webmaster
 
Konu Kilitli
31-03-2010 15:30:47
 

En iyi Yabancı Hosting | Hostgator üyelik Anlatımı | $0,01 ilk ay

Hostgator Üyelik bölümde değişik yaptı. (1 hafta önce) . Artık üye olmak daha kolay. Ancak yinede ingilizce bilmeyen arkadaşlar için anlatayım dedim.

Not: Başlıkta yabancı dedim ama artık HOSTGATOR TÜRÇE destek vermeye başladı. Cpanelli Türkçe yaptılar, Türk çalışan alımları başladı.

1) İlk olarak adresine giriniz. Resimde gördüğünüz gibi "Learn More" linkine tıklayınız.2) Açılan pencereden kendinize uygun olan paketi seçip "ORDER NOW" yazılı alana tıklıyoruz...3) Aşağıda resimde anlatılan şekilde eğer yeni domain almak istiyorsanız Soldaki kutucuğu doldurunuz. Zaten domaininiz var ise 2. kutucuğu doldurunuz. "Hostgator Coupon" yazan alan hostgator kupon ları ile ilgili alan. Kupon kullanıp burayı doldurarak hosgator indiriminden faydalanabilirsiniz. KUPON KODU'nu $9.94 indirim verenlerden kullanırsanız $0.01 a 1 aylık host almış olursunuz. Ancak benim tavsiyem $25 lık indirimden faydalanmanız için 1 yıllık almanız.

(güncel kuponlar yayınlanıyor)4) Aşagıdaki resimlerdede görüldüğü gibi boşlukları gerektiği gibi doldurunuz.


5)Hostgator üyelik işlemlerinin " Order Details " bölümünde yapılan indirim, toplam tutar gibi detayları görebilirsiniz. Bundan sonra yapmanız gereken "Creat Account" seçeneğini seçerek üyelik işlemlerinizi bitirmek.


6) Gelen ödeme ekranıın da (paypal için) 2 seçenek sunuluyor.


Linklerden birine tıkladıktan sonra paypal ödeme sayfası açılıyor ve paypal şifremiz ile paypala girerek ödememizi yapmış oluruyoruz. Artık hostumuz kullanıma hazırdır hayırlı olsun...


Alıntı:

Bir önceki yazı tc no, kimlik fotokopisi vs istemeyen türk hosting firma arıyorum hakkında bilgi vermektedir.

22-05-2010 15:38:38
 
Teşekkür ederiz.

Konu Kilitli

"En iyi Yabancı Hosting | Hostgator üyelik Anlatımı | $0,01 ilk ay" konusu hakkında etiketler
hizmeti host hosting iyi paypal yabaci yabanci yapanci

tc no, kimlik fotokopisi vs istemeyen türk hosting firma arıyorum Önceki | Sonraki Neden LIMITSIZ hosting?
Saat: 07:52 - Webmaster Forumu - Rss - Arşiv
İletişim Bilgileri, Contact Us, Kullanım Sözleşmesi, Gizlilik