webmaster
 
Cevapla
28-07-2012 00:02:15
 

Google Chrome SSL Hatası

Google chrome ile https'li herhangi bir sunucuya girmeye çalıştığımda ssl hatası alıyorum. Çoğunda "yine de devam et" deyip işime devam ediyorum ama Google Analytics ve Adwords'e hiç giremiyorum bu yüzden.

Bu sorunu yaşayan var mı?

Bir önceki yazı Opera tarayıcısı yükle hızlı internet keyfini çıkar hakkında bilgi vermektedir.

29-07-2012 11:35:47
 
Bilgisayarınızın saat ve tarih ayarlarını kontrol ediniz.
Güncel olup olmadığına bakınız.

12-08-2012 01:34:24
 
Alıntı:
Bilgisayarınızın saat ve tarih ayarlarını kontrol ediniz.
Güncel olup olmadığına bakınız.
Bu olayla bende çok karşı karşıya kalıyorum 2005 kadar kayabiliyor tarih Chromede seni geçmişten gelen bir canlı gibi algılıyor .

Cevapla

"Google Chrome SSL Hatası" konusu hakkında etiketler
aliyorum almak ayari ayarlari baglanyi bozuk calisirken calistigimda charome chorem choreme chorm chorme chorome chorum chromda chrome chromeda chromede chromeden chromium cogu cozumleri crohome crome cromede demek devam devamli diyor eklenti facebook facebooka favicon ggogle giremem girememe giremiyorum girerken girilmiyor girince giris girmeye girmiyor gogle goole guvenlik haatasi harasi hata hatalari hatalarini hatas hatasi hatasiatasi hatrasi hatsi her ile indir inede iptal kayabilme mus nedir plesk resiler resim saat sertifikasi sifre sifresi site sitede siteler sitelerde sitelere siteye siteyi sll sls sorunu sskl ssl ssl hatası tarayici tarayicida tarayicilarda tarih tobb tum ult uyarisi veriyo veriyor yenileme yine yinede yinene ytics yukleme

Opera tarayıcısı yükle hızlı internet keyfini çıkar Önceki | Sonraki Youtube Durmadan Donuyor
Saat: 23:53 - Webmaster Forumu - Rss - Arşiv
İletişim Bilgileri, Contact Us, Kullanım Sözleşmesi, Gizlilik