webmaster
 
Cevapla
01-06-2010 23:45:20
Can offline
 

İnsan hayatı ve Dünya adaleti

Merhaba WS Ailesi;

İnsan hayatı ne kadar ucuz değil mi?
Bir yanda Dünyanın gözü önünde çoluk çocuk katledilen Müslüman kardeşlerimiz. Bir yanda onlara yardım etmek için seferber olmuş , ölümü daha gözüne kestirmiş cesur insanlar. Diğer bir yanda koca bir sessizlik veya kısık sesle ''yaptıklarıda ayıp'' diyenler.

Yine değil midir Dünya'nın en büyük gücüyüm diyen ABD , Dünya adaletini sağlamak , insanlara özgürlük vereceğiz , Ortadoğu'ya huzur getireceğiz diyip Irak'ta insan katledenler.

Acı bir gerçek nedir biliyor musunuz?
Dünyanın en cani iki ülkesinin son yıllarda bizim en ciddi müttefiklerimizin oluşu. ABD ve İsrail Müslüman kardeşlerimizi katlederken biz onlardan uçak aldık. Onlara üslerimizi verdik.

Sadece suçlu Türkiye değildir. Sesini çıkarmayan ve usuldan usuldan Müslüman aleminin katledişini izleyen Dünyadır. Bu hepimiz için artık bir uyanış olsun. Konsolosluk önünde lanetlemek yerine Dünyayı uyandırmalı ve Müslüman alemini bir an önce birlik beraberlik içine sokmalıyız. Sesimiz çok düşüncemiz bir olmalı. Uyan Türkiye bugün sana ve İran'a baş kaldırmaya cesaret edemeyenler gün gelecek bunu da deneyecekler. Daha kötüsünü yaşanmadan uyan ve dostunu düşmanını tanı.

Can AVCILAR

Bir önceki yazı Süper Bir Yarışma Daha!!! hakkında bilgi vermektedir.

02-06-2010 00:09:22
 
Can admin tebrik ediyorum seni çok güzel yazmışsın. olması gerekenleri yazmışsın +rep

Cevapla

"İnsan hayatı ve Dünya adaleti" konusu hakkında etiketler
adaleti dostunu dunya dusmanini hayati insan iran iste tani

Süper Bir Yarışma Daha!!! Önceki | Sonraki Canim Burnumda Vallahi !!!
Saat: 03:22 - Webmaster Forumu - Rss - Arşiv
İletişim Bilgileri, Contact Us, Kullanım Sözleşmesi, Gizlilik