webmaster
 
›
Cevapla
11-02-2012 15:21:26
 

2012 program arşivi resimli açıklamalı 44 program istediğin harşey var

123 AVI to GIF Converter 4.0 (Videolarınızı Hareketli Resime Çevirin)

123 AVI To GIF Converter (AVI Formatından GIF Formatına Dönüştürme) programı AVI video dosyasını GIF dosyasına dönüştürür.Programın pratik ve kolay kullanımı sayesinde AVI dosyasını kolayca GIF dosyasına dönüştürebileceksiniz.Yapmanız gereken AVI dosyasını seçerek GIF formatına dönüştürmek itediğiniz yerleri frame olarak seçmek.Frameleri seçtilten sonra geri kalan iş programa ait , hızlı ve güzel bir şekilde GIF dosyasını oluşturacaktır.
Programın Genel Özellikleri

Basit ve kullanışlı arayüzü , özel bilgi gerektirmeyen program yapısı
AVI dosyasını GIF dosyasına çevirme
Dönüştürme sırasında GIF düzenleme özelliği
Yüksek hızda ve kalitede dünüştürme özelliği
indirActive@ UNDELETE 7.5 Formatlanmış,silinmiş verileri geri getirme

Active@ UNDELETE, yanlışlıkla sildiğiniz verileri bilgisayarınızda yapacağı kapsamlı bir taramayla bularak kolayca geri getirebilir.

Formatlanmış, yalnışlıkla silinmiş verileri geri getirmek için yararlanabileceğiniz Active@ UNDELETE kullanışlı bir yazılım. Bilgisayarda yaptığı basit bir taramayla silinen verileri listeleyen programın geniş filtreleme seçenekleri sayesinde kurtaracağınız dosyaları bulmak oldukça kolay.

Active@ UNDELETE programının gelişmiş özellikleri sayesinde zarar görmüş disklerden dahi belgelerinizi bularak kurtarabilirsiniz. Disklerden silinmiş bölümlerde program yardımıyla geri yüklenebilir.

Öne Çıkan Özellikler:

Zarar görmüş RAID disklerden dosyaları kurtarma.
Partition düzenleme. (oluşturma, düzenleme, silme)
Zarar görmüş ve silinmiş partition kurtarma.
Hard diskten direkt CD veya DVD'ye veri kurtarma.
Kutarmadan önce önizleme.
Dosya formatlarına göre veri kurtarma.
indir
ByWall Full Hd Duvar Kağıtları 278 Adet


ByWall Full Hd Duvar Kağıtları 278
100 JPG | 2560×1600-1920×1200 | 102 Mb
indir


DAPlayer 1.0.1.9

Hızlı, güçlü, kaliteli, ücretsiz, alt yazı desteği olan ve neredeyse her tür ses ve video formatını destekleyen bir medya oynatıcı.
DAPlayer güçlü, kullanımı kolay ve ücretsiz bir medya oynatıcısıdır. Her tür ses ve video dosyalarını en hızlı ve sorunsuz şekilde oynatmanıza izin verir.

Yüksek çözünürlüklü Bluray, AVCH, TS, MKV, MPEG4, H264 video formatlarının yanı sıra DVD ve müzik CD'lerinden kullanıcıların en iyi verimi alması için tasarlanmıştır.

Program içerisinde 320'den fazla video codec ve 130'dan fazla ses codec'ini barındırmaktadır. Böylece ekstra hiçbir codec paketine ihtiyaç duymadan her tür video ve ses dosyasını DAPlayer yardımıyla kolayca açabilirsiniz. Ayrıca altyazı desteği de bulunan program ile altyazılı fimlerinizi en hızlı ve kaliteli şekilde izleyebilirsiniz.

Sonuç olarak DAPlayer sizlere Windows işletim sistemi kullanan bilgisayarınızda en iyi görüntüleme ve dinleme deneyimini sunmak için bir çok rakibine kafa tutabilecek kadar kaliteli bir medya oynatıcısı.
indirDevolutions Password Vault Manager Professional v2.0 (Güvenli Şifre Depolama Programı)
[URL=http://www.imagebam.com/image/d4a873174057781][IMG]http://thumbnails54.imagebam.com/17406/d4a8731740577

Devolutions Password Vault Manager Professional bir güvenli şifre depolama programıdır. Hepimiz şifrelerimizin güvende olmasını isteriz. Fakat aynı zamanda hatırlamakta isteriz. Fakat hatırlanacak şifre sayısı arttıkça hafızanız sizi yanıltmaya şifreleri hatırlamamaya başlarsınız. İşte bu program bu tür zamanlarda işinize yarayacak bir program. Güvende tutmak istediğiniz şifreleri buraya depoluyorsunuz. Program ana şifre ile kendisini koruyor. Daha sonra lazım olduığunda bu şifre ile tüm şifrelerinize ulaşabiliyorsunuz. Böylece hem şifreleriniz güvende oluyor hem de şifre hatırlayamama sorununun üstesinden geliyorsunuz…
indirFake Voice kullanması kolay ses değiştirme programıdır.

Fake Voice kullanması kolay ses değiştirme programıdır. Sesinizi kadın, erkek, çocuk, robot, yaşlı ve genç gibi seslere çevirebilirsiniz. Böylece isterseniz Msn'de arkadaşlarınıza şaka yapabilir veya eğlenceli kayıtlar hazırlayabilirsiniz.

Değiştireceğiniz sesin tüm ayarlarını yapabileceğiniz, kalın veya ince çıkmasını istediğiniz sesi isterseniz de boğuk çıkartabilir ve sesinizi tamamen tanınmaz hale getirerek arkadaşlarınızı kandırabilirsiniz.

Robot veya eko efekti gibi farklı efektleri ile tamamen yeni sesler de yaratabileceğiniz program ile arkadaşlarınıza güzel şakalar yapabilir ve eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.
indirFantaMorph Deluxe 5.2.8 (Eğlenceli Fotomontaj Programı)

Abrosoft FantaMorph kolay kullanışlı güzel bir programdır. Bu programla iki resim arasinda sizin kendi isteginizle belirleyeceginiz yerleri dönüstürebilirsiniz. Bir nevi Photoshop gibi. Fakat bunda resimleri dönüstürüken araya efekt’te yerlestirilebiliyor. Olusturdugunuz resmi istediginiz sekilde düzenleyebilirsiniz..
indir
FLASHGET

FlashGet, dünyaca ünlü indirme yöneticisidir. Hemen hemen tüm indirme yöneticilerinden daha kullanışlı, özellikli ve tamamen ücretsiz olan bir indirme yöneticisidir. Diğer indirme yöneticileri gibi asıl işlevi indirme hızını arttırmak ve yarıda kesilen indirmeleri devam ettirmektir.
Yazılımın Genel Özellikleri
Tek tıklamayla innDirme kolaylığı
Yarım kalan indirmeleri kaldığı yerden devam ettirebilme (resume)
30′un üzerinde dil desteği (Türkçe de dahil)
BitTorrent (BT) desteği
Opera eklentisi ile Opera ve Netscape desteği
Tema (skin) değiştirebilme özelliği
Çok parçalı (maksimum 10) indirme özelliği
0′den P0′e varan hız artışı
Aynı anda 8 farklı dosyayı innDirebilme
Dosyaları otomatik olarak kategorize edebilme
Otomatik en hızlı alternatif sunucu (mirror) araması
Otomatik çevirmeli bağlantı sağlam
innDirme bitince otomatik bağlantı kesebilme
Otomatik olarak bilgisayarı kapatabilme
Zamanlayıcı desteği ile işlem yapabilme
indirme hız sınırının ayarlanabilmesi
Kendi kendini internetten güncelleyebilme
Çok fonksiyonlu kullanıcı arabirimi
indirme durumunu detaylı ve sürekli görebilme
4GB’tan büyük dosyaları destekleyebilme
SWF flash dosyalarını innDirebilme desteği
Arama araç çubuğu
Yazılımın Bu Sürümündeki Değişiklikler
İstisna durumlar için raporlama sistemi eklendi.
Arama araç çubuğu geliştirildi.
eMule/ed2k desteği eklendi.
Sürüm biçimi değiştirildi.
Küçük hatalar giderildi.
FlashGet’in Adware (Reklamlı) özelliği kaldırılmıştır. Artık FlashGet 0 temizdir ve reklam içermez. Tamamen ücretsiz olan FlashGet, bünyesinde spyware ve adware barındırmaz. Çeşitli güvenlik yazılımları ile yaptığımız taramada FlashGet’te herhangi bir zararlı içeriğe rastlanmamıştır.
FlashGet, yeni sürümünde ücretsiz ve reklamsız olmasının yanı sıra yeni arayüzüyle de bize bir sürpriz yapıyor. FlashGet’in yeni arayüzü görsel açıdan çok şık olmuş. Görsel olarak tamamen yenilenen FlashGet, gerçekten muhteşem bir hal almış.
Bu yeni özellikleri ile FlashGet’in, en iyi indirme yöneticisi olma yolunda büyük bir adım attığı da kesin. + en son build özellikleri keşfe hazırdır, bununla ilgili açıklama henüz yok.
FlashGet 3.5 Türkçe Yama Kurulumu
Yamayı kurmaya başlamadan önce FlashGet 3.5 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı FlashGet 3.5 programını kurduğunuz dizine kurmalısınız.
Not: Herhangi bir dizine yedek almanıza gerek yoktur. Daha önceki flashget sürümü var ise lütfen kaldırınız. Direk yükleme yaparak program türkçe çalışacaktır. Herhangi bir program indirip kurmanıza gerek yoktur.
indir

FORMAT FACTORY EN İYİ MEDYA FORMAT DÖNÜŞTÜRÜCÜ PROGRAMI


Format Factory çok fonksiyonlu bir medya format dönüştürücüsüdür. Tüm medya formatlarını birbirine dönüştüren tamamen ücretsiz bir program olan FormatFactory’de dönüştürebileceğiniz belli başlı formatlar ise şöyle tüm MP4/3GP/MPG/AVI/WMV/FLV/SWF, MP3/OGG/WMA/M4A/WAV/MIDI, JPG/BMP/PNG/TIF/ICO/ ve daha birçoğu… Ayrıca DVD ripleme özelliği ile de bilgisayarınıza kaydetmek istediğiniz DVD filmleri çok kolay bir şekilde ripleyebileceksiniz. Sahip olduğu özellik ile MP4 için iPod/iPhone/PSP format desteği de sunmaktadır. RMVB kaynak dosyaları desteği de mevcuttur.

