webmaster
 
Konu Kilitli
24-11-2007 15:20:21
 

Resmi Karikatüre Çevirme...

Karikatür yapmak istediğimiz resmi açalım.Filter>Artistic>>Poster Edges yapalım ve benim girdiğim değerleri girelim.


Daha sonra layerımızın kopyasını layer üzerine sağ tıklayıp duplicate layer diyelim. Çoğalttığımız layera Filter>Artistic>>Cutout yapıp aşağıdki değerleri uygulayın.Şimdi de Layer mode unu Linear Dodge olarak ayarlıyoruz.Filter>sketch>>photocopy yapıp aşağıdaki değerleri girelim.Ve resmimiz artık karikatür haline gelmiştir.


PÜF: Bu tarz çalışmalarda mutlaka verdiğim değerleri girmek zorunda değilsiniz. Uyguladıktan sonra istediğiniz sonucu vermiyorsa değiştirip olumlu sonuç alana kadar deneyebilirsiniz.

Bir önceki yazı 566 tane Türkçe Font hakkında bilgi vermektedir.

Konu Kilitli

"Resmi Karikatüre Çevirme..." konusu hakkında etiketler
ariza basit big caricature cartoon cevi cevir ceviren cevirin ceviririm cevirme cevirmek donustr donustur donusturen donusturme donusturmee donusturmek fotograf fotografi fotografini fotograflara fotograflari fotograflarinizi fotolar fotolari fotonu fotoshop fotosopta fotoyu hali haline ile interuzerinden istedigin kapak karakaleme karakature kareler kari karikat karikatur karikature karikaturecevirme karikaturunu karukature katur kature kendi koyma MLERI nasil normal online photosahop photoshop photoshopla photoshopta poster postere profil program programi reimleri resi resim resimden resimi resimlerden resimleri resimlerini resimlerinizi resme resmi resmimi resmimizi resmine resmini resminin resminizi rme rmek rmeme rmerme rvi site siteler siteleri sitesi siteye sketch telekom u00e7evirme u00fcre u0131 vektorel web yap yapilir yapma yapmak

566 tane Türkçe Font Önceki | Sonraki Fotoğraflara Photoshop ile Retro Görüntüsü Kazandırın
Saat: 02:22 - Webmaster Forumu - Rss - Arşiv
İletişim Bilgileri, Contact Us, Kullanım Sözleşmesi, Gizlilik