webmaster
 
Konu Kilitli
18-02-2012 11:33:48
 

Anket Doldurarak Para Kazan ücretsiz üye Ol

The Panel Station online anketler ile ürün ve hizmetler hakkında yorumları toplamak ve sunmak için kurulmuş bir özel bir tüketici topluluğudur. Bu geridönüşümler sayesinde hem markalar kendilerini geliştirmekte, hem de tüketiceler bu markalarda istedikleri özellikleri firmaya iletmekte.
Son dönemde ilerleme kaydetmiş en önemli ürünler akıllı cihazlar. Apple da iPad ile bu piyasanın başını çeken marka. The Panel Station Türkiye’de de yaygınlaşan Tablet Pc ‘ler için Türk müşterilerine yönelik bir çalışma yapmış. iPad Kullanıcılarının daha iyi hizmet görmesi için bir anket düzenlemiş ve bu anketi dolduranlar arasından çekilişle her ay iPad dağıtıyor. iPad çekilişine katılmak ve markafoni.com ve hepsiburada.com da kullanabileceğiniz 250 puan’ı kazanmak için formu doldurduktan sonra mailinize gelen aktivasyonla üyeliğinizi tamamlamanız yeterli. The Panel Station’ın en güzel yanı sizden aldığı bilgileri kesinlikle üçüncü kişilerle paylaşmaz ve bu bilgileri size pazarlama veya satış amacıyla ulaşmak için kullanmaz. Tek amacı tüketicinin alışkanlıklarını belirlemektir. Eğer iPad Çekilişine katılmak isterseniz fırsatı kaçırmayın.

Bir önceki yazı Fotografium Canon 600D Profesyonel Fotoğraf Makinesi Hediye Ediyor! hakkında bilgi vermektedir.

Konu Kilitli

"Anket Doldurarak Para Kazan ücretsiz üye Ol" konusu hakkında etiketler
250 allworld anket ankete anketle anketler anketlere anketorluk anlketle apple bedava butun doldur dolduranlar doldurarak doldurma doldurularak doldurun doldurup form formu formulleri gelmiyor geridonusumler girisi gonderilen heleri hemen icin ile interneten internette internetten ipad islemi istiyorum kayd kaydol kaydolmak kayit kazan kazana kazandiriyormu kazanin kazanma kazanmak kazanmaka kazanmaya marka neler nereye nette olamiyorum olarak olma olmadan olmak olunmuyo online panel panelstation para parakazanma param promosyon puanlik sayfasi siteleri sitelerine sitesi sozlesmesi station stationa survey tamamlayip the thepanelstation ThePanelStationTurkiye turkey turkiye ucreti ucretli ucretsiz urun urunlere uye uyeligi uyelik

Fotografium Canon 600D Profesyonel Fotoğraf Makinesi Hediye Ediyor! Önceki | Sonraki Anket Doldur Hediye Kazan Alışverişin Bedavaya Gelsin!
Saat: 01:47 - Webmaster Forumu - Rss - Arşiv
İletişim Bilgileri, Contact Us, Kullanım Sözleşmesi, Gizlilik