webmaster
 
›
Cevapla
16-03-2012 21:59:10
 

Kullanıcı Adı Seçmek: İpucu ve Taktikler

Kullanıcı adınız, takipçilerinizin size @yanıt, sizden bahseden bir tweet veya direkt mesaj gönderirken kullandıkları Twitter isminizdir.
Aynı zamanda Twitter profil sayfanıza giden bir bağlantıdır. Kaydolduğunuzda size kullanıma hazır birkaç isim önerisinde bulunacağız ama kendinize en uygun kullanıcı adını seçmekte özgürsünüz.
Not: Dilediğiniz zaman hesap ayarlarınıza giderek kullanıcı adınızı değiştirebilirsiniz. Bunun için kullanımda olmayan yeni bir kullanıcı adı seçmeniz yeterli.
Kullanıcı adları en fazla 15 karakter uzunluğunda olmalıdır ve marka ismi karışıklığı yaratmaması için "admin" ve "twitter" sözcüklerini içeremezler.

Bir önceki yazı Nasıl Hesap Oluşturulur hakkında bilgi vermektedir.

Cevapla

"Kullanıcı Adı Seçmek: İpucu ve Taktikler" konusu hakkında etiketler
adi adilari adim adiniz adlaari adlar adlari adlariiii adlariri adlaro adlatri adli ayni cok daki degi degisik farkli gonderen guncel icin ikullanici isim isimle isimler isimleri isimlerle isimser ismi ismler iyi karakterli kulaanici kulalnici kulanici kullaici kullanaci kullanci kullani kullanici kullaniici kullanima kullanimda kullanimi kulllanici nasil olmali olmayan orijinal orjinal populer profil secerken secme secmek size super taktikler ter tiwitter tter tweet tweeter tweetr twet tweter twetter twi twiit twit twiteer twiter twiterda twiterde twitler twitter twittera twitterda twitterdaki twitterde twittere twitteri twittter unlu uye uygun uykun yeni

Nasıl Hesap Oluşturulur Önceki | Sonraki İpucu: E-posta Adresinizi Girerken
Saat: 21:37 - Webmaster Forumu - Rss - Arşiv
İletişim Bilgileri, Contact Us, Kullanım Sözleşmesi, Gizlilik