webmaster
 
Cevapla
01-04-2010 08:27:05
 

Kazan Doğurdu Fıkrası - Nasrettin Hoca

Hoca komsusundan bir gün kazani ödünç ister. Iade ederken de hem tesekkür eder, hem içine minik bir kazan koyar. Komsusu merakla bu minik kazani sorunca da, "Komsu, bizdeyken kazanin dogurdu" der. Komsusu bu ise pek sevinir.
Aradan epey zaman geçer, Hoca yine komsusundan kazanini ödünç ister. Komsusu da sevinerek verir. Ama bu kez aradan günler, haftalar, hatta aylar geçer, kazandan ve Hoca'dan ses çikmaz. Nihayet bir gün komsusu konuyu açmaya karar verir,"Hoca bizim kazan ne oldu?" diye sorar. Hoca da üzgün bir ifadeyle,"Komsu çok zaman geçti aradan, senin kazan öldü. Sana nasil söyleyecegimi düsünüp duruyordum" deyince sinirlenen komsusu,"Hocam ne diyorsunuz? Hiç kazan ölür mü? Kazan canli mi ki ölsün?" Hoca,"Dogurdugunu kabul etmistin, sesin çikmamisti, simdi ölünce nden feryat ediyorsun" der komsusuna.

Bir önceki yazı 10 tuşa basın ve... hakkında bilgi vermektedir.

Cevapla

"Kazan Doğurdu Fıkrası - Nasrettin Hoca" konusu hakkında etiketler
anlatan bilgi binmis bir butun cikan demek ders dgurdu dogrusu dogruyor dogurd dogurda dogurdu dogurdufikrasi dogurdugu dogurduu dogurma dogurmus dogurursa doguruyor esege fikra fikralar fikralari fikrasi fikrasinda fikrasindaki fikrasindan fikrasini fikrasinin fikrsi fkazan gun guncel haca hakkinda hayati HIAYESI hic hikayesi hoca hocadan hocanamaz hocanin hocaninn hocannin hocas hocayla hyocanin ikrasi ile ilgili ister kasan kazan kazandogurdu kazani kazanin kazanla kisa kislmisi kissi kjazan komik komsun kzan mesaj nasetin nasettin nasredddin nasreddi nasreddin nasrein nasret nasretin nasretinhoca nasretti nasrettin nasrettinhoca nasrettinhocakazandogurdu nasrettinkazan nassettin nasteddin nin oku oldu olur olurmu orjinal ozet ozeti resimi resimleri resimli resmi ters verdigi veriyor yaz yazi

10 tuşa basın ve... Önceki | Sonraki Yeni boyutlar keşfedilecek
Saat: 14:10 - Webmaster Forumu - Rss - Arşiv
İletişim Bilgileri, Contact Us, Kullanım Sözleşmesi, Gizlilik