefonuma yanlis yapamayanlar yapamiyorum yapilir yapmaliyim yapmaliyiz yazi yenileme zaman

Liked Win Sorunu Yardımcı Olun Arkadaşlar. Önceki | Sonraki 1 Haftadır Hesabım KiLitLi Ne Bir TeL Onay Kodu Nede Foto Onay Kodu Çıkmıyor Yardım Plz.
Saat: 05:07 - Webmaster Forumu - Rss - Arşiv
İletişim Bilgileri, Contact Us, Kullanım Sözleşmesi, Gizlilik