webmaster
 
Konu Kilitli
25-02-2008 00:40:40
kadınca
 

Gmail nedir? Ne İşe Yarar?

Gmail, Google’ın ücretsiz web posta hizmetidir. Google arama teknolojisi ile bütünleşik olarak sunulan Gmail, (günden güne artan) 2.600 megabaytın üzerinde saklama alanına sahiptir. Tüm önemli iletilerinizi, dosyalarınızı ve resimlerinizi sonsuza dek saklayabilir, aradığınız herhangi bir bilgiyi bulmak için çabuk ve kolay bir şekilde arama yapabilir ve iletilerinizdeki bilgileri ileti dizilerinin bir parçası olarak görüntüleyerek daha iyi yorumlayabilirsiniz.

Gmail’de, açılır pencereler veya hedefsiz reklam bantları yoktur, sadece küçük metin reklamları vardır. Reklamlar ve ilgili bilgiler iletilerinizle ilişkili olduğu için rahatsız edici olmadıkları gibi, işinize de yarayabilirler.

Gmail, anlık mesajlaşmayı e-posta deneyimiyle birleştirir; böylece çevrimiçi olduğunuz süre içinde arkadaşlarınızla daha yakın bir iletişim kurabilirsiniz. Kullanımı kolay, verimli ve hatta eğlencelidir. Gmail'in e-posta hakkındaki düşüncelerinizi değiştireceğinden emin olabilirsiniz. Gmail, Google’ın e-postaya yaklaşımıdır.

Bir önceki yazı internette merak edilen terimler, ne nedir ? hakkında bilgi vermektedir.

Konu Kilitli

"Gmail nedir? Ne İşe Yarar?" konusu hakkında etiketler
23721 acarken acilir adresi adresleri anlama anlami artiyor ayarlari bakiye cimail cimeil cimeyil cmail deme demek demektir dir elektronik gelir gemail gerekli ghotmail giris gkail gmai gmail gmailde gmaile gmailin gmaille gmailnedir gmal gmasl gmeil gogle grmai hesab hesabi hesabiyla hesap htm ile iletisimde ise isee isi isimize isten kolay kullanilir kullanim kullanimi kullanislimi lyarar mai mail mailnedir meil nasil nedemek nedemektir neden nedi nedifr nedir nedri neise neler nerede neye numarasi oturum posta sitelerde sozlesmesi sozlugu telefda telefon telefonda telefondaki ucretli webmaster yaar yapabilirim yapabilirsin yapar yapilabilir yapilir yapiliyor yara yaradigi yarar yararar yararlari yararr yariyor yazilir yazilmali yerar zaman

internette merak edilen terimler, ne nedir ? Önceki | Sonraki Browser(web tarayıcısı) nedir, ne işe yarar ?
Saat: 17:58 - Webmaster Forumu - Rss - Arşiv
İletişim Bilgileri, Contact Us, Kullanım Sözleşmesi, Gizlilik