webmaster
 

Cevapla
3 Hafta Önce
avg
avg offline
 

Ves Turizm Seyahat Acentesi

Ves Turizm seyahat acentesi 1999'dan günümüze Yurt içi, Yurt dışı birçok tur organizasyonu yapmış Ankara kökenli bir turizm acente sidir. Günümüzde organizasyonlarına devam ederken sürekli büyüyen yapısıyla fuar organizasyonları, uçak bileti, otel, organizasyon gibi birçok alanda bünyesine yenilikler katmıştır.

Ankara’nın 1999’dan beri en çok bilinen acentesi olan Ves turizm Karadeniz turları, Balkan Turları ve Yurt dışı Turları ile ön plana çıkmaktadır. Müşteri odaklı çalışan seyahat acentesi memnuniyet oranı yüksek olmakla birlikte Ankara halkının en çok tercih ettiği firmalar arasındadır.

Ves turizm seyahat acentesi müşterilerine birçok kolaylıkta sunmaktadır. Android Google Play Store üzerinden erişebileceğiniz “VES” adılı uygulamayı cep telefonunuza indirerek anlık indirimlerden ve fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Mobil uygulama üzerinden tur tercihinizi yaparak uygulama üzerinden tur organizasyonu ve satın alma işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda İnternet sitesi üzerinden tur organizasyonu ve satın alma işlemleri yapabilirsiniz.
Sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edin Ves Turizm.Web Sitesi :

Cevapla

İş Fikirleri Sitesi geriÖnce | Sonra ileri Restbet Sitemize Bekleriz
Benzer Konular - Ves Turizm Seyahat Acentesi


Saat: 05:42 - Webmaster Forumu - Arşiv
İletişim Bilgileri, Contact,Kullanım Sözleşmesi, Gizlilik