webmaster
 
Konu Kilitli
19-02-2008 14:05:52
kadınca
 

Google Toolbar Nedir ?

Google Toolbar Nedir ?
Google Toolbar, Google arama motorunun bilgisayarınızda kullanabileceğiniz, genelde internet explorer eklentisi olan bır arama aracıdır (programı). Google Toolbar 'da bulunan arama kutucuğuna yazacağınız kelimeler direkt olarak Google' da aratılır. Böylece internette gezinirken istediğiniz anda arama yapabilirsiniz.


Google Toolbar' ın tek başarısı bu değil. Aynı zamanda bir sitede gezerken o sitenin PageRank'ını (PR) da gösteriği için Arama Motoru Optimizasyonu ıle uğraşanlar için vazgeçilmez bir araçtır. Yeni versiyonunda Popup Blocker önleyici de entegre edildiği için sürekli can sıkan ve istenmeden açılan Popup Pencereler için iyi bir çözüm.

Google Toolbar , resmi olarak Internet Explorer için geliştirilmiştir. Ama sonradan Mozilla ve Firefox için geliştirilen sürümlerini de bulmak mümkün.

Bir önceki yazı SERP Nedir ? serp kavramı hakkında bilgi vermektedir.

19-12-2009 02:59:01
 
Paylaşım için teşekkürler.

Konu Kilitli

"Google Toolbar Nedir ?" konusu hakkında etiketler
alexa and anergie anlami arac aracidir arama baby bar bedir bilgisayarinizda bir chrome contact cubugu daks demek demektir dir edilir eklentisi energy explorer exploror firefox for genelde geogle googl google googltoolbar gool goole gppgle hangisi iminent inbox indir interexplorer interte intertoolbar iptal ise iyi kaldirilir kullanabileceginiz kullanamiyorum kurtulurum load msn nasil nedemek neden nedi nedir nedir4 nedirt nedr nedsr new notification notifier nun olan onleyici ozel picasa pop program programi sozlugu startnow talboor talbor tolbar toll tollbar tooblar tool toolba toolbalr toolbar toolbarnasil toolbarne toolbarnedir toolbars toolbart toolber toolbor tooldbar Tooll tools tooolbar toorbar tulbar turkce webmaster yara yarar yariyor yukleyicisi

SERP Nedir ? serp kavramı Önceki | Sonraki Logo Nedir?
Saat: 11:16 - Webmaster Forumu - Rss - Arşiv
İletişim Bilgileri, Contact Us, Kullanım Sözleşmesi, Gizlilik