Format Factory Özellikleri:
Tüm popüler video, ses, resim formatlarını birbirine dönüştürebilme özelliği.
Hasar görmüş video ve ses dosyalarını onarma.
Multimedya dosyaların boyutlarını değiştirebilme imkanı.
iphone,ipod için multimedya dosya desteği.
Resimler için zum yapma, döndürme ve etiketlendirme desteği.
DVD Ripleme özelliği.
MP4/WMV/FLV/MPEG formatlarındaki dosyaları MP3 formatına dönüştürebilme imkanı.
png, bmp, jpg destekli damga basma özelliği.
Video kesme
indir
Registry Reviver 2.1.648.12607 (Kayıt Rehberi Temizleme Programı)

Windows Kayıt Defteri işletim sisteminizin en önemli parçasıdır. Bilgisayarınızı sorunsuz kullanabilmeniz için eskimiş, geçersiz veri ve kayıtlardan arındırmanız gerekmektedir.Registry Reviver, bilgisayarınızın yüksek performansı yakalaması için kritik parçaları temizleyerek sisteminizi sorunsuz kullanmanızı amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda Windows Kayıt Defteri içindeki gereksiz, hasar görmüş ve kullanılmayan kayıtları temizler.
indir


avast! Free Antivirus 6.0.1367
[URL=http://www.imagebam.com/image/85fa88174055540]

Ücretsiz antivirüs programı deyince ilk akla gelen yazılımlardan avast! 5 sürümünde gerçekleştirdiği radikal tasarım değişikliğinin ardından 6 sürümünde güvenlik iyileştirmelerine ağırlık verdi.

avast! Free Antivirus 6 sürümünün en çok dikkat çeken özelliği AutoSandbox. Sezgisel sandbox arka planda çalışan uygulamalardan şüpheli gördüklerini ayıklayarak işletim sisteminin düzgün çalıştığından emin oluyor. Bu işlemi güvenli görmediği uygulamaları oluşturduğu sanallaştırılmış bir alanda çalışmaya zorlayarak yapıyor.

Daha önceki sürümde çalışıp çalışmadığını bile anlayamadığımız program yeni sürümde yan bara yerleştirdiği sihirbazla hızlı yönetim ve kolay ulaşım sağlıyor. avast! 5 ücretli sürümlerinde yer alan Web Shield (İnternet Koruması) özelliği bu sürümle beraber avast! Free Antivirus'e dahil edilmiş. Arama motorundayken sitelerin güvenlik durumunu bildiren özellik Internet Explorer (IE9 dahil) ve Firefox tarayıcılarıyla çalışıyor.

avast! WebRep Yeni
avast kullanıcılarının oluşturduğu internet güven endeksi sayesinde sitelerin güvenli olup olmadığını önceden bilceksiniz.

avast! AutoSandbox Yeni
Tüm şüpheli çalıştırılabilir programları ve web sitelerini güvenli sanallaştırılmış ortamda çalıştırarak sisteminizi korur.

Web Kalkanı Yeni
Ziyaret edilen tüm sayfaları, indirilen dosyaları ve java komut dosyalarını tarar. Akıllı akış tarama özelliği sayesinde Web Kalkanı, web'de gezinme hızınızı düşürmez.

Antivirüs - Anticasus Taraması
Program yeni sürümünde daha güvenilir bir koruma sağlayabilmek için her türlü zararlı yazılıma karşı daha güçlü hale getirildi.

Gerçek Zamanlı Anti-rootkit Koruması
avast! Free Antivirus 6 benzersiz gerçek zamanlı koruması tüm kernel-modlu sürücüleri kontrol ederek tüm rootkitler daha sisteminize zarar vermeden bulunarak durdurulur.

avast! Ortak Kullanıcı IQ'su
avast! kullanıcılarından gelen zararlı yazılım uyarıları analiz edilerek tüm kullanıcılar aynı tehditlere karşı korunur.

avast! Akıllı Tarama Özelliği
Bilgisayarınızda yaptığı tarama sonucu beyaz listeye aldığı alanları değişiklik olmadıkça taramayan program bu sayede taranması gereken alanları %80 oranında azaltarak daha hızlı tarama sağlar.

Savunma Kalkanı
Bilgisayarınızdaki tüm aktiviteyi gözlemleyen program şüpheli işlemleri rapor/bloke eder.

Mail Kalkanı
Alınan ve gönderilen tüm e-postaları zararlı yazılım tehlikesine karşı tarar. Program taramayı MS Outlook için geliştirdiği bir eklentiyle, diğer e-posta servisleri için ise POP3/IMAP4/SMTP proxy'leriyle gerçekleştirir. Yeni versiyon gmail.com, sympatico.ca gibi SSL tabanlı e-posta servislerini de destekliyor.

P2P Kalkanı
ABC, Ares, Azureus, BearShare, Bit Torrent, BitComet, BitLord, BitPump, CZDC++, Direct Connect, eDonkey, eMule, iDC++, iMesh, Kazaa, Kceasy, LimeWire, Morpheus, Opera's DC++, Overnet, Qtrax, Shareaza, SoulSeek, StrongDC++, uTorrent, Vuze, WinMX, Winny2, Zultrax gibi P2P programlarıyla indirilen tüm dosyalar kontrol edilir.


Anlık Mesajlaşma Kalkanı
AIM (AOL Instant Messenger), Gadu-Gadu, gaim/Pidgin, Google Talk, ICQ, IM2 Messenger, Infium, Miranda, mIRC, MSN/Windows Messenger, Odigo, PalTalk Messenger, Psi Jabber Client, QIP, QQ, SIM, Skype, Tlen, Trillian, WengoPhone, XFire, Yahoo! Messenger gibi anlık mesajlaşma servisleriyle indirilen dosyalar kontrol edilir.

Network Kalkanı
Ağ tabanlı tüm virüslere karşı koruma sağlar.

Sessiz/Oyun Modu
Tüm tam ekranlı uygulamalar otomatik olarak algılanarak pop-up dahil bilgisayar ekranınızda açılacak her türlü uygulama bloke edilir.

CPU Optimizasyonu
Çok çekirdekli CPU'larda daha hızlı çalışan avast! 6 disk alanında daha az yer kaplar ve daha az enerji harcar.

Grafiksel Kullanıcı Arayüzü
Programa eklenen grafiksel arayüzde gerçek zamanlı tarama raporları görülebilir. Grafik raporlama arayüzünün kullanımı oldukça kolaydır.

Önemli! Avast Free Antivirus ücretsizdir. Ancak 30 günlük sürenin ardından sisteme kayıt olarak Avast'ın ücretsiz olarak verdiği kişisel aktivasyon kodunu programa girmeniz gerekmektedir. Bu sayfadaki formu doldurarak e-posta adresinize gelecek lisans numarasıyla program ücretsiz kullanılabilir.

Bu program en iyi ücretsiz Windows programları listesinde yer almaktadır.

avast! Free Antivirus Artı Yönleri
+ Ücretsiz kullanım.
+ Grafiksel Türkçe arayüz.
+ Gerçek zamanlı koruma.
+ AutoSandbox ile şüpheli uygulamaları sanal ortamda çalıştırma.
+ İnternet sitelerini tarama.
indir+++++++++’ın crack ve şifrelerini içeren güncel paylaşımı

* +++++++++ World 1.2.4.129
* +++++++++ Password Manager 5.0.0.159
* +++++++++ TDSSKiller 2.7.6.0
* KAV Remover Tool 1.0.179
* +++++++++ 2012 Trial Reset 1.20 (GANJiN)
* KAV-KIS 2012_TR 1.4 (Babelpatcher)
* liQeNSoft +++++++++ 2012 Activator 1.1 RC
* +++++++++ Update Utility 2.0.1.2015
indir

Helium Music Manager Free Version 8.4


Müzik dinlemeyi seviyorsanız ve geniş bir müzik arşiviniz varsa Helium Music Manager tam ihtiyacınız olan program.

Helium Music Manager bir çok özelliği içerisinde barındıran gelişmiş bir müzik oynatma ve düzenleme aracıdır. Piyasadaki ciddi rakiplerinin sahip olduğu her özelliğe sahip olmakla birlikte, bir çok yeni özelliği de içerisinde barındırır. Programı değişik başlıklar altında tanımaya çalışalım.İçeri Aktarma
Mp3, mp4, FLAC, OGG, WMA ve bilinen diğer ses formatlarının yanı sıra ses CD'lerini de destekler. Büyük müzik arşivlerine sahip olan kullanıcılara daha yüksek performans sunabilmek için Microsoft SQL Server ve MySQL desteği içermektedir.Kapsamlı dosya desteği: Sadece standart dosya formatları dışında, yeni ve yükselişte olan dosya formatlarını destekler. Şu anda mp3, mp4, WAV, ACC, M4A, WMA, OGG, FLAC, WacPack, ape formatlarını destekler.Albümlerinize ve müzik dosyalarınıza kapak fotoğrafları: Helium Music Manager ile internet üzerinden müzik dosyalarınız için hızlı bir arama yaparak kolayca sanatçı ve albüm resimleri, biyografiler ve şarkı sözlerine ulaşabilirsiniz

CD'lerinizi yedekleme: Müzik cd'lerinizi kolaylıkla bilgisayarınızda arşivleyebilirsiniz ve bu işlemi yaparken Helium Music Manager internet üzerinden çevrimiçi olarak müzik cd'lerinizde parçaların sanatçı ve şarkı adlarını, albüm kapaklarını sizin için bulup indirerek entegre eder.

iTunes ve Windows Media Player'dan aktarma: iTunes, Winamp, Windows Media Player gibi kullandığınız tüm programların kitaplıklarını kolayca Helium Music Manager'a aktarabilirsiniz. Çalma sayıları, tarih ve diğer bilgiler hemen transfer edilecektir.

Müzikler için bilgisayarınızı arayın: Programa müzik dosyalarınızın nerede olduğunu gösterin, o gerisini sizin için halleder. Mevcut etiket bilgilerini okur ve mevcut resimleri otomatik olarak albümlere ve sanatçılara atayacaktır.

Etiketleme:
Dosyalarınız etiketlemek için kullanabileceğiniz bir çok araca sahiptir. Dosyalarınız ve alanlarınız arasındaki etiket içeriğini kopyalayabilir, toplu olarak değiştirebilir, ekleyebilir ve kaldırabilirsiniz.

Albüm kapakları ve sanatçı resimleri indirme: Biz, Yahoo, Google, Amazon.com, Discogs ve Last.fm gibi kaynaklardan albümleriniz ve müzik arşivleriniz için resim indirme desteği sağlar.
Sanatçı, şarkı ve albüm bilgilerini indirme: freedb, Amazon.com, Discogs ve MusicBrainz siteleri üzerinden albüm, sanatçı ve şarkı etiketlerini kolayca arşivlerinizle ilişkilendirebilirsiniz.
Standartları destekler: Standartlar standart olmadan önce bile program tarafından desteklenmekteydi. ID3, Vorbis Comments, APE, WMA ve ACC etiketlerinin tamamını desteklemekte.

