webmaster
 

Cevapla
4 Hafta Önce
 

Aykut Otel

Aykut OTEL 2003 yılında, 21. Dönem Hatay MİLLETVEKİLİ Hakkı OĞUZ AYKUT tarafından, yeniden yapılandırılarak, siz değerli misafirlerin hizmetine sunulmuştur. Aykut OTEL 2 yıldızlı Hatay İlinin İskenderun ilçesinde 2 yıldızlı bir oteldir. Otelimizde 45 oda ile 88 yatak kapasitesi bulunmaktadır.İskenderun ilçesinde yer almakta olan otelimiz siz misafirlerimizin istekleri doğrultusunda her zaman hizmetlerini en üst safhalara çıkarmıştır.

Otelimiz 24 saat sıcak su hizmeti, sınırsız 7/24 Wifi hizmeti ve açık kahvaltı hizmeti sunmaktadır. denildiğinde sayılı otellerde arasına yer alan AYKUT OTEL, İskenderun sahiline 200 metre uzaklıkta, şehrin göbeğinde, gitmek istediğiniz her yöne yürüme mesafesindedir. İki kişilik, tek kişilik ve 3 kişilik odalar ile siz misafirlerimize hizmet etmektedir. Temizliği ve titizliği ön planda tutan Aykut OTEL PALAS siz değerli müşterilerimiz için konforlu bir ortam sağlamayı amaç edinmiştir.

Otelimizde, kahvaltı servisi, 24 saat oda servisi, 24 saat sıcak su, restoran, gibi hizmetlerimizde mecvut olup, nin en iyileri arasına girmek için çaba göstermektedir. Amacımız siz saydı değer müşterilimizin evlerinin rahatlığında sıcak bir otel sunmak.

Cevapla

Yapı Türk | Mühendislik Mimari Gayrimenkul İş Güvenliği İnşaat Sektör geriÖnce | Sonra ileri Film Izleme Sitesi
Benzer Konular - Aykut Otel


Saat: 09:14 - Webmaster Forumu - Arşiv
İletişim Bilgileri, Contact,Kullanım Sözleşmesi, Gizlilik