webmaster
 
›
Konu Kilitli
13-01-2011 17:33:48
 

YouTube videolarını MP3'e dönüştürün

YouTube videolarını MP3'e dönüştürün.

YouTube 'dan başka bir yerde bulamadığınız şarkıları MP3'e çevirmek isteyenlere ilaç gibi 5 araç...

YouTube'un barındırdığı milyonlarca video arasında başka hiçbir yerde kolay kolay karşılamayacağınız müzik parçaları da yer alıyor. Eğer bu parçaları internete bağlı değilken de dinlemek istiyorsanız bu şarkıları kolayca indirebilir ve MP3'e dönüştürerek dilediğiniz zaman dinleyebilirsiniz. İşte bu konuda size yardımcı olabilecek bazı araçlar...


Ücretsiz üyelik gerektiren FetchMP3, dilediğiniz YouTube videosunu kalitesini belirterek indirmenizi sağlıyor. Bu sırada ücretsiz üyeliğin sağladığı avantajla diğer kullanıcılar tarafından son indirilen videoların hangileri olduklarını da görebiliyorsunuz. FetchMP3 ayrıca tercih eden kullanıcılar için bir de Firefox eklentisi sunuyor.


YouTube'daki parçaları MP3'e dönüştürmek için en pratik yöntemlerden biri sunan HDDownloader, ufak bir bookmarklet ile tek tıklama ile istediğiniz parçayı indirmenizi sağlıyor. Bunun için tek yapmanız gereken HDDownloader bookmarklet'ini tarayıcınızın araç çubuğu üzerine sürükleyip bırakmak.


MP3'e dönüştürdüğünüz parçanın ses ayarını yapabilme, mono ve stereo arasında tercihte bulunabilme gibi imkanlar sunan ClipConverter bu alandaki en iyi araçlardan biri. Parçanın bitrate'ini, ID3 etiketlerini, albüm bilgisini gibi ek verileri de eklemenize olanak sunan ClipConverter, aynı sayfa üzerinden parçayı doğrudan indirmenize de olanak veriyor. Bu faydalı araç ayrıca YouTube videolarını sadece MP3 olarak değil, MP4, FLV ve AVI olarak da indirmenize olanak sağlıyor.


Oldukça basit bir ara birime sahip olan YouTube-mp3, adından da anlaşılabildiği çok fazla seçenekle kafanızı karıştırmadan sadece söz verdiği şeyi, yani YouTube videolarını MP3'e dönüştürmeyi sağlıyor.


Tek bir sayfadan e-posta adresinizi kullanmanıza gerek kalmadan dilediğiniz YouTube videosunu, farklı dosya formatlarında kaydetmenize olanak veren MediaConverter aynı zamanda Facebook videolarını da indirmenize olanak tanıyor. Bir de ücretsiz Firefox eklentisi bulunan MediaConverter'ın en büyük sorunu ise günde sadece 5 dosya dönüştürme kısıtlamasına sahip olması.
Kaynak: CHIP Online

Bir önceki yazı Windows'u Mac'e çevirin; İndirin! hakkında bilgi vermektedir.

13-01-2011 17:49:18
 
teşekkürler paylasım için

13-01-2011 17:53:41
 
Alıntı:
teşekkürler paylasım için
Rica ederim.

Bir de bu site var:

15-01-2011 01:51:39
 
teşekkürler =)

15-01-2011 03:11:03
 
Alıntı:
teşekkürler =)
Rica ederim.

Konu Kilitli

"YouTube videolarını MP3'e dönüştürün" konusu hakkında etiketler
bir cevi cevir cevirme cevirmek cevirmeu clipconverter daki dondurme donustur donusturdu donusturemiyorum donusturen donusturme donusturmeyi donusturmuyor donusturu donusturucu donusturup edonusturme eklentisi facebok facebook formatina hangisi her ile indirilen indirilenleri indirirken indirme inen mozilla mozilladan mp3 mp3e neden niye parcalari parcalarini parcayi program programi programsiz rrr sarkilari sarkilarini sarkiyi sayfada site siteden sitesi toolbar vedio video videolari videolarini videoyu vidyo webmaster yotube youtube youtubeden youtubeindirilen youtubemp3 youtubeyi YOUTUBMB3 youtubmp3

Windows'u Mac'e çevirin; İndirin! Önceki | Sonraki Youtube video indirme programı - Free YouTube Download
Saat: 04:13 - Webmaster Forumu - Rss - Arşiv
İletişim Bilgileri, Contact Us, Kullanım Sözleşmesi, Gizlilik