webmaster
 
Cevapla
26-08-2010 14:12:32
 

Askerin Sevgilisine mektubu

Sevgili Sevgilim Sevgi ,
Beni rahatta dinle . . . !

Kalbimin nizamiyesine ilk uğradığın gün istikam apoleti mavisi gözlerinle, Tabur filaması gibi dalgalanan sarı saçlarınla beni büyüledin . . ,

BeNi gezden , gözden , kalbimin alt kenar ortasından vurdun. Ama üç köşe teşkilin 3 cm’ye giremediği için görev yapamadın. Sevgilim sensiz geçen günler çok acı verici , kamp günlerinde denizden çıktıktan sonra ıslak ıslak, mayoyla , dikenlerin arasında sürünmek bile daha rahattı . Seni düşünmekten gözlerime uyku girmiyor . İnan bana konferanslarda bile uyuyamıyorum . Sabah kahvaltı yapamıyorum ; çünkü seni düşünüyorum, öğlen yemek yiyemiyorum ; çünkü seni düşünüyorum, akşam yemek yiyemiyorum ; çünkü seni düşünüyorum, gece uyuyamıyorum çünkü açım . . .

Sen yanımda yokken resmine bakıp avunuyorum. Hatta yazılıda başkalarının sınav kağıdına bile, resmine baktığım kadar bakamıyorum. Yemin ederim ki seni, 10-11 nöbetinden bi,le daha çok seviyorum. Sana olan aşkım o kadar büyük, öyle ki diger aşklar sana olan aşkımın yanında hazırlık sınıfı gibi kalıyor. Biliyorum sana karşı bir hata yaptım ; ama bir daha tekrar etmeyecektir. Eğer ivedi olarak bana dönersen 3 hafta sonuna bile razıyım . . .

Sevgilim mektubuma istemedende olsa son veriyorum. Buluşacağımız yeri ve zamanı sana bırakıyorum. Benim için fark etmez çünkü her yer vatan toprağıdır. Şunu bilmeni istiyorum ki bizim aşkımız sağ baştakiler ileriye baktığı sürece devam edecektir. Sağol çekmene gerek yok . Bu haftaki egitim ve öğretimlerinde başarılar diler, gözlerinden öperim.

Bir önceki yazı Asker Mektubu - ..canımın içine.. hakkında bilgi vermektedir.

Cevapla

"Askerin Sevgilisine mektubu" konusu hakkında etiketler
acikli asker askerde askerdeki askerdem askerden askere askeri askerin askerine askerlerin askersevgiliye askim bir dinle dinleyin duygulu erin esger esgerden esgere esgerin facebook gonderdigi guzel ilk kalbimin mehmetcigin mekdup mektub mektubu mektubuma mektup mektupktupktup mektuplar mektuplari mektuptup mektupu mesaj nasil nektubu nisanlisina nizamiyesinden oku olan olanlar rahat rahatta sehitin sevdigine sevgi sevgiklye sevgili sevgiliden sevgilim sevgilinin sevgilisi sevgilisie sevgilisinden sevgilisine sevgilisinen sevgilisinin sevgilissine sevgiliye sevgillisine sevgilsine sevglisi sevyilisine sewgilisine sewgiliye siir siirler son sozler t10667 veriyorum y6azdigiu yazar yazdi yazdig yazdigi yazdiklari yazilan yazmis yeni

Asker Mektubu - ..canımın içine.. Önceki | Sonraki işte o ölümsüz mektup.....
Saat: 00:39 - Webmaster Forumu - Rss - Arşiv
İletişim Bilgileri, Contact Us, Kullanım Sözleşmesi, Gizlilik