Etiketleri el ile ekleme: Program sizin için birçok etiketleme işlemini kolayca yapıyor olsa da, isterseniz kendinizde hızlı ve kolayca etiketlemeyi elle yapabilirsiniz. İstediğiniz gibi şarkıcı adı, şarkı adı ve albüm adlarını değiştirebilirsiniz.
Otomatik etiketleme görevleri: Güncellemeler ve doğru etiketlemeler eklemek için özelleştirilebilir araçlar içerir. Gruplar halinde etiket işlemlerini yaparak tutarlı bir müzik kütüphanesi oluşturmak kolaylaşır.
Yönetmek:
Albüm resimleri indirebilir, kalite analizi yapabilir ve bozuk mp3 dosyalarını onarabilirsiniz. Dosyaları otomatik olarak yeniden adlandırabilir, özel klasör yapıları oluşturabilir ve dosyaları farklı formatlara dönüştürme işlemi yapabilirsiniz.

Klasör ve dosyaları düzenleme: Klasörleri oradan oraya taşımayı bırakın. Başka bir yazılım kullanarak dosyalarınızı yeniden adlandırmakla uğraşmayın. Bir şablon oluşturun ve sonsuza kadar onu kullanın. Muhtemelen piyasadaki en zengin özelliklere sahip ve yapılandırılabilir dosya ve klasör aracını kullanacaksınız.

Bozuk dosyaları analiz edin ve onarın: MP3 Analyzer ile mp3 dosyalarınızı çeşitli hatalar için tarayabilir ve kontrol edebilirsiniz. Bulunan hataları sadece tek bir tıklama ile düzeltebilirsiniz.
Diğer formatlara dönüştürme: Helium Music Manager müzik cihazınızla senkronizasyon sırasında otomatik olarak dönüştürme yapar. Desteklenen tüm dosya formatları arasında dönüşüm işlemini yapabilirsiniz.
Tutarlı arşivler: Arşivleriniz arka planda çalışan araçlar sayesinde sürekli olarak güncel olacaktır. Yinelenen içerikleri ve yanlış yazılan etiketleri düzeltmenize yarayacak araçlar da bulunmaktadır.
Aynı içerikleri kaldırın: Yinelenen içerikleri kolaylıkla belirleyebilir ve silebilirsiniz.

Güvenli bir alternatif: Müzik kütüphanenizin veya arşivinizin yedeğini alarak güvende olmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda program çoklu kullanıcı desteği için bilgisayarı kullanan herkes kendi müzik arşivine kolayca erişebilir.

Keşfetmek:
Müziklerinize bir çok farklı şekilde göz atma şansına sahipsiniz. Albüm ve artist resimlerini detaylı bir şekilde listeleyebilirsiniz. İçerikleri kolayca filtreleyebilir, favorilerinizi arayabilir ve çalma listeleri oluşturabilirsiniz.

Albüm tarayıcı:
The Album Browser, sanatçı adı, albüm adı, yayınlanma yılı, oynatma süresi, boyutu, yayıncı, parça sayısı. ortalama değerlendirme ve daha fazla saçenek ile albümlerinizi listelemenize yardımcı olur. Eğer bir albüm birden fazla disk içeriyorsa bunları temiz görünüm için birleştirir.
Sanatçı tarayıcı:
The Artist Browser, sanatçıların yada grupların fotoğraflarını gösterir. Sanatçının çıkan albümleri ve albümle ilgili bilgilere ulaşmak için sadece fotoğrafın üzerine tıklamanız yeterlidir. Grup veya sanatçıyla ilgili tüm şarkılara veya tek bir şarkıya anında erişebilirsiniz.
Müzik tarayıcı:
The Music Explorer, size müzik dosyalarınıza farklı şekillerde ve kolayca ulaşmanızı sağlayacak bir çok yol sunar. Albüm, başlık, tür, derece, ruh hali, dosya tarihi, son oynatma tarihi ve daha fazla şekilde göz atmanıza olanak tanır. Ayrıca etiketlenmiş öğelere hızlı ve kolay erişim sağlar.
İçerik filtreleme:
Sadece o an ilgilendiğiniz içerik türüne göre filtreleme yapabilirsiniz. Albümleri veya şarkıları belli bir yıl, yayıncı, sürüm, tür gibi filtrelerle ayırabilirsiniz.
Unutulan favorileri bulma:
Sevdiğiniz parçaları dinlerken bunlara yıldız olarak 5 üzerinden bir not vererek daha sonra kolayca ulaşabilirsiniz ve uzun zaman önce dinlediğiniz müzikleri bu şekilde rahatça takip edebilirsiniz.
İstatistikler ve listeler:
Hangi sanatçıyı veya grubu çok dinlediniz? Hangi ülkenin müziklerini daha çok dinliyorsunuz? Hangi tarz müzikleri daha sık dinliyorsunuz? Helium Music Manager bu bilgileri sizin için toplar/istatistikler ve kolayca görüntülemenize izin verir.
Genel erişim:
The Helium Music Streamer uygulaması ile nerede olursanız olun müzik kütüphanenize erişebilirsiniz. Basit bir web arayüzü aracıyla arama yapabilir, gezebilir ve müzik dinleyebilirsiniz.
Çoklu kullanıcı desteği:
Aynı bilgisayarı kullanan birden fazla kullanıcı kendilerine özel müzik listeleri hazırlayabilir ve istedikleri zaman kendi müzik listelerine rahatça ulaşabilirler.
Oynatma:
Last.fm üzerinden müzik dinleyebilir, dinlediğiniz şarkıları Windows Live Messenger üzerinden arkadaşlarınıza gösterebilirsiniz. Görsel efektler ve yerleşik özelliklerle otomatik müzik dinleme keyfini çıkarabilirsiniz.

Otomatik müzik tavsiyesi: Zaman içerisinde dinlediğiniz müziklerle ilgili verileri tutan Hellium Music Manager, ilerleyen zamanlarda size otomatik müzik listeleri oluşturabilir

Uzaktan kontrol: iPod, iPhone, iPod Touch gibi aygıtlarınızdaki müzik listelerinizi kolayca kontrol etmenize olanak tanır.

Müzik zevkinizi paylaşın: Müzik zevkinize güveniyorsanız bunu Windows Live Messenger veya Last.fm üzerinden sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz
.
Dinleme alışkanlıklarınızı izleyin: Dinlediğiniz tüm şarkıların gün ve gün istatistiklerini tutarak ne zaman ne dinlediğinize göz atabilirsiniz.

Görselliğin keyfini çıkartın: Farklı görsellerle müziklerinizi süsleyebilirsiniz. Windows Media Player, Winamp ve Sonique eklentilerinin büyük bir bölümünü destekler.

Her yerden müziklerinize ulaşın: Helium Music Streamer uygulaması ile her yerden müzik listelerinize ulaşabilir ve online olarak dinleyebilirsiniz.

iPhone için Helium Music Streamer: iPhone için Hellium Music Streamer ile her yerden iPhone, iPod, iPod Touch müzik içeriklerinize kolayca erişim sağlayabilirsiniz.
Senkronizasyon:

iPod, Creative Zen yada diğer taşınabilir müzik cihazları, cep telefonları, netbooklar ile kolayca senkronizasyon sağlayabilirsiniz. Müzik CD'leri yaratabilir, çalma listelerinizi dışa aktarabilirsiniz.

Taşınabilir cihazlarla senkronize edin: Klasörlerinizi, çalma listelerinizi yada tek tek istediğiniz parçaları taşınabilir bir aygıtla kolayca senkronize edebilirsiniz. Program cep telefonlarını, Apple, iPod, iPhone, iTouch, Creative ve daha farklı bir çok cihazı desteklemektedir.
Müzik CD'leri ve Veri CD'leri oluşturun: Dosya formatları ne olursa olsun, CD veya DVD yazıcınız aracılığıyla kolayca müzik CD'si, veri CD'si veya DVD'si yazabilirsiniz.

Raporlar oluşturun: PDF, Excel, HTML ve düz metin formatında yazdırılabilir raporlar oluşturabilirsiniz. Albüm ve sanatçı resimlerinin ayrıntılı listelerini kolaylıkla çıkartabilirsiniz.
Müzik yayını: Helium Music Streamer uygulaması yardımıyla internet bağlantısı ve bir internet tarayıcısı olan her bilgisayar üzerinden müzik yayını yapabilirsiniz.
indir
+++++++++ Virus Removal Tool 11.0.0.1245 [05.02.2012]


+++++++++ Virus Removal Tool 11.0.0.1245 [05.02.2012] | 108 Mb
+++++++++’nin ücretsiz virüs temizleme aracı +++++++++ Virus Removal Tool, her tür virüsü bilgisayarınızdan temizlemek için dizayn edilmiştir. +++++++++ Anti-Virus’te kullanılan etkili tarama teknolojisi kullanılarak hazırlanan program bilgisayarınıza sızan zararlı yazılımları temizlemek için etkili bir seçenek.

Özellikler:
Kolay kullanım sağlayan arayüz.
Virüslü sistemler için “Güvenli Mod”da kurulum seçeneği
Virüs, trojan, spyware, adware, rootkit ve solucanları otomatik bulma ve temizleme
Zararlı yazılımları bularak kaldırma
indirHD MULTİ MEDYA KAYDEDİCİ YAKALAYICI

YepYeni, NurTopu gibi bir program daha karşınızda! ünlü yapımcı şirket Mirillis’in Splash oynatıcısından sonra piyasaya sürdüğü HD Multimedia Kaydedici/Yakalayıcı yazılımı oldukça popüler olacağa benziyor. 9FiX olarak yazılımı inceledik ve sonuçlarının çok tatmin edici olduğu kanısına vardık.. Programın özelliklerini geniş detaylara girmeden anlatalım; hızlı ve esnek yapısıyla masa üstünde yaptığınız tüm işlemleri HD kalitesinde sesli ve görüntülü video olarak kaydedebilir 1080p FullHD, 720p, 480p, buda sunumlarınız için çok net görüntüler elde edeceğiniz anlamına gelir. Toplu dışa aktarma özelliğide harika, bunun yanı sıra zamanlayıcısıda mevcut dilerseniz ayarlayıp belli bir zaman sonra otomatik kayıt seçeneğini bitirebilirsiniz.. DirectX uygulamaları ve oyunlarıda saydığımız özelliklerde kayıt edebilirsiniz, Nvidia Cuda teknolojisi desteğide programın alt yaıpsında mevcut.. Dilerseniz ekranın belli kısımlarını kayıt edebilirsiniz yada tam ekran aktiviteleri veyahut her türlü Ekran olayını Resim formatında tek kare olarak yakalayıp kayıt edebilirsiniz.. Oyunlar ve diğer multimedya sunumlar için ideal bir yazılım.isterseniz bilgisayarınızdan çıkan tüm sesleride kaydedebiliyor tüm bunlar ve pek çok özelliği bulunan bu yazılım tavsiye olunur.
indir
MSN Webcam Kayıt Programı

MSN Webcam Recorder, mesajlaşma programları için ücretsiz bir görüntü kaydedicidir. MSN Webcam Recorder sayesinde isterseniz sadece kamera görüntüsünü, isterseniz bütün ekranı veya seçtiğiniz bir bölümü kaydedebiliyorsunuz. Program kayıt sırasında hoparlör, mikrofon veya line-in seçeneklerinden biriyle sesleri de kaydedebiliyor.
Programın Desteklediği Mesajlaşma Programları:

MSN
Yahoo Messenger
AIM
ICQ
indirNorton 360 2012 6.0.0.145 Final

Norton 360 2012 6.0.0.145 Final | 121 Mb
Çevrimiçi tehditlere karşı gelişmiş koruma, dört farklı akıllı koruma katmanı, tehditleri bilgisayarınıza ulaşmadan önce proaktif biçimde algılama özelliği ile sizlerle.

