webmaster
 
›
Cevapla
15-03-2012 19:54:45
 

E-posta Adresimi Doğrulayamıyorum

E-posta doğrulama işlemi başka kişilerin e-posta adresinizi kullanarak bir Twitter hesabı açmalarını engelleyen önemli bir güvenlik önlemidir. Eğer e-posta adresinizi doğrulamanız gerekiyorsa twitter.com'a giriş yaptığınızda aşağıdaki örnekte olduğu gibi sarı bir uyarı mesajı göreceksiniz. E-posta adresinizi nasıl doğrulayacağınızı öğrenmek için adım adım talimatlara ihtiyacınız varsa lütfen bu makaleye göz atın:
E-posta adresinizi doğrulamada sorun mu yaşıyorsunuz?

1. Eğer doğrulama e-postası elinize ulaştıysa ama mesajda yer alan bağlantıya tıklayamıyorsanız, lütfen bağlantının tamamını kopyalayın ve tarayıcınızda yeni bir pencere açarak buraya yapıştırın. Veya aşağıda gösterilen sarı uyarı mesajında yer alan "Doğrulamayı yeniden gönder" bağlantısına tıklayın. Tekrar denemeniz için size yeni bir bağlantı göndereceğiz.

2. Eğer doğrulama e-postası elinize ulaşmadıysa, lütfen:
  • E-posta hesabınızın junk dosyasını ve spam filtrelerini kontrol edin.
  • E-posta adresinizi Twitter'a doğru girip girmediğinizi kontrol edin.
  • Twitter hesabınıza giriş yapın ve "Doğrulamayı yeniden gönder" bağlantısına tıklayarak e-postayı bir kez daha göndermeyi deneyin. Bu bağlantı 'da yukarıda göreceğiniz sarı uyarı alanında yer alacak.
  • Eğer birden fazla e-posta adresine sahipseniz, Twitter hesabınızla başka bir e-posta adresini ilişkilendirmeyi deneyin.
3. Eğer doğrulama e-postası hala elinize ulaşmıyorsa:
  • Birkaç gün bekledikten sonra bir kez daha "Doğrulamayı yeniden gönder" bağlantısına tıklamayı deneyin. Hesabınızı oluşturduğunuzda bu e-postayı size hemen gönderiyoruz fakat e-posta sağlayıcınız bizden gelen e-postaları geçici olarak engelliyor olabilir veya e-postanın iletilmesi gecikebilir.
  • Büyük bir e-posta sağlayıcısı kullanın. Bu tip adreslere iletimimiz daha tutarlıdır. Belli başlı ücretsiz e-posta servislerinden birine ait yeni bir e-posta hesabı oluşturabilirsiniz. Twitter'dan gönderilen e-postaların , veya gibi e-posta servislerine hemen hemen her zaman başarıyla iletildiğini söyleyebiliriz.
  • Twitter'dan gönderilen e-postaların elinize ulaşmama sebepleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen e-posta iletimiyle ilgili göz atın.
  • Sorununuz hala devam ediyorsa lütfen daha fazla yardım için .
E-posta adresinizi doğrulamazsanız ne olur?

E-posta adresinizi doğrulamazsanız Twitter'dan e-posta yoluyla gelecek güncellemeleri (yeni bir takipçiniz olduğunda, biri size Direkt Mesaj gönderdiğinde veya bir şifre sıfırlama e-postası talep ettiğinizde gönderilen e-postalar gibi) alamazsınız. Ayrıca e-posta adresinizi doğrulayana kadar Twitter'ın diğer bazı özelliklerine kısıtlı erişim sağlarsınız.

Bir önceki yazı E-posta Hesabıma Artık Erişimim Yok hakkında bilgi vermektedir.

Cevapla

"E-posta Adresimi Doğrulayamıyorum" konusu hakkında etiketler
acarak adres adresi adresim adresimde adresimi adresine adresini adresleri ait alan almadan almak ama asagida baglanti baglantida baglantinin baglantisina baglantiya baska biden bir buraya demek denemeniz dogrula dogrulama dogrulamak dogrulamayi dogrulamiyor dogrulatma dogrulayamiyorum eger elinize engellemesi eposta erisebilmek face facebook facebookta facede fazla gelmiyor gerek gonder gonderecegiz gonderildi gosterilen hangi hesabi hesabini junk kopyalayin kullandigim lutfen mail mesajda mesaji mesajinda nasil nerde onayla onaylama ornegi ornek ozklerine pencere posta postadaki postalari postama postami postandaki postasi postasinin postaya sari sifirlama sifre size sorun tamamini tarayicinizda tekrar tiklama tiklayamiyorsaniz tiklayin tum twite twitter twitterin ulastiysa unuttum uyari uyarisi var yapistirin yardim yeni yeniden yer

E-posta Hesabıma Artık Erişimim Yok Önceki | Sonraki Hesabım Askıya Alındı
Saat: 18:43 - Webmaster Forumu - Rss - Arşiv
İletişim Bilgileri, Contact Us, Kullanım Sözleşmesi, Gizlilik