webmaster
 
Cevapla
18-11-2012 18:05:02
 

Hadise ve Murat Boz Ilişkiye Başladı Sinan Akçıl Twitterdan Soru Yağmuruna Tutuldu

18/11/2012 17:03


HADİSE VE MURAT BOZ’UN YENİ BİR AŞKA YELKEN AÇTIKLARI VE TAZE BİR İLİŞKİ İÇİNDE OLDUKLARI İLERİ SÜRÜLDÜ! PEKİ SİNAN AKÇIL TWİTTER’DA BU HABERE NE YORUM YAPTI?

O Ses Türkiye yarışmasının iki jüri üyesi Hadise ve Murat Boz iddialara göre çok taze bir ilişki içerisinde…

İlişkilerinin çok başında oldukları konuşulan Hadise ve Murat Boz’un birbirlerini tanıma döneminde oldukları ve bu yüzden aşklarının duyulmaması için oldukça yoğun bir çaba harcadıkları iddia edildi.

Bu arada Murat Boz’la aşk yaşadığı ileri sürülen Hadise’nin eski sevgilisi Sinan Akçıl, iddialar sonrasında fanları tarafından soru yağmuruna tutulunca, twitter profilinden şu açıklamayı yaptı:

“SAYFAMİ BAZI SORULARLA DOLDURMUŞSUNUZ CAN ORDULARIM AMA BUNLAR GERÇEKTEN BOŞ GÜNDEM... 5 ŞEHİDİMİZ VARKEN,BANA ÇAKMA SİNAN AKCIL VE YA HAYATIMI TAKLİT ETMEYE ÇALIŞAN KİŞİLERLE İLGİLİ SORULAR SORMAYIN LÜTFEN.. I LOVE U’’

Ortalığı karıştıran +++++ iddianın perde arkasında yaşananlar bu akşam saat 22:30’da TVEM’de yayınlanan Sobeledik’te ekrana gelecek!

TVEM’i, aşağıdaki frekanslardan izleyebilirsiniz;
DIGITURK 63
D-SMART 92
TURKSAT 2A 11968 V 275000
TELEDÜNYA 112
TİVİBU 48

Bir önceki yazı Kamil Sönmez 45'inci Sanat Yılını Kutladı hakkında bilgi vermektedir.

Cevapla

"Hadise ve Murat Boz Ilişkiye Başladı Sinan Akçıl Twitterdan Soru Yağmuruna Tutuldu" konusu hakkında etiketler
2012 aciklamalari aciklamasi akcil akcildan akcilin album aralarindaki arasindaki ask aski asklarinin attigi ayda basladi bir boz bozu cikdi dedi etmesi girmsmidir hadi hadin hadise hadisenn iddiasina ile iliski iliskileri iliskisi iliskisine iliskiye juri murat nin nle oku olan oses pozisyon ses sinan ski taklit turkiye tweet twitter yapti yeni yorum

Kamil Sönmez 45'inci Sanat Yılını Kutladı Önceki | Sonraki Fazıl Say Alanya'da Konser Verdi
Saat: 14:17 - Webmaster Forumu - Rss - Arşiv
İletişim Bilgileri, Contact Us, Kullanım Sözleşmesi, Gizlilik