Yeni tehditleri hızlı bir şekilde belirler ve durdurur.
E-postaları ve anlık iletileri virüslere, şüpheli bağlantılara, virüs bulaşmış eklere ve diğer tehlikelere karşı siz onları açmadan önce tarar.
Siber suçluların bilgisayarınıza sızmasını ve kablosuz ağlar kullandığınızda bilgilerinizi gizlice ele geçirmesini engeller
Hızlı tarama özelliği ile üstün performans sunar.
Arka planda çalıştığından çalışmanızı veya oyununuzu kesintiye uğratmaz.
Bilgisayarınızın belleğini ve sabit disk alanını tüketmez.
Çocuğunuzun sosyal ağ etkinliklerini ve kimlerle çevrimiçi sohbet ettiklerini
takip ederek olası tehlikeleri belirleyebilirsiniz.
Tek tıklamayla çok hızlı bir şekilde yüklenir.
Aylık rapor – geçen ay sizi tehditlerden korumak için Norton Internet
Security tarafından neler yapıldığını açıklar.
Güç tasarrufu ayarları – bilgisayarınız fişe takılana kadar kritik olmayan
işlemleri askıya alarak dizüstü bilgisayarınızın pil ömrünü en üst düzeye çıkarır.
Profesyonel düzeyde spam engelleme – posta kutunuzda istenmeyen, tehlikeli ve +++++++++++ e-postaların bulunmamasını sağlar.
Akıllı zamanlayıcı – tarama ve güncelleştirmeleri yalnızca bilgisayarınızı kullanmadığınız sırada yapar.
indirUSB VE TAŞINABİLİR HARDDİSKLERİNİZ ŞİFRELİ AÇILSIN

Odin U Disk Encrypt Creator sayesinde USB Flash belleklerinizi ve Taşınabilir Hard Disklerinizin açılışına şifre koyarak içindeki bilgilere herkesin ulaşmasını veya bir çalınma durumunda bilgilerinizin güvende kalmasını sağlar…

ŞİFRE:Warezmaster
indir


Townscape USB Anti-Virus 2012 v3.8 (USB’den Bulaşan Virüslere Ölüm)

Townscape USB Anti-Virus normal anti-virüslerden farklı olarak özellikle USB ler aracılığıyla bulaşan tehlikeli yazılımlardan ve virüslerden korunmanızı sağlar. En büyük avantajı bir kez kurmanız ve virüs veritabanı güncellemesine gerek duymamasıdır. Ayrıca virüslerin verdiği zararları da bu program aracılığıyla düzeltebilirsiniz. Mesela klasörlerinize verdiği zararları veya görev yöneticisine giremiyor, kayıt defterini açamıyorsanız, bu tür hataları da düzeltebilirsiniz
Dosya Boyutu:7 MB
indir

RipTiger ile internette izlediğiniz her türlü videoyu bilgisayarınıza kaydedin

RipTiger ile internette izlediğiniz her türlü videoyu bilgisayarınıza kaydedin. RipTiger ile internette izlediğiniz tüm videoları bilgisayarınıza kolayca kaydedebilirsiniz. Videoların formatlarını değiştirmeniz de mümkün. RipTiger en popüler video formatlarını desteklemektedir. Programın kullanım oldukça kolay olduğu için internete giren herkes rahatlıkla sorun yaşamadan kullanabilir. Program Windows işletim sistemi için uygundur..
Özellikler:
- Video sitelerinden video indirme
- Açtığınız sitede bulunan videoları otomatik olarak algılar
- Bu algı özelliğini açabilir veya kapatabilirsiniz
- Bilgisayara kaydettiğiniz videoların formatını değiştirebilirsiniz
- En popüler formatları desteklemektedir
- Videoların kaydedileceği klasörü belirleyebilirsiniz
- Video uzunluğuna göre filtreleme özelliği vardır
ŞİFRE:Warezmaster
indir

DFX SÜPER SES GELİŞTİRME PROGRAMI

DFX Audio Enhancer Winamp, Windows Media Player, RealPlayer, Musicmatch ve JRiver için tasarlanmış bir eklentidir. Dijital seslerinizi heyecanlandırın. DFX, müzik dinleme deneyiminizi MP3, windows media, internet radyo ve diğer müzik dosyalarının ses kalitesini geliştirerek arttırıyor. DFX ile sanki müzik dosyalarınıza sihirli bir değnek değecek.DFX ile bilgisayarınızın sesini, zengin stereo(çoklu ses) sistemli, mükemmel tasarlanmış bir müzik dinleme ortamına çevirebilirsiniz. DFX kullanmanın en kısa yolu sadece standart ayarlarla DFX’i açın. Sesin ne kadar berrak olduğunu gördüğünüzde etkileneceksiniz. Eğer isterseniz ayarları kendi müzik keyfinize göre değiştirebilirsiniz…
Fidelity:
Bu effekt, veri sıkıştırma algoritmaları kullanarak sesin boğuk çıkmasını sağlıyor. Böylece seste eksik olan frekans harmonileri yeniden oluşturulmuş oluyor. Harmonik restorasyon, kodlama işlemi sırasında, yüksek frekansları dikkatlice sentezleyen ve eksik hormonilerin yerine yerleştiren patent bekleyen teknoloji kullanılarak gerçekleştiriliyor.

HyperBass:
Bu effekt müzik dosyalarınıza derin ve zengin bir bas ekliyor. DFX bunu yaparken dikkatlice düşük frekanslı harmonileri yeniden oluşturuyor. DFX, hoparlörlerinizin fiziksel sınırlarını zorlamadan, onlara ek yük getirmeden ve güç tüketimini arttırmadan bunu yapıyor. HyperBass, herhangi bir müzik sisteminin bas performansını gerçekten arttırıyor.
Dynamic Boost:
Bu effekt, seslerinizin kalitesini bozmadan sesin iki kat daha fazla çıkmasını sağlıyor.
Ambience:
Bu effekt, yerleşik hoparlörlerde veya zayıf müzik sistemlerinde eksik olan stereo ses ihtiyacını karşılıyor.
3D Surround Sound:
Demo versiyonda olmayan bu özellik ise en önemli özellik. Seslerinize şaşırtıcı bir derinlik ekliyor. 3D Surround özelliği tabiri caizse sizi müziğin içine koyuyor. 3D Surround, 2 hoparlörlü sistemlerini veya küçük PC hoparlör sistemlerini genişletiyor ve zenginleştiriyor. Ayrıca bu effekt, Surround Sound sistemleriyle tam uyumludur.
ŞİFRE: Warezmaster
indir


Guitar Pro 6.1.1 r10791 Final (Gitar Öğrenme Programı)

Guitar Pro, profesyonel gitaristlerin yanında gitar çalmaya yeni başlayanları da düşünerek hazırlanmış bir program. Kullanıcıya beste yapma, nota öğrenme ve gitarla eşlik etme konusunda yardımcı olur. Guitar Pro 4 ile 7 arası telli çalgılar için tasarlanmış (Gitar, bas, banjo, mandolin gibi).İnceleme, dinleme, gitar efektlerini hatasız çevirmekle birlikte bilgisayar ekranında gösteren bir yapıya da sahip. Ayrıca internet üzerinden yüzlerce ya da binlerce dosya türünden yararlanabilirsiniz.

Sayfada ekran durumundan birini seçerek doğrudan çalışabilirsiniz. Guitar Pro, otomatik olarak tüm çalgı ve seslerin notalarını ayrı ayrı gösteren müzik parçasının çeşitli unsurlarını ayarlayabilir.Kolay kullanımı sayesinde klavye tuşları ya da fare tıklamasıyla notaları girebilirsiniz. 4 ile 7 telli yaylı sazları destekler. Birçok araç çubuğu programın üstünden erişilebilir şekilde tasarlanmıştır.
indirHear v1.0.1738 (Ses Kalitesi Artırma Programı)

Hear programı sadece dinlediğiniz müziğin ses kalitesini değil, bilgisayarınızda duyduğunuz ve duyabileceğiniz tüm sesleri geliştirir. İster izlediğiniz video, ister oynadığınız oyun, ister dinlediğiniz müzik olsun kısacası bilgisayarınızdan duyduğunuz tüm ses kalitesini artırarak daha kaliteli bir bas ve tiz etkisi yaratır. Hear ile bilgisayarınızdan duyduğunuz seslerden daha çok zevk alacaksınız…

MediaMonkey Gold v4.0.2.1462 Multilingual (Müzik Dinleme ve Düzenleme Programı)

Ne Winamp nede AIMP işte gerçek bir müzik çalar. MediaMonkey, müzik dosyalarınızı organize etmek, şarkı listesi oluşturmak, müzik dosyalarınızı dinlemek, cd’ye kaydetmek veya müzik formatları arasında dönüşüm yapmak için kullanabileceğiniz kolay bir program…
Özellikleri:
# Kullanışı kolay arabirimi sayesinde harika müzik kütüphanesi oluşturma ve düzenleme.
# Otomatik arama ve Albüm resimleri etiketi ve diğer metaverilerini oluşturma
# 50,000 üzeri müzik dosyası yönetme.
# Müzikleri Rock , Klasik gibi kategorilerine oluşturarak istediğiniz kategoride müzik dinleme keyfi.
# Cd’lerinizi MP3s, M4A, OGG, FLAC ve WMA dosyalarına dönüştürme.
# Auto Dj & Parti Modu ile eğlenceli müzik ve dahası…

Gold Özellikleri:
# Daha yüksek hızla cd yazma
# Dosya monitörü (kütüphane otomatik güncellenir.)
# Gelişmiş arama Otomatik Çalma listesi
# Ses senkronlarını ayarlama
# Sınırsız mp3 kodlaması
# Virtual Cd modu
# Uyku modu
Süper mp3 indirme Programı

