webmaster
 
Konu Kilitli
28-10-2011 18:21:05
 

İnternetten Bedava TL (kontör) Kazanma
Bedava cep telefonu dakikası kazanma Ücretsiz Bilgisayarınızda çalıştırdığınız bir program sayesinde siz hiçbir işlem yapmadan cep telefonu dakikası kazandırmaktadır.

a)Bilgisayarınıza indirip çalıştırdığınız küçük bir program sizin dakika kazanmanızı sağlar Sisteme kayıtlı web siteleri vardır çalıştırdığınız program o siteleri ziyaret eder ve size dakika kazandırır.

b)Benim bir işlem yapmama gerek varmı? Hayır siz sadece programı bilgisayarınıza indirip masa üstünüze koyarsınız programı başlatmadan önde üye olurken belirlediğiniz kullanıcı adınız ve şifrenizi girip başlat döğmesine tıklamanız yeterlidir artık program otamatik olarak çalışır ve size cep dakikası kazandırır.

c)Kazandığım dakikaları nezaman alabilirim? Kazanılan cep dakika ücreti 20 tl olduğu veya eski sistem 1oo kontör olduğu zaman hattınıza yüklenir.

Üye olmak için yapılması gerekenler!

1. Adım sisteme üye olmalısınız!

2.Adım programı indirmelisiniz!

Bedava dakika kazanma sistemine kimler katılabilir!

Bilgisayarı ve internet bağlantısı olan herkes bu sisteme katılabilir.

Bilgisayarı olmayan kişiler de internet kafelerden cep telefonu dakikası kazanabilirler.

Fazla cep dakika Kazanma Püf Noktaları!

1)Kendi kullanıcı adınızla ne kadar çok ayrı ip adresine sahip bilgisayardan oturun açarsanız, okadar hızlı kontör kazanırsınız.
2)Sisteme getirdiğiniz üyelerden %10 oranında kontör kazanır, üye yaptıklarınızın üye yaptıklarından ise %2 kontör kazanırsınız.
3)Modemi açıp kapatarak daha fazla kontör kazanabilirsiniz.
Rupi açıklaması
Arkadaşlar yukarda anlatmak istediklerimin hepsi gerçek program gün boyunca pcinizde açık dursa okadar kazanırsınız arada modeme reset atın program daha çok lira kazandırsın.. sessiz şekilde çalışmakta arka planda kurulumlu deildir bir kez tıklamanız yeter bizzat denedim sizin yapıcağınız hiç bişi yok üye olun programı açın nik adınızı ve şifrenizi yazın başla deyin kendisi otomatik çalışmakta
şaka demeyin gerçek kimseyide kandırmıyorum Emin olun yasaldır
Asla virus yoktur en iyi sitelerde tarandı Sonuç
Bakın !
Bir tek norton uyarı verdi sebep ise reklam olduğu için programın amacıda
siteleri ele güne reklam etmesi
KAZANDIĞIM 100 KONTORÜ YANİ 20 LİRAYI BENİ ARIYARAK BİZZAT.. ŞİFREYİ SÖYLEDİLER ANINDA YÜKLENDİ.. BENDE İNANMAMIŞTIM AMA CİDDEN GERÇEK.. RUPİ GARANTİSİYLE

5ile 6 ay önce bu konuyu açmıştım 3kez kontör hediyesi aldım bu 4 olucak
güvenebilirsiniz
referansa rupi yada reformist yazarsanız bişi kaybetmezsinizBir önceki yazı Internette geçirdiğiniz zamanı paraya çevirmek istermisiniz? hakkında bilgi vermektedir.

28-10-2011 18:26:44
 
Paylaşım için teşekkürler , deniyeceğim.Deneyen varmı ?

28-10-2011 18:28:17
 
Bence bu sizin para kazanmanız için bir tuzak.. Daha üye olunuz linki bile link kısaltmaktan para kazanmak için daha saymama gerek olduğunu düşünmüyorum..

28-10-2011 18:35:45
 
Arkadaşım Bu Benim Arkadşımın Paylaştıgı Konu Bende Boşu Boşuna Paylaşmayım 3-5 krş Kazanıyım DDiye Linkleri Kısalttım Bende Şahitim Arkadaşım Gerçekten Bu Parayı Kazandı

28-10-2011 20:50:34
 
Link kısaltarak elinize ne geçiyor ? 3 - 5 kuruş için insanlar o linke tıklıyor karmakarışık bir sayfa çıkıyor ve o kişi bazen verdigin sayfaya gidemiyor ?

10-07-2012 12:02:08
 
Bedava tl kazanmak isteyenler şu yazıdan anlatılan siteden yararlanabilirler

>>

10-07-2012 13:20:59
 
Konu hortlatmakta üstünüze yok valla.

10-07-2012 14:47:24
 
kardeşim NOT: ARKADAŞLAR KONTÖR KAZANMA ÜYELİĞİ KAPATILMIŞTIR. KONTÖR KAZANMADA YETERLİ ÜYE SEVİYESİNE ULAŞILMIŞTIR. İLGİ VE ALAKANIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ. yazısı yazıyor. Şimdi biz yapsakta kontör kazanamıcaz mı ??

10-07-2012 19:42:51
 
konunun son açılma tarhine baksan zaten güncel olmadığını anlarsınız

Konu Kilitli

"İnternetten Bedava TL (kontör) Kazanma" konusu hakkında etiketler
2012 abone acil aninda azanma badava beadava bebedava bedaa bedav bedava bedavacep bedavadan bedavaya bedave bedeva bedevadan bedsvs bedv beles belese bilgisayardan bilmek cep ceplira cepte cepten dakika edava gecin gelme gercek hile hileleri hilesi ile inretnetten intekazan interkazan interkazana interkazanma internet internetbedava interneten internette internetten interprogrami intersifresi intertelef isteyenler istiyorum kanzanir kayit kazan kazanabiliriz kazandirma kazanma kazanmak kazanmalar kaznma konter kontor kontorkazanma kontru kontur konturu kotur lira mobil netten nternetten numarasi para program programi sifre sifreler sifreleri sifresi sifreyle siteler siteleri sitesi Siz sms tele teledonda telef telefon telefona telefonda telefonu telefonuna telefonuyla telsim tlsifresi ucretsiz varken vodafone vodafonedan yazarsak

Internette geçirdiğiniz zamanı paraya çevirmek istermisiniz? Önceki | Sonraki Günde 3 TL - PTC ve PTSu Sitesi
Saat: 13:57 - Webmaster Forumu - Rss - Arşiv
İletişim Bilgileri, Contact Us, Kullanım Sözleşmesi, Gizlilik