webmaster
 
›
Cevapla
06-04-2013 12:32:27
 

Twitter Ücretli Mi, Ücretsiz Mi, Paralı Mı?

Bazı internet sitelerinde twitter ücretli olacak, Twitter ücretli oluyor mu, Twitter paralı mı, ücretlimi gibi haberlere rastladım. Twitter herne kadar yaygın bir sosyal ağ olmasa da, aktif Twitter kullanmayanların kafalarında bu anlamda soru işaretleri oluşabiliyor. Cevap olarak şunu ifade edebilirim, Twitter’a kayıt olmak da, Twitter’ı kullanmak da tamamen ücretsiz. Aynen Facebook gibi Twitter da ücretsiz yayın yapan bir internet sitesi.

Ancak cep telefonundan Twitter kullanma durumu farklı olabilir. Cep telefonundan Twitter kullanacak olanlar için 0.facebook gibi 0.twitter.com gibi internet hizmeti mevcut değil. Ancak Turkcell, Vodafone ya da Avea bazı kampanyalarında sınırsız Facebook ve Twitter kullanımı sunmaktalar. Twitter’ı dediğimiz gibi internetten kullanmak ücretsiz. Cep telefonu tarifeniz için de ücretli mi ücretsiz mi bunu operatörünüzü arayarak sorarsanız daha iyi olur. Operatörden operatöre ve tarifeden tarifeye farklılık gösterebilmektedir.

Bir önceki yazı Retweet Nedir? Nasil Yapilir? Neden Yapmalisiniz? hakkında bilgi vermektedir.

06-04-2013 12:40:00
 
Facebook twittera nazaran paralı hocam.

Cevapla

Retweet Nedir? Nasil Yapilir? Neden Yapmalisiniz? Önceki | Sonraki Twitter’da TT, Twit, FF ve RT Nedir, Anlamı Açılımı Nedir
Saat: 07:09 - Webmaster Forumu - Rss - Arşiv
İletişim Bilgileri, Contact Us, Kullanım Sözleşmesi, Gizlilik