Music Mp3 Downloader Küçük boyutlu ama p2p ile çalısan süper bir mp3 indirme programı .Bu program ile 100 milyondan fazla şarkıya ulaşabilirsiniz.indirmek istediğiniz şarkıyı arama bölümüne yazmanız yeterlŞİFRE:Warezmasteri

…ŞİFRE:Warezmaster

indirSocial For Facebook 2.0.4 Facebook Hesaplarına Tarayıcıya olmadan Bağlanma Programı


Social For Facebook programı birden çok Facebook hesabınızı tek bir ekrandan yönetmenizi sağlayan bir yazılım. Yeni bir program olmasının getirdiği aksaklıklar ( hesabınıza girememe gibi ) olsada genel anlamda başarılı bir program. Web tarayıcınızda sürekli farklı pencerelerde açtığınız Facebook hesaplarınızı yönetmek bazen sıkıcı bir hal alabilir ama bu program, bu sıkıcı durumu sizler için çok daha eğlenceli bir hale getiriyor.
indirSothink Logo Maker v3.3 (Süper Logo Tasarım Programı)

Kullanımı çok kolay bu uygulama ile kendi logolarınızı dakikalar içerisinde tasarlayabilirsiniz. Bir profesyonel olmanıza gerek yok, yüksek kalitede ve profesyonel bir logo, ikon, forum imzası ve daha fazlasını tasarlamak için ihtiyacınız olan her şey bu uygulamada! Zengin şablon desteği, önceden hazırlanmış renk&efekt şablonları, hazır logolar üzerinde çalışarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.
indirSothink SWF Quicker v5.3.511 (Flaş Oyunlar, Animasyonlar Hazırlayın)

Sothink SWF Quicker, web siteniz için Flash animasyonları yapmak için kullanabileceğiniz bir araç.Flash oyunları oluşturmak, Flash videoları hazırlamak, interaktif animasyonlar yapmak, yazı efektleri hazırlamak, slayt şovlar vb.. için kullanılabilir. Sothink SWF Quicker SWF dosyalarını da düzenleyebileceğiniz bir Flash aracıdır.
indir


http://img710.imageshack.us/img710/8565/syscheckup.jpg

SysCheckUp Windows yüklü Pc’nizin onarımını yapmak ve bilgisayarınızın maksimum performansta çalışmasını sağlamak için tasarlanmış bir yazılımdır.SysCheckUp / kayıtlarda gereksiz dosyaları kaldırma ve çoklu sorunları onarmak dahil olmak üzere bu görevi başarmak için farklı yöntemler kullanır,SysCheckUp optimizasyon yazılımı konusunda benzersizdir…
İnternetten ücretsiz olarak Tv kartına ihtiyaç duymadan ulaşabileceğiniz Binlerce televizyon kanalıyla yüzlerce larca radyo kanalını bir arada (İnternet Televizyon – Radyo Programı)


Maç,spor kanalı,dizi,filim,oyun,herşey var yüzlerce film ve diziyi ayağınıza getiriyor. Program sunduğu ekstra özelliklerle hızlı erişim sağlamanın yanında eğlenceli zaman geçirmenizi de sağlıyor.
Aynı zmaanda programda saymakla bitmiycek bir sürü extra ozlelikelr vardır;
Divane Radio TR
Max tv tr
Dreambox tv tr
Rec last tv tr
Web kolik tv tr
Klip tv tr
Antensiz tv tr
Rodeon tv
Exa radio tr
Radio zilla
Radio tr
Smart Tv 1.9 Yeni
Antensiz tv Yeni
Arıza tv Yeni
Beleş tv Yeni
ve dahası

+Maçları Ücretsiz bir şekilde izyebeilirsiniz.
+Canlı Kameralar
+Oyunlar
+Bedava Sms Gonderme
+Online Müzik Dinleme
+Gazete Manşetleri
+Teletext
radiolar HD tv
ve dahası kur dene kullan hepsi denenmiştir 32x64bit desteği vardır tüm programların
indirVSO Downloader 2.5.0.9Çevrimiçi Video İndirme Programı

VSO Downloader internet üzerinde izlediğiniz videoları bilgisayarınıza ses veya video dosyası formatında indirebilmenizi sağlayan ücretsiz bir programdır.

VSO Downloader, Youtube ve benzeri yüzlerce sitede izlediğiniz videoları anlık olarak ses veya video formatında bilgisayarınıza kaydetmenize yarayan ücretsiz ve başarılı bir programdır.

Program siz internette gezerken oynatılan videoları otomatik olarak algılar ve kullanıcıyı kopyala-yapıştır gibi işlemlerle uğraştırmadan kolay ve hızlı bir şekilde indirme işlemine olanak tanır. Ayrıca Youtube, Dailymotion, Myspace gibi sitelerde izlediğiniz videolardaki sesleri mp3 formatında bilgisayarınıza kaydetmenize izin verir.

Tüm tarayıcılarla uyumlu olarak çalışır ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kullanımı çok kolaydır.
indirBlumentals Rapid CSS 2011 v11.2.1.130 (CSS Editörü)

Blumentals Rapid PHP Editor, güçlü, hızlı ve gelişmiş bir PHP editörüdür. Programın kullanışlı özellikleri ile sadece PHP değil, HTML, XHTML, CSS ve javascript kodları da oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz. Yazılım, bünyesindeki araçlarla kodları verimli ve gelişmiş olarak onaylamanıza, yeniden kullanmanıza ve biçimlendirmenize olanak tanır..

Özellikler:
# Gelişmiş, tamamen özelleştirilebilir ve kullanıcı dostu metin editörüne sahiptir.
# PHP, HTML, CSS, javascript, WML, XML ve SQL için sözdizimi vurgulama özelliğine sahiptir.
# UTF-8 evrensel kod desteğine sahiptir.
# Kod gezgini ile kodlarınızı kolayca yönetebilirsiniz.
# Fonksiyon imaları ile PHP fonksiyon parametlerini aramanızı sağlar.
# Otomatik tamamlama ile fonksiyon ve değişken arama özelliğine sahiptir.
# Sözdizimi denetleyicisi ile PHP kodlarını onaylamanızı sağlar.
# PHP, HTML ve CSS belgeleme ile entegredir.
# FTP’den doğrudan dosya açma ve kaydetme imkanı tanır.
# Proje yönetimi ve FTP’ye yayınlama özelliklerine sahiptir.
# SQL veritabanı (MySQL, PostgreSQL, Firebird, Interbase) bağlanabirliğine sahiptir.
# Uyumlu ayraç vurgulamaya sahiptir.
# Düzgün ifade desteği ile arama ve yerine koyma imkanı sunar.
# Dosyaların içinde bulma ve yerine koyma olanağı sağlar.
# HTML kodları ve TXT dosyalarındaki metinler için imla denetleyicisine sahiptir.
# Çoklu öğe panosuna sahiptir.
# Kod bilgi kütüphanesine sahiptir.
# Hazır kod şablonlarını kullanmanıza izin verir.
# Otomatik tamamlama, denetleyici ve diğer araçlar ile gelişmiş HTML düzenleme imkanı sunar.
# Dahili CSS editörü ile gelişmiş CSS düzenleme olanağı sunar.
# Dahili javascript editörü ile gelişmiş javascript düzenleme olanağı sunar.
indir
CoffeeCup HTML Editor v12.5 Retail (Web Tasarım Programı)

İnternetten en çok indirilen bu Html editörü ile dinamik websiteler ve arama motorları yapabilirsiniz. Bu html editörü kolay kullanım arayüzüne sahip olması nedeniyle her yaştan herkese hitap edebilmektedir.DHTML Menü Sihirbazı 25.000 resim ve fotoğraf 1000 XP Style Ikonları ve ücretsiz web site arayüzlerine erişim imkanı veriyor. Değişik yazı fontlarını da bünyesinde barındırıyor.
Ayrıca Görsel Editör sayesinde de güzel ve ilgi çekici görseller hazırlayabilirsiniz.
İçerdiği diğer araçlar ise:
- Proje Yöneticisi
- Flash Yazı Sihirbazı
- Scrollbar Renk Sihirbazı
- CSS Editörü
- Liste Sihirbazı
- Image Mapper
- Website Renk Şeması
İster bu işe yeni başlıyor olun, ister profesyonel olun bu program bir çok alanda işinize yarayacaktır.

Diğer Özellikleri:
-FTP desteği
-Flash yazıları ekleyebilme
-Pop-up pencereleri ekleme
-Form, Tablo, Yazı Tipi ve Frame sihirbazları
-100 adet Xp tarzı grafik
-Güncelleme
indir

WYSIWYG Web Builder v8.0.4 (Web Tasarım Programı)

WYSIWYG Web Builder, temel internet siteleri oluşturmak için bilinmesi gereken kodlama dili olan HMTL’e gerek kalmaksızın, her seviyede kullanıcının internet sitesi oluşturabilmesini sağlıyor.Birkaç fare ve klavye hareketiyle, sürükle bırak mantığıyla çalışan WYSIWYG Web Builder ile herkes internet sitesi oluşturabilir.WYSIWYG Web Builder’in bünyesinde yer alan hazır temalardan yola çıkarak, bu temaları istediğiniz gibi düzenleyebilir ve bir internet sitesi oluşturabilirsiniz…

WYSIWYG Web Builder’ın Bazı Temel Özellikleri:

HTML bilgisi gerektirmez.
Tablo oluşturulabilir.
Form oluşturulabilir.
Site yönetimi kolaydır.
JAVA, Flash, Windows Media, YouTube, Flash Video, Quicktime, Real Audio ve medya eklentilerini destekler.
Javascript kullanımına izin verir.
Sitede yer alacak görsellere çeşitli özellikler atanabilir.
Font, renk, boyut düzenlemeleri yapılabilir.
Geniş tema desteği.
indirWinISO Standard 6.1.0.4413 ML (İmaj Programı Yönetim Dosyası)

WinISO ile CD-ROM`lardaki imaj dosyalarını BIN formatından ISO formatına çevirebilir, direk olarak ISO dosyalarını oluşturabilir, düzenleyebilir, çekip çıkarabilirsiniz. Ayrıca boot edilebilen CD`leri ve BIN/ISO`ları da düzenleyebilirsiniz. Yazılım, her çeşit ISO ve BIN CD-ROM imaj dosyasını destekliyor. Yazılımla imaj dosyalarını ekleyebilir, silebilir, yeniden adlandırabilirsiniz. Yazılım aynı zamanda kullanımı kolay bir arayüze ve güçlü bir işlem yapma yeteneğine de sahip. İsterseniz yazılımın üretici sitesinden çeşitli dil eklentileri yükleyerek yazılımı farklı dillerde kullanabilirsiniz.
indirWindows Kötü Amaçlı Yazılımları Temizleme Aracı 4.4

Microsoft tarafından hazırlanan bu araçla Conficker, Kido, Downadup gibi pek çok zararlı yazılımı bilgisayarınızdan temizleyebilirsiniz.

