webmaster
 
Konu Kilitli
10-07-2009 16:53:35
 

Banka hesabı açma

Arkadaşlar banka hesabı açmak istiyorum hangi bankayı önerirsiniz. Önerilerinizi bekliyorum.

Bir önceki yazı İE WEb sAyfası Goruntulenemiyor Yardım hakkında bilgi vermektedir.

10-07-2009 17:01:23
 
Bu tip seçimleri çevrenizde ki para alış verişi yaptığınız insanlara göre yapmalısınız. Çünkü biz size iş bankası deriz ama etrafınızdaki bir çok insan yapı kredi kullanıyordur ve para transferinde uğraşmak zorunda kalırsınız. Bundan dolayı en çok iş yaptığınız kişiler hangi bankayı kullanıyor ona bakın ama taki arkadaş bankaları hakkında ki memnuniyet ve şikayetlerini bildirir iseler sizde bilgi sahibi olursunuz. İyi paylaşımlar.

10-07-2009 17:40:19
W-S W-S offline
 
En güzel internet servisini garanti veriyor ama giderek herşeyleri paralı olmaya başladı. Son zamanlarda işbankası havale v.b. ücretleri sıfıra indirdi. Havale ve eft masrafı olmayan ve 6 aylık hesap işletim ücreti garanti gibi 29 tl olmayan (sorma ver parası) bankaları seçmenizi önerebilirim.

10-07-2009 21:59:32
 
Edit. .

11-07-2009 02:18:27
 
eğer sürekli farklı kişiler hesabınıza para yatıracaksa yapıkrediyi tavsiye ederim.İnternet bankacılığını kullanacaksanız en memnun kalacağınız banka ise garanti bankası.

Yeri gelmişken yeni öğrendiğim bir durumu sizlere de açıklayım;

hesap işletim ücreti adı altında banka hesabınızdan veya kredi kartınızdan ödemiş olduğunuz miktarı, tüketici hakları derneğine gerekli evraklarla birlikte bildirirseniz son 5 yıl boyunca ödemiş olduğunuz ücretleri geri alabilirsiniz. Sanırım benim 180 tl kadar garanti bankasından alacağım var.En kısa sürede başvuracağım

11-07-2009 08:06:31
 
internek bankacılığında masraf kesmeyene tercih et. işlem başı 3 tl kesinti yapanda var. 0 kesinti yapanda var.

Konu Kilitli

"Banka hesabı açma" konusu hakkında etiketler
acarken acilis acin acm acma acmak acmali acmaliyim acmanin actirma actirmak adina alim alma almak almayan atm bank banka bankada bankadan bankalarda bankalarin bankamatik bankasi bankasina bankasinda bankasindan bankaya bedava belgeler belgeleri evraklar fiyati fiyatlari garanti gereken gerekenler gerekli hangi hesab hesabi hesabimi hesabini hesap hesapi hesaplari interhesabi internetten intersitesinden isbank islem istiyo istiyorum iyi kadar karti kendime kendine kosullari kredi link ogrenci olmali parali paralimi sartlari sure sureci surer suresi turkiye ucreti ucretleri ucretli ucretlimi ucretsiz vasi yapi yeni yolu

İE WEb sAyfası Goruntulenemiyor Yardım Önceki | Sonraki Java veya flaŞ onlİne oyun scrİptİ
Saat: 14:17 - Webmaster Forumu - Rss - Arşiv
İletişim Bilgileri, Contact Us, Kullanım Sözleşmesi, Gizlilik