webmaster
 
Cevapla
15-01-2012 13:27:35
 

Vodafone Günlük 100 SMS Sadece -2 TL-

Bilgi:
Vodafone lular arası geçerli günlük 100 sms paketi satıyorum İlgilenenler buraya yazabilir yada pm yoluyla benimle irtibata geçebilir.
Ödeme olarak paypal düşünüyorum.Kullanım Koşulları:
Vodafone 5448 kısa numarasına gönderildiğindegünlük 100 sms yükleme talebi alınacak ve yükleme gerçekleştirilecektir. Şifre gönderildiği anda kampanya kapsamında kazanılmış aktif günlük sms hediyesi tanımlı ise ilgili şifreye ait yükleme sıraya alınacak ve aktif hediye süresi bitiminde yüklenecektir. Kampanyaya katılan Vodafone aboneleri tarafından kazanılan Günlük Vodafone içi 100 sms hediyesi yükleme teyit SMS'i geldikten sonra başlayacak olup, 24 saat boyunca kullanılmadığı takdirde geçerliliğini yitirecektir. Günlük VODAFONE içi ücretsiz 100 sms hediyesi sadece Vodafone içi yurtiçi kullanımlarda geçerlidir.Yurtdışı (roaming) kullanımlarda ve Katma Değerli Servislerde geçerli değildir. Kampanya kapsamında hediyelerin tanımlandığı faturalı ve ön ödemeli hatların numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre taşınması, iptali, devri ve ihyasında yüklemesi yapılan tüm Vodafone hediyeleri geçerliliğini yitirecektir. Kazanılan Vodafone hediyeleri devredilemez, başka bir hediyeye çevrilemez, nakit karşılığı talep edilemez. Kazanılan Vodafone hediyeleri sadece Vodafone'dan şifre gönderimi gerçekleştirildiğinde kullanılabilecektir, bu ödüller için farklı bir operatörden yapılan katılımlarda şifrenin anında kazan ödülü geçerliliğini yitirecektir.


Günlük 100 SMS Sadece 2 TL


KAMPANYA 3 AL 2 ÖDE 3 GÜNLÜK MESAJLAŞMA SADECE 4 TL

Bir önceki yazı Paypal Onaylatılacak hakkında bilgi vermektedir.

17-01-2012 15:17:56
 
Güncledir arkadaşlar

16-08-2012 15:23:27
 
ben hemen almak istiyorum bu sms paketini yardımcı olurmusun lütfen?

Cevapla

"Vodafone Günlük 100 SMS Sadece -2 TL-" konusu hakkında etiketler
100 100sms 1oo 2012 212 2tl 5448 aketi aliyor alma almak aninda arasi ayda aylik bedava bir birden dakka dkka gunde gunlik gunluk gunluk100 gunuk haftalik hakki hemen hergun ici ile iptal iptali ismi kadar kalan kaldi kampanya konusma kullanim lik lira liralik liraya lularla mesaj mesajlar mesajlasma msj nasil numara numaralar odofone paket paketi paketleri sadece siniri sms smsms smsten tarihi tek telsim telsimden vadafon vadafonda vadafone vadofane vodafane vodafon vodafona vodafonda vodafone vodafoneda vodafonedan vodafonede vodafonegunluk vodafonelular vodafonelularla vodafonlular vodafono vodarone vodefoe vodefone vodfone vodofen vodofon vodofone vodofono wodafon wodafone wodofone yada yapilacak yapili yapma ypma yukle yukleme yuz

Paypal Onaylatılacak Önceki | Sonraki Turkcell TL Lazım
Saat: 22:52 - Webmaster Forumu - Rss - Arşiv
İletişim Bilgileri, Contact Us, Kullanım Sözleşmesi, Gizlilik