webmaster
 
Konu Kilitli
01-01-2012 17:12:31
 

Facebook'ta Anadolu Terminali Otobüs Filo Oyunu

Evet arkadaslar tamamen turkçe otobüs filosu kurma oyunu ozellikleri:

Tamamen Türkçe
Çok Zevkli
Otobüsler Alıp Şöförler İle Turlara Çıkıp Para Kazanıyoruz
Şöför Olmadan Tura Çıkılmıyo
Şöförler Seferlerden Sonra Mola İhtiyacı Duyuyor
Oyunun Hiçbir Hilesi Açıgı Bugu Yoktur
Şuan Aktif Ayda 10.000 Kullanıcısı Var Daha Ünlenmedi
Yerinizi Almanızı Tavsiye Ederim Adı Anadolu Terminali Yazarsanız uygulama çıkar

Bir önceki yazı Web Tasarım hakkında bilgi vermektedir.

01-01-2012 17:19:42
 
Severim bu şekil oyunları ücretsizmi hocam linkte verirseniz iyi olur bekliyorum

01-01-2012 17:24:09
 
bende başladım abdullah abi chorumluum yaptım güzlee benziyo

01-01-2012 17:27:25
 
arama motorlarinda bulmukta sıkıntı çekıyorsanz eger, linkleri pm atabilirim

01-01-2012 17:33:28
 
Bende biz sürüyoruz sandım kendiliğinden oluyor

01-01-2012 17:36:43
 
hehehe iyice okuyun

01-01-2012 17:58:05
 
Gerçek para kazanılıyormu?

01-01-2012 18:06:15
 
lnki alayım om

01-01-2012 21:47:30
 
link alayım hocam merak ettim.

01-01-2012 21:53:14
 
link bu arkadaşlar buyrun yiyin gari

01-01-2012 23:57:23
 
İzinler sence fazla değilmi ?

01-01-2012 23:59:26
 
Fake hesapla yap hocam

02-01-2012 01:28:43
 
kafaniza göre oyun cok güzel

02-01-2012 22:45:00
 
tesekkurler ama cocuk ısı

Konu Kilitli

"Facebook'ta Anadolu Terminali Otobüs Filo Oyunu" konusu hakkında etiketler
acigi acilacak aciliyor alma altn anadol anadolou anadolu anadoluterminal benzer beyler bilgileri borsa bugu bulunan cikan cikarma com degisim dolmus etmeb face facebbokta facebok facebokk facebook facebookdaki facebookta facebooktaki facede facedeki fae faface filo filosu gari gecis gore hile hileesi hilele hileleri hilesi hilkesi ismi kendi kur kurma lele lesi level levellere levelleri molali nal nalden nali nall nasil online otob otobus otobuse otobusler otobusleri otobuslerinin otobusu otomasyon oyun oyunlar oyunlari oyunu oyunun oyununda oyununu oyunuu ozkleri para park programi siteleri son teminali termi terminal terminalde terminale terminali terminalini terminel turizm turk tuyolari ulasim yardim yeni yukselir zaman

Web Tasarım Önceki | Sonraki wordpress epanel i bilen biri varmı




İletişim Bilgileri, Contact Us, Kullanım Sözleşmesi, Gizlilik