webmaster
 
›
Cevapla
15-03-2012 19:50:49
 

Bir Tweet Nasıl Silinir

Yazdığınız ve gönderdiğiniz bir tweeti kolayca silebilirsiniz. Ana sayfanızda veya profil sayfanızda kendi tweetlerinizden birinin üzerine geldiğinizde birkaç seçenek belirdiğini göreceksiniz.
Twitter güncellemelerinizden birini silmek için:

  1. 'a giriş yapın
  2. Profil sayfanıza gidin
  3. Silmek istediğiniz tweeti bulun
  4. Fare ile mesajın üzerine gelin ve "Sil" seçeneğine tıklayın.
İşte oldu! Silinmiş tweetlerin ara sıra Twitter arama sonuçlarında görülebileceğini unutmayın. Zamanla tamamen yok olacaklardır.

Tweetleri gruplar halinde veya toptan silmek için bir yöntem bulunmamaktadır. Eğer kullanıcı adınızı kaybetmeden "yeni bir başlangıç" yapmak istiyorsanız, bunun en iyi yolu geçici bir kullanıcı adıyla geçici bir hesap açmak, sonra da şu anki hesabınızla geçici hesabınız arasında kullanıcı adı değişikliği yapmaktır. Lütfen detaylı bilgi için makalesine göz atın.

Bir önceki yazı Tweetlerime Nasıl Video Eklerim hakkında bilgi vermektedir.

Cevapla

"Bir Tweet Nasıl Silinir" konusu hakkında etiketler
adima alinir ama ana baska baskasinin bir bulma butun cikmiyor eski fazla gelen giris gonderdigim gonderilen hakkinda hesabi irtersayfasindan ismini iyi kadirilir kaldirabilirim kaldirilir kaldirma leri mail mesaji mesajlari nasil neden nerden nereden nin ninin olur retwitlerde sayfadaki sayfaya sayisi secenegi sectigim sil silebilirim silememek silemiyorum silerim sileriz silersem silersen silersin silindi silinebilir silinen silinince silinir siliniri siliniyor silinmemesi silinmeyen silinmez silinmiyor silinri silip silme silmek sini sinin toplu tum tvetleri tvitleri tvitterdeki tvittirdeki tweet tweeti tweetini tweetle tweetler tweetlerden tweetleri tweetlerin twetler twir twit twitertwit twiti twitim twitler twitleri twitt twitter twitterda twitterdaki twitterdan twitterde yazdigi yazdigini yazilan yazmak yok

Tweetlerime Nasıl Video Eklerim Önceki | Sonraki Etkinlik ve Etkileşimler Sekmeleri Hakkında
Saat: 02:30 - Webmaster Forumu - Rss - Arşiv
İletişim Bilgileri, Contact Us, Kullanım Sözleşmesi, Gizlilik