Microsoft Windows Malicious Software Removal Tool; Windows 7, Windows Vista, Windows XP ve Windows Server 2003 işletim sistemine sahip bilgisayarlardaki zararlı yazılımları temizlemek için yayınlanmış bir araçtır. Araç zararlı bir yazılım yakalayıp sildikten sonra verdiği raporlar ile sistemin son durumunu da belirtmektedir. Bunun için yarattığı kayıt (log) dosyasını %WINDIR%debugklasöründe bulabilirsiniz.

Bu araç bir antivirüs yazılımın yerine kullanılmayacak bir yazılımdır. Bilgisayarınızın korunmasına yardımcı olur ancak yine de bir antivirüs yazılımı yüklemeniz gerekmektedir. Bu aracı kurarken yönetici olarak bilgisayarınızda giriş yapmanız gerekmektedir. Conficker, Kido veya Downadup isimleri ile de bilinen solucanı temizlemek için de bu güvenlik aracını kullanabilirsiniz.

Bu aracın hangi zararlı yazılımlara karşı etkili olduğunu görmek için Microsoft'un yayınladığı bu listeye gözatınız.

Win32/Berbew, Win32/Doomjuice, Win32/Gaobot,ݬWin32/MSBlast,Win32/Mydoom, Win32/Nachi, Win32/Sasser, Win32/Zindos, Win32/Korgo, Win32/Netsky, Win32/Randex, Win32/Zafi, Win32/Bagle, Win32/Bropia, Win32/Goweh, Win32/Sober, Win32/Sobig, Win32/Hackdef, Win32/Mimail, Win32/Rbot, Win32/Sdbot, WinNT/Ispro, WinNT/FURootkit, Win32/Kelvir, Win32/Lovgate, Win32/Mytob, Win32/Spybot, Win32/Hacty, Win32/Optix, Win32/Optixpro, Win32/Purstiu, Win32/Wootbot, Win32/Bagz, Win32/Dumaru, Win32/Spyboter, Win32/Zotob.A, Win32/Zotob.B, Win32/Zotob.C, Win32/Zotob.D, Win32/Zotob.E, Win32/Bobax.O, Win32/Esbot.A, Win32/Rbot.MA, Win32/Rbot.MB, Win32/Rbot.MC, Win32/Bobax, Win32/Esbot, Win32/Gael, Win32/Yaha, Win32/Zotob, Win32/Antinny, Win32/Gibe, Win32/Mywife, Win32/Wukill, Win32/Bugbear, Win32/Codbot, Win32/Mabutu, Win32/Opaserv, Win32/Swen, Win32/IRCBot, Win32/Ryknos, WinNT/F4IRootkit

Win32/Bofra, Win32/Maslan, Win32/Parite, Win32/Alcan, Win32/Badtrans, Win32/Eyeveg, Win32/Magistr, Win32/Atak, Win32/Torvil, Win32/Zlob, Win32/Locksky, Win32/Reatle, Win32/Valla, Win32/Evaman, Win32/Ganda, Win32/Plexus, Win32/Cissi, Win32/Fizzer, Win32/Alemod, Win32/Chir, Win32/Hupigon, Win32/Nsag, Win32/Banker, Win32/Jeefo, Win32/Bancos, Win32/Sinowal, Win32/Harnig, Win32/Passalert, Win32/Tibs, Win32/Brontok, Win32/Beenut, Win32/Haxdoor, WinNT/Haxdoor, Win32/Stration, Win32/Mitglieder, Win32/Alureon, Win32/Funner, Win32/Renos, Win32/Allaple, Win32/Busky, Win32/Virut.A, Win32/Virut.B, Win32/Zonebac, Win32/Nuwar, Win32/RJump, Win32/ConHook, Win32/Fotomoto, Win32/Cutwail, Win32/Ldpinch, Win32/Virtumonde, Win32/Vundo, Win32/Newacc, Win32/Oderoor, Win32/Captiya, Win32/Corripio, Win32/Frethog, Win32/Taterf, Win32/Storark, Win32/Tilcun, Win32/Zuten, Win32/Ceekat, Win32/Lolyda, Win32/Horst, Win32/Matcash, Win32/Slenfbot, Win32/Rustock, Win32/FakeSecSen, Win32/Gimmiv, Win32/FakeXPA, Win32/Yektel

Win32/Banload, Win32/Conficker, Win32/Srizbi, Win32/Koobface, Win32/Waledac, Win32/Winwebsec, Win32/InternetAntivirus, Win32/FakeSpypro, Win32/FakeRean, Win32/Bredolab, Win32/Daurso, Win32/FakeScanti, Win32/FakeVimes, Win32/PrivacyCenter, Win32/Hamweq, Win32/Rimecud, Win32/Pushbot, Win32/Helpud, Win32/Magania, Win32/Oficla, Win32/FakeInit, Win32/Bubnix, Win32/Stuxnet, Win32/CplLnk, Worm:Win32/Vobfus.gen!A, Worm:Win32/Vobfus.gen!B, Worm:Win32/Vobfus.gen!C, Worm:Win32/Vobfus!dll, Worm:Win32/Sality.AU, Virus:Win32/Sality.AU, Trojan:WinNT/Sality, Win32/FakeCog, Win32/Vobfus, Win32/Zbot, Win32/FakePAV, Win32/Qakbot, Win32/Lethic, Win32/Cycbot, Win32/Renocide, Win32/Afcore, Win32/Rorpian, Win32/Yimfoca, Win32/Nuqel
indir


http://www.imageresim.com/images/430...4374295214.jpg


WinRAR 4 Full TR ENG x32 & x64 2011 Crack + ++++++ + Serial + %100 Aktivasyon Resimli
Windows xp/Vista/7 32bit ve 64 bit

Winrar başlı başına bir sıkıştırma paketi. Artık üreticisi Türkçe olarak da destek veriyor. RAR ve ZIP dosyaları için tam destek sağlar, 7Z, ACE, ARJ, BZ2, CAB, GZ, ISO, JAR, LZH, TAR, UUE, Z arşivlerinden dosya çıkartılmasını destekler. Güçlü sıkıştırma, ciltler, şifreleme, kendi açılan modüller, yedekleme kolaylıkları WinRAR'ın diğer özellikleri arasındadır.

Son Sürüm 3.93: Özellikle internetten indirilirken yarım inen veya hatalı RAR arşivleri üzerinde işlem yapma konusunda geliştirmelerin bulunduğu WinRAR'da bir çok hata düzeltilmiş durumda.


WinRAR programı dünya üzerinde en çok tercih edilen RAR arşivleyici ve arşiv yönetim programı olarak gösterilebilir. Bilgisayar kullanıcılarının en çok tercih ettiği sıkıştırma programlarından biri olan WinRAR en çok kullanılan arşiv formatları ZIP ve RAR desteğinin yanı sıra bir çok başka formata destek sunuyor ve gelişmiş arşivleme özellikler ile profesyonel bir yazılım olduğunu kanıtlıyor.

RAR dosyaları genellikle ZIP dosyalarına göre %8'den %15'e kadar daha fazla dosya sıkıştırma özelliğine sahip. Bu farklılık da sıkıştırma işlemi yapıcak kişilerin RAR formatını kullanmasında en temel unsurlardan biri oluyor. Çoklu dil desteği bulunan bu güçlü arşivleme aracı Türkçe kurulum ve kullanım seçeneğine de sahip.

Program arşiv dosya isimlerinde barındırdığı unicode desteği ile İngilizce olmayan dosya isimlerini de rahatlıkla yazılım içerisinde kullanmanıza ve yaratmanıza olanak tanıyor. WinRAR desteklediği arşiv formatları RAR, ZIP, CAB, ARJ, LZH, TAR, GZ, ACE, UUE, BZ2, JAR, ISO, 7Z, Z arasından herhangi birini RAR formatına dönüştürebilme yeteneğine de sahip. Arşiv dosyalarında belirli text dosyaları ve dosyalarda arama yapma özelliği de arşivlerin içlerini karıştırırken size çok yardımcı oluyor.

Genel Özellikler:

- Güçlü genel ve multimedya dosya sıkıştırması
- RAR olmayan arşiv formatlarını işleme yeteneği
- ZIP sıkıştırması ve açması
- Uzun dosya ismi desteği
- Programlanabilir kendi kendine açılan arşiv hazırlama (SFX)
- Hasar görmüş arşivleri tamir etme
- Dosya orjinalliği ve güvenilirliği doğrulama
- Gömülü dosya yorum özelliği
- 128-bit şifreleme
- 32-bit ve 64-bit Intel uygulamaları için geliştirilmiş özel sıkıştırma algoritmaları
- Kişiselleştirilebilir tema desteği
- Hata günlüğü oluşturabilme
- Bir çok arşiv içerisindeki parametreleri aynı anda işleyebilme
indir


En Hızlı DVD Ripleme Programı

WinX DVD Ripper Platinum en hızlı DVD rip yazılımlarından biridir.Yeni sürüm hem tam Windows 7 uyumluluğna sahiptir, hem de çok çekirdekli işlemcilerin gücünden yararlanır.DVD dosyalarını popüler ses ve görüntü formatlarına çevirir. Dönüştürme yaptığı formatlar arasında AVI, WMV, FLV, MPEG, MP4, 3GP, MP3 ve daha fazlası mevcuttur. Ayrıca kullanıcılara DVD filmleri iPhone, iPod, Apple-TV, PSP, PDA, Zune, akıllı cep telefonları gibi mobil medya oynatabilen cihazlarda çalışabilecek format ve ayarlara dönüştürme imkanı sunar.

Çok çekirdekli işlemci desteği ile benzer ürünlere göre, kalite kaybı olmaksızın çok daha hızlı dönüştürme yapabileceğiniz güçlü bir yazılımdır. WinX DVD Ripper Platinum ile yeni nesil kopya koruma sistemi olan DVD’lerinizin, yasal bir yedeğini alabilirsiniz. Ayrıca bu yazılımla filmlerden favori bölümleri kesip, düzenleyip saklayabilirsiniz. Kullanımı son derece kolay olan bu yazılım ile DVD filmlerinizi sabit diske atarak DVD sürücüsü olmayan netbooklarınızda da izleyebilirsiniz. Windows 7 ile tam uyumludur.
indir
Y-Mule Youtube Downloader 1.8


[URL=http://www.imagebam.com/image/50d4fe174058329][IMG]http://thumbnails45.imagebam.com/17406/50d4fe174058329.jpg[
Youtube videolarını program içinde aratıp, çıkan sonuçları önzilemesini yaptıktan sonra dilediğiniz formatta kaydetmenize olanak veren youtube video indirici programıdır.

