webmaster
 
Cevapla
26-05-2011 06:38:50
 

Yol Durumu (GÜNLÜK KARAYOLLARI BİLGİLERİ)

ÇALIŞMA YAPILAN YOLLAR LİSTESİ1. (İSTANBUL) BÖLGE SINIRLARI


1. İstanbul-Ankara D-100 yolunun Gebze-İzmit arası 47-78.km.leri arasındaki bölünmüş yol çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

2. İstanbul-Tekirdağ yolunun Kınalı Ayr.-Tekirdağ arasındaki kesiminin 0-51. Km.leri arasındaki yapım ve bakım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

3. İzmit-Yalova yolunun 0 - 40. Km.leri arasında sürdürülen yapım, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

4. Kırklareli-Babaeski yolunun 0 - 33. Km.leri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

5. Tekirdağ-Malkara-İpsala yolunun muhtelif kesimlerindeki bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

6. İzmit-Adapazarı D-100 devlet yolunun 21-25.km.leri arasında sürdürülen bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

7. Hasdal-Kemerburgaz-Tayakadın yolunun 0-16.km.leri arasındaki yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

8. Adapazarı-Pamukova-Bilecik yolunun 0-51.km.leri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

9. Çorlu-Kınalı devlet yolunun 0-16.km.leri arasındaki yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

10. Geyve-Taraklı-Göynük yolunun 20-32.km.leri arasındaki yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

11. Adapazarı-Kaynarca yolunun 0-7.km.leri ile 16-27.km.leri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

12. Adapazarı-Karasu yolunun muhtelif kesimlerinde bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

13. Yenikarpuzlu-Enez yolunun 0-26.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

14. Keşan Ayrımı-Şarköy yolunun 28-30.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

15. Keşan Ayrımı-Uzunköprü yolunun 8-48.km.leri arasındaki yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

16. Tekirdağ Çevre Yolu Kumbağ Kavşağındaki yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanmaktdır.

17. Havsa-Uzunköprü yolundaki Aslıhan Köprüsünün ikileme çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

18. Tekirdağ-Kumbağ yolundaki Kumbağ Köprüsünün ikileme çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

19. Lüleburgaz-Paşayiği Sazlıdere,Kavacık(Hamidiye)Karapınar köprüleri ikilemesi çalışmalarından dolayı sürücülerin trafik işaret ve işaretcilerine dikkat etmeleri gerekmektedir. <div>
__________________
acıdım haline düştüğün duruma bak yazıkk

Bir önceki yazı Ehliyet Dersleri ve Bilgileri hakkında bilgi vermektedir.

Cevapla

"Yol Durumu (GÜNLÜK KARAYOLLARI BİLGİLERİ)" konusu hakkında etiketler
100 acikmi adapazari adapazarina alternatif ankara ankaraarasi arasi bandn bilgileri bilgisi bmw bolge bolu bolugoynukyolvehavadurumu bugun bugunku calismalari calismasi calsma cevre corlu d100 dagi ddurumu devlet dmi duru durum durumlari durumu durumuhava durumuu edirne enez erzurum gebze GIDIS gunluk hava havadurumu ipsala istanbul izmir izmit kamarasi kamera kameralar kameralari kamerasi kara karayolari karayollari karayolu kardan kavacik kemerburgaz kesan Kinali koaeli kocaeli kopruleri kou lareli luleburgaz malkara myistanbul nerede oyotol psala samsun sarkoy sartlari stanbul tarakli tekirdag tekirdagda tekirdagmalkarayoldurumu tirafk trafige trafigi trafik trfik uzeri uzerinden uzunkopru yapim yapimi yol yolDurumu yollar yollari yolu yolunda yolundaki yolunun yoluu yspim zmit

Ehliyet Dersleri ve Bilgileri Önceki | Sonraki Bmw f800 r
Saat: 13:55 - Webmaster Forumu - Rss - Arşiv
İletişim Bilgileri, Contact Us, Kullanım Sözleşmesi, Gizlilik