webmaster
 
Konu Kilitli
22-11-2007 23:01:42
kadınca
 

Ses CD'sinden Müzik Dosyası Kopyalama

Ses CD'sinden Müzik Dosyası Kopyalama
1. Ses CD'sini sürücüye yerleştirin ve Windows Media Player'ı başlatın.
2. WMP Dış Görünüm modundaysa, CTRL+1 tuşlarına basıp WMP'yi Tam modda görüntüleyin.
3. CD'den Kopyala'yı tıklatın. Bunun yerine, Dosya menüsünde, Kopyala'yı ve sonra Ses CD'sinden Kopyala'yı tıklatıp, hangi sürücüden kopyalamak istediğinizi de seçebilirsiniz.
4. Kopyalamak istediğiniz tüm ses dosyalarını tıklatıp seçin. Varsayılan olarak, henüz kopyalamadığınız tüm dosyalar seçilir.
5. Müzik Kopyala'yı tıklatın. Bu, varsayılan olarak dosyayı Belgelerim\My Music klasörüne kopyalar.
Not: Dosyaları kopyaladığınız varsayılan konumu değiştirmek için, bu makalenin "Ses CD'si Kopyalama Seçeneklerini Değiştirme" bölümüne başvurun.Sabit Diskten Müzik CD'sine Ses Dosyası Kopyalama
1. Windows Gezgini'nde, ses CD'sine kopyalamak istediğiniz dosyaları seçin ve sonra da Ses CD'sine Kopyala Web Görünümü görevini seçin.
2. WMP'de, kopyalamak istediğiniz dosyaların şarkı listesinde ve seçili olduklarını doğrulayın.
3. Müzik Kopyala'yı tıklatın.
Not: .wma, .mp3 ve .wav dosya türlerini bir ses CD'sine kopyalayabilirsiniz.Ses CD'si Kopyalama Seçeneklerini Değiştirme
1. Windows Media Player'ı başlatın.
2. Araçlar menüsünde, Seçenekler'i tıklattığınızda, Müzik Kopyala sekmesindeki şu seçenekleri değiştirebilirsiniz:• Müziği Bu Konuma Kopyala:• Değiştir: Bu ayarı, müzik dosyalarını kopyalayacağınız klasörü ayarlamak için kullanın.
• Gelişmiş: Bu ayarı, ses dosyalarının adlandırılma biçimini değiştirmek için kullanın.

• Kopyalama Ayarları:• Dosya Biçimi: Bu ayarı, dosyaları kopyalayacağınız biçimi seçmek için kullanın. Varsayılan olarak Windows Media Sesi (WMA) kullanılır, ancak dilerseniz yüklediğiniz başka bir dosya biçimini de kullanabilirsiniz.
• İçeriği Koru: Bu ayarı, bir CD'den kopyaladığınız parçaların dijital lisans kullanımlarını belirlemek için kullanın. Bir dosyayı lisanslayarak, dosyanın farklı bir bilgisayarda yürütülmesini engellemek yoluyla parça sahibinin telif haklarını korumuş olursunuz.
• Müziği Bu Kalitede Kopyala: Bu ayarı, müziğin kodlanacağı bit oranını ayarlamak için kullanın. .wma dosyalarını, 48 kilobit/ saniye (Kbps) ile 192 Kbps arasında bir bit oranıyla şifreleyebilirsiniz.

Bir önceki yazı Yazdırma Sorun Gidericisi, Windows XP'de yazdırma sorunları hakkında bilgi vermektedir.

Konu Kilitli

"Ses CD'sinden Müzik Dosyası Kopyalama" konusu hakkında etiketler
192 adlarini alm alma almak audio ayarlari bilgisayara bilgisayarda bilgisi bilgisyarima cdaudio cdbilgisayara cdden cddosya cdlerden cdmp3 cdmuzik cdparca cdses cdsi cdsinden cdsini cdsininmuzik cidisi degil deki dekiler den dosn dosy dosya dosyalari dosyalarini dosyasi dosyasini dosyasinin dosyaya dosylarini engelleme files hangi icerigini icerik ile istiyorum kbps kilitli kop koplayalama kopy kopya kopyala kopyalam kopyalama kopyalamak kopyalamayi kopyalamiyor kopyalanir kopyalanmasini kopyalanmayan kopyalanmiyor kopyalarken kopyalayamiyorum kopyalnmayan kopylama korumali lisans lisansi lisansli media medya mozik muzih muzik muzikdosyasi muzikleri nasil orjinal parca parcalarini parcasi player playerda playerden sarki ses sifre sindeki sinden sine sini sorunu surucudur uzerinden waw windows wondows yapilir yasaklama yazilan yukle

Yazdırma Sorun Gidericisi, Windows XP'de yazdırma sorunları Önceki | Sonraki Microsoft Windows XP tabanlı bir bilgisayara yeni bir donanım aygıtı veya yeni yazılım
Saat: 18:00 - Webmaster Forumu - Rss - Arşiv
İletişim Bilgileri, Contact Us, Kullanım Sözleşmesi, Gizlilik