Y-Mule Youtube Downloader programı kısaca istediğiniz Youtube video dosyasını bilgisayarınıza farklı video ve mp3 formatlarında kaydetmenizi sağlayan bir program. Gelişmiş arama seçeneği ile Youtube 'a girmeden program ana ekranından Anahtar kelime, reyting, izlenme sayısı, yüklenme süresi, video dosyası uzunluğuna göre aramalar gerçekleştirebiliyorsunuz. Çıkan sonuçları önizlemesi sayesinde izleyip mp3, avi, mp4 ve flv formatında bilgisayarınıza ndirebilmektesiniz.

Aynı anda birden çok dosya indirebileceğiniz gibi, linkleri yazdığınız youtube videolarınıda aynı anda indirme kolaylığı sunmaktadır.

NOT: Kurulum sırasında Önerilen kurulumu değil Özel kurulumu seçerek size uygun olan sekmeleri işaretlemeniz gerekmektedir. Aksi durumda tarayıcınızın arama sayfası ve birkaç küçük eklenti yüklemeye çalışmaktadır. İlgili seçim menüsüne ekran görüntülerinden ulaşabilirsiniz.
indir
+++++++++ Virus Removal Tool 11.0.0.1245 [05.02.2012]


+++++++++ Virus Removal Tool 11.0.0.1245 [05.02.2012] | 108 Mb
+++++++++’nin ücretsiz virüs temizleme aracı +++++++++ Virus Removal Tool, her tür virüsü bilgisayarınızdan temizlemek için dizayn edilmiştir. +++++++++ Anti-Virus’te kullanılan etkili tarama teknolojisi kullanılarak hazırlanan program bilgisayarınıza sızan zararlı yazılımları temizlemek için etkili bir seçenek.

Özellikler:
Kolay kullanım sağlayan arayüz.
Virüslü sistemler için “Güvenli Mod”da kurulum seçeneği
Virüs, trojan, spyware, adware, rootkit ve solucanları otomatik bulma ve temizleme
Zararlı yazılımları bularak kaldırma
indirAdvanced SystemCare Pro 5.1.0.195 Türkçe


Bilgisayarınız için artık yavaşlama, donma ve çökme sorunları bitti. Windows'unuzu 1 tıklamayla tamir edin ve koruyun. Advanced SystemCare (eski adıyla Advanced WindowsCare Personal), diğer araçlar gibi sadece kayıt defteri temizliği yapmaz. Sisteminizi doğrudan inceler ve sorun çıkaran engellerin tamamını düzeltir. Novel sistem teknolojisi sayesinde Advanced SystemCare, bilgisayarınızın daha hızlı, daha istikrarlı olmasını sağlar.
Faydaları :
* Tüm işi 1 klikle bitirir.
* Sisteminizi, 1 dakikada tarar ve problemleri düzeltir.

PC'niz için 360° koruma
* Güncel tanımlamalarla, bilgisayarınızı casus yazılımlara ve reklam yazılımlarına karşı tarar ve saptadıklarını siler.
* Casus yazılımların, kötü web site içeriklerinin bilgisayarınıza yüklenmesini engeller.
* Bilgisayarınızda yaptığınız tüm aktivitelerin günlüklerini siler.


Bilgisayarınızı %100 tamir eder ve korur
* Geçersiz kayıt defteri girişlerini tarar ve düzeltir.
* Hatalı otomatik başlangıç nesnelerini saptar ve devredışı bırakır.
* Sistem konfigürasyonunu tamir eder, sistemin geç açılmasını ve sistem çökmelerini engeller.

PC performansını 3 kata kadar çıkarır
* Windows'un kullanmadığı gereksiz dosyaları tarar ve siler.
* Windows'u optimize ederek, internet hızını arttırır ve Windows'un gücünü kaybetmesini önler.

Yenilikler
+ Yeni bir kayıt defteri düzenleyicisi eklendi.

+ Kullanıcı arabirimi güçlendirildi.
+ Dil paketi güçlendirildi.
* Windows Vista'daki GUI hataları giderildi.
* Genel hatalar giderildi.
indir

USB FLASH BELLEK YAZMA KORUMASINI KALDIRMA

Anahtar Kelimeler: İnternet Kafelerdeki Flash bellek Korumasını Kaldırın, Internet Cafelerdeki USB Bellek yasağını kaldırın, Flash bellek yazma koruması, USB bellek kopyalama sorunu, "Disk yazmaya karşı korumalı. Korumayı kaldırın yada başka bi disk kullanın" hatasına son,
Internet Cafe'ye gittiğinizde flash belleğinize ödev atmaya çalıştığınızda:
"Disk yazmaya karşı korumalı. Korumayı kaldırın yada başka bi disk kullanın."

hatası çıkıyor olabilir.

Bu program kafedeki flash bellek korumasını kaldırıyor üstelik:

-Katıt Defteri yasağı
-Komut Satırı Yasağı
-Kısıtlı hesap

sorularına takılmadan.

+ Size bir de bonus benden:

Bazı kafeler DU Limiter ile hızlara limit koyuyorlar.
Bu programları, Görev Yöneticisi devre dışı olduğu için, sonlandıramıyorsunuz.

Paketin içine dahil ettiğim Process Explorer ile bu sorunun da kökünü kazıyabilirsiniz.

2-"Korumayı Kaldır" deyin ve belleğinizi çıkartıp takın.Yaşasın özgürlük.

Not: Bazı arkadaşlar Process Explorer'ı -ki kendisi Microsoft'un yazılımıdır- virüs olarak lanse etmişler. Bilgi'nin özgürce elden ele dolaştığı ve ücretsiz olduğu bu çağda bu arkadaşları okumaya davet ediyoruz.
indirAd-Aware Internet Security Pro v9.6.0

Ad-Aware Internet Security Pro v9.6.0-11.5 mbGelişmiş anti-malware teknolojisi, virüslere, spyware’e, trojana, solucanlara, rootkitlere, dialer’lara ve daha fazlasına karşı güçlü koruma, Ad-Aware Pro Internet Security, çevrimiçi güvenlik ve gizliliğinize güçlü koruma verir.
Üreticiden:
•Komple Malware Koruması
Anti-spyware teknolojimiz, anti-virüsümüzün kapsamlı malware koruması sağlamasıyla güçlü bir paket kombinasyonudur, karışık malwarelere, virüslere, spywarelere, keyloggerlara, trojanlara ve daha fazlasına karşı içeriklidir.
• Ad-Watch Live! Expert
Ad-Watch Live! Expert, karalistedeki IP adreslerinin bağlantılarını bloklayarak güvenlik için yeni bir katman eklemekte ve bunu kullanıcıya sunmaktadır. Aynı zamanda gerçek zamanlı ağ koruması, kayıt defteri koruması ve davranışsal tabanlı sezgisel taraması içeren işlem korumasını eklemektedir.
• Gerçek zamanlı işlem koruması,
sisteminize bulaşmaya çalışan bağlanan ya da bağlanmaya başlayan kötü niyetli işlemleri bloklar ya da askıya alır, sisteminize entegre olamalarını ve daha fazlasını engeller.
Gerçek zamanlı kayıt defteri koruması,
gelişmiş algılamayla malware’in en büyük hedefi olan kayıt defteri değişikliklerine kalkışan malwareleri algılar. Ad-Watch uyarıları size, bir program kayıt defterinizde değişikliklere yapmaya çalıştığı zaman, bu tehlikeyi bloklama ya da erişime izin verme gibi bir güç verir.
Gerçek zamanlı ağ koruması, monitörlerden giden ağ trafiğini ve IP adresleri kara listede olan bağlantıları ve websitelerindeki bilinen zararlı yazılımları tanımlar ve durdurur.
Yeni! Genotip Algılama Teknolojisi
Sezgisel tabanda, genotip günümüzün gelişen tehditlerine ve henüz oluşturulmamış tehditlerine karşı Ad-Aware’in bir adım önde olmasını sağlıyor. Bu teknoloji derinlemesine bilgi içindir.
• Davranış Tabanlı Sezgisel Algılama
Ekstra Algısal Koruma, bilinen tehditleri algılamada bir adım önde olmanıza izin verir – sezgisel algılama, kişisel bilgilerinize ataktan önce siber ++++++lığı ve aldatıcı malwareleri, bilinmeyen ve gelişmekte olan malwareleri bulur ve durdurur.
• Rootkit Temizleme Sistemi
Uzman seviyedeki rootkit teknolojisi gizli mekanizmaları ve gizli kodu ortaya çıkarır ve hatta en karmaşık izleme araçlarını dahi ortadan kaldırır. – Sisteme yetkisiz erişim sağlamak için kullanılan en sinsi taktikleri dahi ortadan kaldırır.
• Etkisizleştirici
Gelişmiş kaldırma aracı malware girişimleriyle mücadele eder, hatta sisteminizi yeniden başlattıktan sonra eski haline getirir.
• İndirme Görevlisi, İnternet Explorer için.
Birçok insan internetten dosya indirirken tehlikelerden ve risklerden ötürü korkamaktadır. İndirme Gözlemcisi, dosyaları internetten güvenle indirmeyi ek bir koruma katmanıyla sağlar. Eğer dosya zaralı bir yazılım içeriyorsa, indirme işlemi yapılırken uyarı notu alırsın ve malware sisteminize girmeden önce kolayca işlem yapabilirsin.
• Algılama, Kaldırma ve Tamir
Ad-Aware sisteminizi zekice virüslerin bütün izlerini ortadan kaldırarak temizler.
• Yeni! Rahatsız Etmeme Modu
Tam ekran modunda sunum yaparken, oyun oynarken ya da video izlerken korumada kalır. – Diğer yazılım programları sistem kaynaklarında zorlanma ya da kesinti verirken, rahatsız etmeme modu, bu tarz şikayetler olmaksızın, işlemlerini gerçekleştiriyor.
•Sistem Kaynaklarında En Az Seviyede Zorlanma
Bilgisayarın kaynak kullanımını geliştirir, bunun anlamı koruma esnasında bilgisayarınızın yavaşlamayacak olmasıdır.
•Araç Kutusu
Lavasoft, bilgisyarınızın performansını optimize etmenize yardım etmekle beraber tek başına çalışan programların kullanımı gibi yaralı bir dizi uygulama geliştirmiştir.

