webmaster
 
Konu Kilitli
31-10-2012 13:58:42
 

Reklam Oku Para Kazan

Bundan uzun zaman önce internette bir site keşfetmiştim slogan olarak reklam oku kazan olarak geçiyordu. banada mantıklı geldi ve üye oldum. bende sizlere bu siteyi tavsiye edip üye olmanızı isteyeceğim. site yaklaşık 5-6 senedir yayında olup son derece güvenilirdir. az öncede sikayetvar.com sitesinden sikayetleri inceledim ve bizlere sıkıntı çıkartacak şikayetle karşılaşmadım.
çalışma mantığından biraz bahsedeyim. ilgi alanlarımıza göre bizlere email gönderiliyor. bizde bu mailleri açtığımız anda bellirli nap(puan) kazanıyoruz. ve maili paylaşırsak biraz daha nap geliyor. biriktirdiğimiz nap puanları 100.000 olduğu zaman 100tl ödememizi banka hesaplarımız vasıtası ile alabiliyoruz. 100 tl alt limiti bir çok kişiye fazla gelebilir ancak sitenin yaptığı kampanyalar vasıtası ile (indirim çekleri,oyun e-pinler vb...) naplarımızı harcama hakkına sahibiz. benim tavsiyem site için ayrı mail adresi kullanmanız. sadece bu site için kullanın mailinizi yoksa mail kutusu baya karışabiliyor.

sizlerden ricam benim referansımla üye olmanız. sizlerde benim gibi üye toplamaya çalışcaksınız. ref ile üye olmak size bir şey kaybettirmez....

referanslı linkim;edit: sitede daha öncede bu site paylaşılmış ancak baya olmuş. bilginize...

Bir önceki yazı Yazı Yaz Görüntülenme Başı Para Kazan hakkında bilgi vermektedir.

Konu Kilitli

"Reklam Oku Para Kazan" konusu hakkında etiketler
kazan mail oku para reklam

Yazı Yaz Görüntülenme Başı Para Kazan Önceki | Sonraki Avo Refimden üye Olanlara Kazandırdıklarının %50 Si Iade Arkadaşlar.
Saat: 06:55 - Webmaster Forumu - Rss - Arşiv
İletişim Bilgileri, Contact Us, Kullanım Sözleşmesi, Gizlilik