webmaster
 
›
Cevapla
06-04-2013 12:26:21
 

Twitter İfadeleri Yüz İşaretleri Sembolleri Simgeleri Nasıl Yapılır

Sosyal paylaşım sitelerinde ve online konuşma ortamlarında insanların jest ve mimiklerini yansıtan semboller çok rağbet görüyor. Facebook ve MSN gibi ortamlarda bazı tuş kombinasyonları ile bu smileyleri çıkarmak mümkün. Ancak Twitter yüz ifadeleri ve Twitter smileyleri için bu mümkün olmuyor. Bu yazımızda Facabook’ta yüz ifadeleri nasıl yapılır konusundan ziyade twitter smileyleri üzerinde duracağız. Twitter yüz ifadeleri diğer ortamlarda olduğu gibi otomatik çıkmadığı için biraz sorun olabilir. Twitter yüz ifadeleri nasıl yapılır? Twitter ifadeleri diğer ortamlarda olduğu gibi otomatik çıkmadığından kopyala yapıştır şeklinde kullanmak bir yöntem olabilir. Twitter yüz ifadeleri bu nedenle biraz sorun olabiliyor.

Twitter gülümseme nasıl yapılır? Yazılarımız içinde kullanmak istediğimiz twitter smileyleri için farklı bir kaynağa ihtiyaç duyuyoruz. Twitter ücretsiz ifadeler olan bazı genel ifadeleri sizlerle paylaşacağız. Twitter yüz ifadeleri tweetlerinizin daha da sempatik ve anlam kazanmasında yardımcı olacaktır. Twitter yüz ifadeleri nasıl yapılır videolu anlatım ile de size yardımcı olmaya çalıştık. Twitter smileyleri nasıl yapılır resimli ve şekilli anlatımımızın da size yardımcı olmasını umuyoruz. Twitter yüz ifadeleri ile ilgili daha fazla paylaşımı da ilerleyen yazılarımızda sizinle paylaşacağız.

Twitter yüz ifadeleri, Twitter işaretleri, Twitter simgeleri ve sembolleri nasıl çıkartılır? Twitter’da yüz ifadeleri Tweet’e nasıl eklenir? Twitter’da Facebook ve MSN’de alıştığımız gibi yüz ifadeleri kısa yol tuşları ile yapılamıyor. Örneğin iki nokta üst üste koyup ardından parantez kapattığınızda Twitter sitesinde bu ifade otomatik olarak gülen yüz haline gelmiyor. Ancak bu durum tweetlerinizin içinde özel ifadeler ve işaretler kullanılamayacağı anlamına gelmiyor. Sizlerle paylaşmış olduğunuz ifadeleri ve özel simgeleri, Twitter yüz ifade ve işaretlerini kopyalayarak, tweetlerinizin içine yapıştırırsanız Twitter’da kolaylıkla kullanırsınız.

Bu tablomuzda sizlerle Twitter için kalp, Twitter gülen yüz ifadesi, Twitter üzgün yüz ifadesi, Twitter nota simgesi, Twitter müzik simgesi, Twitter güneş sembolü, Twitter tik sembolü, Twitter dolar işareti, Twitter Euro işareti, Twitter Sterlin işareti, Twitter telefon simgesi, Twitter nükleer işareti, Twitter satranç taşları, küçüktür, büyüktür, kar tanesi, tm gibi işaretleri sunuyoruz.

Twitter Yüz İfadeleri ve İşaretleri


♥ ☺ ♬ ☻ ☹ ✉ ☼ ✩ ♨ ♫ ☁ ☂ ☃ ☎ ✔
☛ ☚ ✂ ✎ ☪ ✁ ✃ ✡ ☢ ❥ ❂ © ® ™ €
¥ £ ƒ $ ∑ « » ≤ ≥ * § & ≈ ß ◊
√ µ ¶ † • ≠ å ø π ı % æ Æ œ ¿
♈ ♉ ♊ ♋ ♌ ♍ ♎ ♏ ♐ ♑ ♒ ♓ ☬ ☫ ☨
♙ ♟ ♔ ♕ ♖ ♗ ♘ ♚ ♛ ♜ ♝ ♞ ♅ ♇ ♆
☭ ☮ ☯ ☥ ✖ ❁ ❀ ✿ ✾ ✽ ✺ ✵ ☒ ☑ ☠

Twitter üzerinde kullanacağınız bu ifade ve simgelerden bazıları sizin bilgisayarınızda anlamsız şekiller ya da boş kareler olarak görünüyorsa bunun sebebi kullandığınız browser’ın dil kodlama ayarıdır. İnternet tarayıcınızın dil kodlama ayarlarını menüden Unicode olarak seçerseniz sorun aşılır.

Bir önceki yazı Twitter Türkçe Nasıl Yapılır – Twitter’ı Türkçe Kullan hakkında bilgi vermektedir.

Cevapla

"Twitter İfadeleri Yüz İşaretleri Sembolleri Simgeleri Nasıl Yapılır" konusu hakkında etiketler
adi anlamlari facebook ifadeler ifadeleri ile ilgil instagram instagramda instagramdaki isaretler isaretleri klavyede kucuk kullanici msnde nasil sekilli semboller sembolleri simge simgeler simgeleri takim twitter yapilir yapiliyor yuz

Twitter Türkçe Nasıl Yapılır – Twitter’ı Türkçe Kullan Önceki | Sonraki Retweet Nedir? Nasil Yapilir? Neden Yapmalisiniz?
Saat: 10:44 - Webmaster Forumu - Rss - Arşiv
İletişim Bilgileri, Contact Us, Kullanım Sözleşmesi, Gizlilik