•ProcessWatch çalışan işlemleri ani bir anda derinden izlemeyle bilinen hızlı casusları durdurur.
•ThreatWork Birliği, Ad-Aware taraması esnasında ya da analiz için ThreatWork’e teslim edilmiş bir dosyaya ya da klasöre sağ tıklama yapıldığı zaman kötü niyetli yazılımları ya da korunmuş şüpheli dosyaları kolayca tanımlar.
• HostsFile Editor, Ad-Aware’in içine eklenmiş olan web navigasyonunun kontrolü altına alınmasını, güvensiz ve zararlı web sitelerini bloklar ve kullanıcıların web seyir navigasyonu dosyalarını oluşturmalarını sağlayan bir uzman aracıdır.
•Otomatik Başlangıç Yönetimi bilgisayarınızda hangi programların çalıştığını kontrolünüz altına almanızı sağlayıp, bilgisayarınızın sorunsuz çalışmasını sağlar – sisteminizdeki gereksiz programlar aynı anda çalışmaya başladığı zaman oluşan paylarını azaltır.
•Özelleştirilebilir Profil Taraması
Kişisel profilinizin kolayca oluşturulup taranmasını sağlar yani Ad-Aware sadece sizin seçtiğiniz bölgelerin taramasını yapar. Nerede olduğu bilinen kötü niyetli program alanlarının taranması ya da tarama için 13 farklı bölgenin seçilmesi, kritik bölge içermesi, sadece çalıştırılabilen dosyalar, ZIP dosyaları, Windows kayıtlarının taranmasıyla zaman korunmaktadır.
•Kullanımı ve Yüklemesi Kolay
Her kullanıcının aynı ihtiyaçlara sahip olmadığını biliyoruz, bu yüzden herkese Ad-Aware’le etkileşime geçebilmeleri için kendi kararlarını verme gücü verdik.
• Kolay Mod size kurma ve unutma izni verir – bizim uzman tavsiye özelliklerimizi kullanarak, sizin bölümünüzle herhangi bir etkileşime ihtiyaç duymadan, programı kullanabilmenin mümkün olan kolay yoludur.
• Yeni! Gelişmiş Mod özel ihtiyaçlarınıza her şeyi uyarlamak için seçtiğiniz bütün bölümleri özelleştirmenizi sağlar.
•Lavasoft SmartSet
Lavasoft uzmanlarının size klavuzudur. Lavasoft SmartSet mümkün olan en kolay şekilde tarama ve temizleme yapar – bulunan virüsler için tavsiye edilen işlemleri ve tarama özelliklerini sağlar.
•Zamanlayıcı
Otomatik tarama kişisel planlarınızın kurulumuyla kaynakları ve zamanı optimize eder. Eğer Lavasoft SmartSet ile birlikte kullanılırsa sizin bütün tarama için unutulan ayarlama işlerinizi yapar.
•Ağ Sürücüsü Taraması
Ağ sürücüleri taraması yani sadece kendi sürücünüzde değil, ağınızda paylaşılan bölümdeki malware’ leri algılamanızı sağlar.
• Harici Sürücü Taraması
Harici depolama araçlarınızı, iPod’ ları, USB’ leri, ya da bilgisayarınıza bağlanan sürücüleri güvenliğinize ek bir katman olmak için tarar.
• Pin-Point Taraması
Kötü amaçlı ya da güvenli olan bir dosyayı çabuk tanımlar – tarama esnasında bir dosyaya ya da klasöre sağ tıklamayla tanımlanır ya da ThreatWork Alliance’a gönderilebilir.
•Sistem Geri Yükleme Noktası
Windows’un sistem geri yükleme noktası ayarlanır yani işletim sisteminizi engellemeksizin ve korkmaksızın kurtarır – problemin öncesindeki duruma tekrar dönmek.
• TrackSweep
Gizliliğinizin kontrolünü, webde çoklu tarayıcıda – Internet Explorer, Firefox ve Opera ile – dolaşırken arkasında silinen bölümleri sadece bir tıklamayla kaybeder.
•Komut Satırı Desteği
Windows ara yüzünü başlatmaksızın ürününüzün taramasını yönetin.
•ThreatWork Alliance
ThreatWork Alliance bizlere en yeni ve en ilgili tehditleri mümkün olan en iyi korumayı sağlayarak gelişme izni veren, güvenlik gönüllülerinin oluşturduğu yardım amaçlı bir birliktir.
•Özel Görünüm & Toplulukça – Yürütülen Çeviri (Custom Skins & Community-Driven Translations)
indir
Real Hide IP 4.1.8.8 Türkçe [ x86 - x64 ] - Katılımsız - TR' de İlk

IP gizleme programı Real Hide IP ile internette gizli bir şekilde gezerek özelinizi koruyabilirsiniz.

Real Hide IP, IP adresinizi saklamanızı, IP ülkesini seçmenizi ve kimliğinizi belirtmeksizin internette gezmenizi sağlayan bir IP gizleme programıdır. Real Hide IP sayesinde özel bilgilerinizi koruyabilir, kimlik bilgisi ++++++lığını engelleyebilir ve hacker saldırılarına karşı korunabilirsiniz.
Real Hide IP, Internet Explorer, Firefox, Opera, Maxthon, MyIE internet tarayıcıları ve her türlü router, güvenlik duvarı (firewall), ev ağı, kablosuz ağ ile uyumlu çalışabilir.


Boyut: 6 MB
Sıkıştırma: rar / Şifreli şifre. doctor
Tarama: +++++++++ İnt. Sec. 2012 / Durum Temiz
Platform: Windows Xp / Vista / 7
indir
ComboFix (05-02-2012) Son Sürüm.Virüs Malware Trojan Temizleyici

ComboFix, internet kullanımı ve USB bellekler aracılığı ile yaygınlaşan Amvo.exe, Kavo.exe gibi virüs ve trojanlara karşı güçlü bir temizlik çözümü sunar.ComboFix programı sUBs tarafından geliştirilmiş ve bilgisayarınızda bilinen zararlı yazılımları (malware) tarayarak bulduklarını otomatik olarak sisteminizden temizleyen güçlü bir güvenlik uygulamasıdır.

USB belleklerde taşınarak bilgisayarlara bulaşan yaygın zararlı yazılımlardan olan amvo.exe, kavo.exe ve buna benzer diğer popüler ve yaygın malware, spyware ve trojanları bilgisayarınızdan silmek için kullanabileceğiniz ComboFix uygulaması bir uzman tarafından tavsiye edilmedikçe veya kullanılmadıkça sisteminizin normal çalışmasında değişikliklere yol açabilir.

Programı çalıştırmadan önce mevcut bilgisayar korumasında kullandığınız antivirüs koruma yazılımlarınızı geçici bir süreliğine devre dışı bırakıp, daha sonra ComboFix'i çalıştırarak taramayı gerçekleştirmeniz daha sağlıklı ve güvenli olacaktır. Bulunan zararlı yazılımlar size gösterilip, bilgisayarınızdan otomatik olarak kaldırılacaktır.

Önemli! ComboFix ile sizi rahatsız eden ve bilgisayar başlangıcında Autorun olarak devreye giren zararlı yazılımlar, casus programlar, reklam yazılımları ve truva atlarını sisteminizden hızlı, kolay ve etkin bir şekilde bilgisayarınızdan silebilir ve kaldırabilirsiniz. Fakat programı kullanırken ComboFix'in güçlü ve etkin bir temizleme aracı olduğunun bilincinde olarak bu güvenlik uygulamasını dikkatli bir şekilde kullanmanızı öneririz. Aksi takdirde üreticininde yaptığı uyarı dahilinde bilgisayarınızın normal çalışmasında, işleyişinde değişikliklere yol açabilirsiniz.
indirESET Smart Securityt 5 TR-full- Otomatik Lisans 32/64 Bit

Açıklama: ESET Smart Securityt 5 TR-full- Otomatik Lisans 32/64 Bit programının crack serial ++++++ bulabilir yada dilerseniz kolayca ESET Smart Securityt 5 TR-full- Otomatik Lisans 32/64 Bit full torrent download yapabilirsiniz, daha sonra kullanmanız gerektiğinde ESET Smart Securityt 5 TR-full- Otomatik Lisans 32/64 Bit indir yükle yaparak pc'nize kaydedebilir, daha sonra dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. ESET Smart Securityt 5 TR-full- Otomatik Lisans 32/64 Bit oyun oyunu rapidshare, fileserve, netload, hotfile download indir ile dilediğiniz server'dan hızlıca dosyayı indirebilirsiniz. ESET Smart Securityt 5 TR-full- Otomatik Lisans 32/64 Bit tam sürüm indir ile sorunsuz programı kullanmanızı sağlar. dvdscr, dvdrip, mp4, mkv, blueray, brrip formatında filmi izle ESET Smart Securityt 5 TR-full- Otomatik Lisans 32/64 Bit türkçe patch yama, türkçe dublaj, türkçe alt yazı, şifresi, hilesi ile programı türkçe kullanabileceksiniz.
indir


AVG Internet Security 2012 12.0 Build 1901 x86/x64

AVG Internet Security 2012 Dizüstü bilgisayarları ve Masa üstü PC’leri için eksiksiz güvenlik sağlar.Kötü amaçlı yazılımların ağınızda yayılmasını önlemek için Dosya Sunucusu koruması İstenmeyen posta, kimlik avı ve e-posta tehditlerine karşı E-posta Sunucusu koruması Otomatik Güvenlik Güncellemeleri’nin yanında güvenliği izleme ve raporlama Veri Koruma İşletme verileri sanal suçlulara kişisel veriler kadar çekici gelir.Tipik kimlik ++++++lığı önleme çözümlerinden ötesinde işlevlere sahiptir ve işletme kimliğinizi ile verilerinizi korumak için şüpheli davranan yazılımları belirler..

Akıllı Tarama – YENİ
İşletmeniz için değerli zamandan tasarruf edin
AVG Akıllı Tarama siz dışarıdayken tarar ve çalışırken düşük öncelik moduna geçer. AVG 2011’in taramaları da daha hızlı; eşsiz Smart Scanning teknolojisini kullanarak işletmenize zamandan tasarruf ettirir…
Bir önceki yazı Toolwiz Care 1.0.0.850 hakkında bilgi vermektedir.

19-02-2012 15:39:23
 
linklerde sorun çıkarsa bildiriniz değiştiririm

Cevapla

"2012 program arşivi resimli açıklamalı 44 program istediğin harşey var" konusu hakkında etiketler
2012 aciklamali active adresleri ait animasyon antivirüs arsivi autorun bakımprogramı banker bilgisayardan bugun calar cesitli chir cikan crack demo donusturme duvar duzenleme engelleme flash format fotomontaj full ganjin gifler guvenli haline hazir imesh indir indiriyorum indirme indirrr internette ismi kagidi kaspersky kesiliyor kurarken link load loader lovegate mandolin multi muzik ndi ndir neden odin olarak olmayan otomatik pcprogram indir program programi programini programlar recy reset resimli rsi saat sesli silme silmek slaytlari soundtrack spy tami tamindir temizleme trial ulke undelete uyariyari uzman virusu virusumuzu win32 yapilandirma yazma yilina youtube zbot

Toolwiz Care 1.0.0.850 Önceki | Sonraki Batch Watermark Creator 6.6
Saat: 02:22 - Webmaster Forumu - Rss - Arşiv
İletişim Bilgileri, Contact Us, Kullanım Sözleşmesi, Gizlilik