webmaster
 
Cevapla
09-02-2008 17:16:58
 

İnternetten AÖF Arapça derslerine büyük ilgi!

Açıköğretim Fakültesi İlahiyat Önlisans Programı hayat boyu eğitim anlamında hem yükselmek isteyen devlet memurlarının hem de bir taraftan çalışıp diğer taraftan üniversite okuyan gençler için büyük bir fırsat.

Zira hem üniversite diploması alabiliyorlar hem de akademik açıdan yükselme şansı yakalıyorlar.

Uzaktan öğrenim gören öğrencilere Arapça destek dersleri anlamında Onlinearabic.net AÖF İlahiyat Önlisans Arapça destek dersleriyle sınıf geçmeyi kolaylaştırıyor.

Sitede AÖF İlahiyat Önlisans Arapça destek dersleri internet üzerinden görüntülü ve sesli olarak veriliyor. Ayrıca sitede bulunan her üniteye ait deneme sınavları öğrencileri sınava hazırlayarak başarılarını yükseltmelerine yardımcı oluyor.

AÖF İlahiyat Önlisans Arapça destek dersleri (demo) görüntülü olarak sayfasından izleyebilirsiniz.

Yıllık üyelerine “Sınıf Geçme Garantisi” veren Onlinearabic.net’in, derslerine kayıtlı öğrencilerine AÖF Arapça derslerinde sınırsız - esnek zamanlı ders izleme ve çalışma imkanı sağlaması da büyük bir avantaj olarak kendini gösteriyor.

Bir önceki yazı AÜ'den bir ilk hakkında bilgi vermektedir.

Cevapla

"İnternetten AÖF Arapça derslerine büyük ilgi!" konusu hakkında etiketler
acik acikogretim aof aofarapca arapca avantajlari bir buyuk calis calisarak deneme ders dersi dersine dersleri derslerine egitimi gecmek goruntulu icin ilahiyat ilgi imkanlari internette internetten internettenaof lahiyat lisans netten ogretim onlinearabic onlisans ozet ozetii ozetler pro programi sitesi ucretsiz uzaktan

AÜ'den bir ilk Önceki | Sonraki Özcan'dan üniversite tanımı
Saat: 07:08 - Webmaster Forumu - Rss - Arşiv
İletişim Bilgileri, Contact Us, Kullanım Sözleşmesi, Gizlilik