webmaster
 
Konu Kilitli
28-11-2010 22:45:01
 

Facebook Tarzı Sosyal Paylaşım Sitesi | Ancak Kazanç Sağlayabilirsiniz

Arkadaşlar nette karşılaştım.Bir sosyal paylaşım sitesi.Ancak bunun bir farkı var.Şöyle ki facebook un ilk açıldığı dönemi düşünecek olursak bu site de henüz açılalı bir yıl oldu ve şöyle bir uygulama var yanlış bilgi edinmediysem:

Siz arkadaşlarınızı davet ediyorsunuz normal sosyal ağ...Ancak ek olarak alış-veriş merkezi,film-müzik indirme,eğitim videoları filan var.Sizden gelen üyeler bu tür etkinliklere katılırsa yine kazanç elde ediyorsunuz.Siz herhangi bir ücret ödemiyorsunuz ama eğer daha fazla kazanmak istiyorum diyorsanız ücretli üyelikleri de mevcut.Onlarla daha fazla kazanabileceğiniz söyleniyor.Ama bence şimdilik bir yatırım yapmayın.Kendilerini ispatlasınlar sonra yaparsınız.Bu biriken puanlarla alış-veriş yapabiliyorsunuz ya da para olarak alabiliyorsunuz.
Şimdiye kadar ki yazılar benimdi alttaki yazılar alıntı...

UNAİCO SİTETALK NEDİR?
Unaico 3 büyük endüstrinin bir araya gelmesiyle oluşan birçok şirkete ortak, Site Talk.com'un da sahibi olan bir şirkettir.
Site talk ise tıpkı facebook ve twitter gibi bir paylaşım sitesidir. Tek fark buraya kayıtların referansla olabilmesidir

SİTE TALK'IN BİZE FAYDASI NEDİR?
İçerisine monte edilmiş alışveriş merkezi, eğitim, müzik, film, eğlence vs. Sadakat programı vasıtası ile ücretsiz üyeler bile kazançlı kalabiliyormuş.

BU İŞE KATILANLAR PARA DIŞINDA NELER KAZANABİLİR?
Yatırım yapabilir, kazancını şirket iç borsasında değerlendirebilir. Ücretsiz holiday plus programıyla otellerde akşam yemeği ve sabah kahvaltısını satın alarak oda ücreti ödemeden konaklayabilir.
Oxford eğitim programını satın alabilir, bilgisayarla eğitimini devam ettirebilir ve son bir yılını İngiltere de okuyarak diplomasını alabilir. Webshoptan alışveriş yapabilir. Dünyanın her yerinden ücretsiz telefon görüşme imkânı, satılması, pazarlanması


Bu arada yakında TÜRKÇE dil seçeneği de getirilecekmiş siteye...

Evet arkadaşlar sizde benim referans linkim ile üye olursanız sevinirim.Herhangi bir kaybınız kesinlikle olmayacaktır.Ücret ödemeyeceksiniz...Bildiğiniz sıradan bir paylaşım sitesi...Tek fark eğer uğraşırsanız kazanç sağlayabiliyorsunuz.

http://www.sitetalk.com/register?sponsor=kadiss

Bir önceki yazı 200 den fazla anket sitesi bulunan kitap satıyorum sadece 1$ hakkında bilgi vermektedir.

Konu Kilitli

"Facebook Tarzı Sosyal Paylaşım Sitesi | Ancak Kazanç Sağlayabilirsiniz" konusu hakkında etiketler
agi aglar alisveris arkadaslik benzeri book face facebok facebook farklari full indir ingilterede internetteki iyi kazanci kullanilan muadili muzik neler netlog onerileri paylasim paylasimlari script scripti scriptleri site siteler siteleri sitelerinin sitesi sosyal surum tarzi tarzinda tarzlari turkce turu twiteer twitter ucretsiz var yapma yazilimi

200 den fazla anket sitesi bulunan kitap satıyorum sadece 1$ Önceki | Sonraki İnternetten Para Kazanmanın Yeni Adresi "Paylaştıkça Kazan"
Saat: 01:35 - Webmaster Forumu - Rss - Arşiv
İletişim Bilgileri, Contact Us, Kullanım Sözleşmesi, Gizlilik