webmaster
 
›
Cevapla
13-11-2011 21:13:14
 

SolidWorks İndir

SolidWorks İndir

Hızlı Download;
SolidWorks dünyada 3D çizim, modelleme ve teknik çizim alanında çalışan tüm mühendis ve teknikerlerin yakından tanıdığı ve sık sık kullandığı bir çizim programıdır. Test ve Modül sistemleri mevcuttur.

SolidWorks ile 3D-CAD yani bilgisayar destekli çizim alanında aklınıza ne gelirse onu yapabilirsiniz. Vektörel çizgileri ile iki ve üç boyut imkanı sunan bu program size sınırları zorlamanız için fırsat tanıyacaktır.

Montaj özelliğini kullanarak ayrı ayrı çizdiğiniz parçaları bir araya getirerek birleştirebilirsiniz.Çizdiğiniz parçalar üzerinden teknik veriler alabilir, darbe ve statik, dayanım gibi bilgilere de kolayca ulaşabilirsiniz.

Ayrıca yaptığınız bu çizimlere hareket verebilir ve adeta bir animasyona dönüştürebilirsiniz.

SolidWorks birçok alanda kullanılan profesyonel bir programdır. Öyle ki makine, endüstri, otomotiv, yedek parça imalatı, ürün geliştirme ve tasarım gibi bir çok alanda SolidWorks'ten yararlanabiliriz.

Özellikleri

Boyut: - GB
Lisans: Beta
Dil: İngilizce (XP) - Türkçe (Vista/2)
İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7


Bir önceki yazı Intelligent Shutdown V3.0.4 (Otomatik PC Kapatma Programı) hakkında bilgi vermektedir.

24-11-2011 20:04:21
 
teşekkürler program için..

04-04-2012 19:57:56
 
solid works indirmek istiyorum ne yapmalıyım

Cevapla

"SolidWorks İndir" konusu hakkında etiketler
2009 2011 2012 203351 acma bedava cad cizim cizimi cizimler cizimleri cizimleridemo com demo deneme devami donload dowland dworks face ful full fulloyun gezginler hemen hizli htm indir indirecem indiremiyorum indirme indirmek indirtube inidr inndir isndir istiyorum kolay lisansli load loadd makina makine mihendis montaj muhendis muhendisleri ndi ndir ndirr oku oto parca parcalari paylasimlari porgami program programi programini programlari programy prokrami prorami PUROGRAMI resimleri rndi site soild soldi soli solid solidwo solidwoks solidwork solidworks solidworksindir solidwors solit solitworks soliworks sollid surumu tam tamindir teknik torrent turkce ucretsis ucretsiz uygulamalari win win7 work workds works wrks yedek yukle yukleme

Intelligent Shutdown V3.0.4 (Otomatik PC Kapatma Programı) Önceki | Sonraki Angry Birds Nokia 5800, N97, 5530, X6, 5235 and N8 Download
Saat: 23:07 - Webmaster Forumu - Rss - Arşiv
İletişim Bilgileri, Contact Us, Kullanım Sözleşmesi, Gizlilik